اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون اپل واچ

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mostafa_4988 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.اقا رو اپل واچ من یک خط افتاده و ناجور رو عصابم سطحی،موندم چیکار کنمش؟این خط رو میتونم از بین ببرمش یا نه؟بدشم مگه اپل واچ ضد خش نیستش.با تشکر
    ما محصول ضد خش نداريم، ققط صفحه نمايش اپل واچ نسخه استيل هست كه به سختي خش ميوفته
    اگر شما نسخه استيل ضد زنگ داريد با استفاده از پوليش مي تونيد خط رو بدنه رو از بين ببريد

Sent from my iPhone using Tapatalk
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

با سلام.ممنون از پاسختون.اپل واچ من اسپرت مشکی حالا میتونم با پولیش اون خش روشو از بین ببرم یا نه؟با تشکر
      ویرایش توسط mostafa_4988 : https://i-phone.ir/forums/member/124616-mostafa_4988 در ساعت 24-03-2016, 01:53 PM

نظر

دوستان جدیدا با توجه به مقداری ناراحتی قلبی و نامنظم بودن ضربان قلب مجبورم مدام فشار و ضربان قلبم کنترل کنم به فکرم رسیده یک اپل واچ بگیرم با توجه به اینکه دوستان دارند آیا میشه به اطلاعات ارسالی اپل واچ اطمینان کرد و کدام مدل و چه سایزی را پیشنهاد میکنید که دیرتر هم خط و خش بی افته رنگ مورد نظرم هم مشکیه

نظر

سلام دوستان . بعد از آپگرید واچ نرم افزار دوربین ساعت به گوشی کانکت نمیشه . لطفا راهنمایی کنید با سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط mostafa_4988 نمایش پست ها
            با سلام.ممنون از پاسختون.اپل واچ من اسپرت مشکی حالا میتونم با پولیش اون خش روشو از بین ببرم یا نه؟با تشکر
            ببخشید بابت تاخیر در جواب دهی
            بر طبق راهنما هایی که اپل منتشر شده, استفاده پولیش برای نسخه اسپرت توصیه نمیشه

نوشته اصلی توسط pesartala2001 نمایش پست ها
            دوستان جدیدا با توجه به مقداری ناراحتی قلبی و نامنظم بودن ضربان قلب مجبورم مدام فشار و ضربان قلبم کنترل کنم به فکرم رسیده یک اپل واچ بگیرم با توجه به اینکه دوستان دارند آیا میشه به اطلاعات ارسالی اپل واچ اطمینان کرد و کدام مدل و چه سایزی را پیشنهاد میکنید که دیرتر هم خط و خش بی افته رنگ مورد نظرم هم مشکیه
            اینجوری که گفته شده, داده های ارسالی اپل واچ در حد دستگاه های گرون پزشکی هست و کاملا قابل اطمینان هست. اپلیکیشن های زیادی هم برای داده های ضربان قلب هست که اطلاعات تخصصی تری در اختیارتون میزارن. تازگی ها هم یک بند معرفی شده که میتونه براتون نوار قلبی بگیره (البته هنوز ظاهرا فروشش شروع نشده)
            تمام مدل های استیل ضد زنگ کیفیت بالایی دارند و اگر خطی هم بیوفته به راحتی با پولیش همه چیز برطرف میشه
            در ضمن امیدوارم مشکل قلبیتون برطرف بشه

نوشته اصلی توسط Nader Nouri نمایش پست ها
            سلام دوستان . بعد از آپگرید واچ نرم افزار دوربین ساعت به گوشی کانکت نمیشه . لطفا راهنمایی کنید با سپاس
            اگر با خاموش روشن کردن اپل واچ مشکل حل نشد. یکبار unpair کنید و دوباره به ساعت وصل بشید
            i-phone.ir
            The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

برنامه های سلامتی اپل واچ چه چیزایی هستن ؟
              ویرایش توسط mhimhdi : https://i-phone.ir/forums/member/193917-mhimhdi در ساعت 21-04-2016, 12:49 PM

نظر

سلام بر اساتيد محترم
                بنده يه اپل واچ دارم watchOS 2.2
                باهاش تمام ميگيرم
                ولى بجز ارسال iMessage نميتونم مسج معمولى بفرستم
                خواهشا راهنمايى كنيد
                ممنون

نظر

سلام
                  توی ورژن 2.2 همچنان ویبره کار نمیکنه راه های خاموش روشن کردن و ریست کردن هم امتحان شده دیگه جواب نمیده مشکل چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط arampishro نمایش پست ها
                    سلام بر اساتيد محترم
                    بنده يه اپل واچ دارم watchOS 2.2
                    باهاش تمام ميگيرم
                    ولى بجز ارسال iMessage نميتونم مسج معمولى بفرستم
                    خواهشا راهنمايى كنيد
                    ممنون

ای مسیج رو از روی گوشی خاموش کنید درست میشه(هم پیام برات میاد هم میتونی جواب بدی)

نظر

نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
                      ای مسیج رو از روی گوشی خاموش کنید درست میشه(هم پیام برات میاد هم میتونی جواب بدی)
                      واقعا آى مسج نباشه درست ميشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط arampishro نمایش پست ها
                        واقعا آى مسج نباشه درست ميشه؟
                        برای من که جواب داد حداقل پیام ها میاد و میتونم جواب بدم فقط نمیدونم پیامک هام چرا به صورت ناتیفیکیشن روی صفحه اپل واچم ظاهر نمیشه اگر کسی علت رو میدونه لطفا بگه

نظر

آیا با اپل واچ وقتی روی تردمیل در حال کار کردن هستیم نشون میده که چقدر ورزش کردیم و کالری مصرف شده یا فقط باید در فضای باز و پیادهروی کار کرد با این دستگاه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط pesartala2001 نمایش پست ها
                            آیا با اپل واچ وقتی روی تردمیل در حال کار کردن هستیم نشون میده که چقدر ورزش کردیم و کالری مصرف شده یا فقط باید در فضای باز و پیادهروی کار کرد با این دستگاه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                            بله ، من خودم روی تردمیل ازش استفاده میکنم .

نظر

نوشته اصلی توسط alireza24 نمایش پست ها
                              بله ، من خودم روی تردمیل ازش استفاده میکنم .
                              از کدوم برنامه استفاده میکنید؟؟

نظر

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون اپل واچ

سلام دوستان
                                من تازه اپل واچ گرفتم و احساس میکنم مصرف باتری یکم بالاست
                                باتری رو تا ۱۰۰% شارژ کردم و با ۳۵ دقیق کار کردن و ۵۸ دقیقه استنبای ۵% از باتری کم شد و باتری شد ۹۵%
                                مصرف باتری طبیعیه ؟ یا غیر طبیعی ؟!
                                مدل ساعت ۴۲ میلی متر کلاسیک و البته اولین شارژ دستگاه هست
                                ممنون میشم زودتر پاسخ بدید 🌷🌷
                                ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 05-08-2016, 12:24 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X