اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونه apple id كس ديگري كه روي icloud دستگاه ما وارد شده و password آن را نميدانيم پاك كنيم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
    دوست عزیز یه مطلبی رو عنوان کنید تا با عقل جور در بیاد اپل نمیاد یه سیستمی رو پیاده کنه و شما هم خیلی راحت بتونید اونو دور بزنید فقط یه نسخه بود که میشد بدون داشتن پسورد میتونستید از گزینه findmyphone خارج بشوید که اپل در نسخه های بعدی باک مورد نظر رو رفع کرده بود خواهشمند م اطلاعات غلط ندهید
    باتشکر
    دوست خوبم اینکه چیزی با عقل جور در نمیاد دلیل نشدن اون کار نیست!در مورد اون نسخه که فرمودید برای فریمور 7.0 هستش که به دلیل وجود باگ امنیتی میشد از رو خود گوشی و فقط با چند حرکت پاک کرد!من به شخصه روی گوشیهای 4س و 5س و 6 امتحان کردم بدون هیچ گونه مشکلی پاک شدند(با فریمورهای مذکوذ در پست قبلی)موفق باشید.

نظر

نوشته اصلی توسط linkinpark09 نمایش پست ها
      اگر به هوم اسکرین گوشی دسترسی داشته باشید بله میشه کلا اپل ایدی رو حتی با آن بودن find my iphone پاک کرد(منظور از هوم اسکرین همون صفحه ی اصلی گوشی هستش.اگه گوشیتون رسیتور بشه و برای فعال شدن درخواست اپل ایدی بکنه دیگه نمیشه کاری کرد.)
      چه جوری من الان گوشیمو ریستور فکتوری کردم اپل ایدی و پسورد ای کلود نفر قبلی می خواد من چی کار کنم.؟

نظر

نوشته اصلی توسط kambizonline نمایش پست ها
        این ایتم find my iphone بهترین کاری بود که اپل برای جلوگیری از دزدیده شدن گوشی های اپل انجام داد

من الان یه گوشی دارم که صاحبش ریستور کرده بدون اینکه find my iphone رو خاموش کنه چون پسوردش رو فراموش کرده و ایمیلش غیر فعال بوده...الان فقط ایمیل و پسورد رو میخواد که بالا بیاد و مطمئنم باید قیدش رو بزنه

سلام اقا واقعا این راهی که گفتید امکان داره؟!!!!!!!!!!

نظر

دوست خوبم اینکه چیزی با عقل جور در نمیاد دلیل نشدن اون کار نیست!در مورد اون نسخه که فرمودید برای فریمور 7.0 هستش که به دلیل وجود باگ امنیتی میشد از رو خود گوشی و فقط با چند حرکت پاک کرد!من به شخصه روی گوشیهای 4س و 5س و 6 امتحان کردم بدون هیچ گونه مشکلی پاک شدند(با فریمورهای مذکوذ در پست قبلی)موفق باشید.
          6 که اصلا ios7 نداره شما چطوری تست کردین؟

نظر

نوشته اصلی توسط radikal021 نمایش پست ها
            6 که اصلا ios7 نداره شما چطوری تست کردین؟
            برادر ارزشی پست رو به دقت بخون!! پست مذکور یعنی پستی که قبلا ذکر شده نه جمله قبلی!! اینم همون پست قبلی بنده :
            ((اگه منظورتون از فریمور ورژن آی او اس باشه روی 7.0.4 و 7.1.1 و 8 و 8.1.3 و 8.3 امتحان کردم و تماما بدون مشکل آیکلودشون حذف شد.اما اگه منظورتون خود فریمور باشه که در قسمت about گوشی موجود هست چون تو روند کار بی تاثیر هستش دقت نکردم.امیدوارم جوابم کامل بوده باشه.موفق باشید))
            در ضمن آیفون 6 ای که تست کردم دارای فریمور 8.0 بود!

نظر

نوشته اصلی توسط ni_ma نمایش پست ها
              چه جوری من الان گوشیمو ریستور فکتوری کردم اپل ایدی و پسورد ای کلود نفر قبلی می خواد من چی کار کنم.؟
              دقت کنید نوشتم : ((اگه گوشیتون رسیتور بشه و برای فعال شدن درخواست اپل ایدی بکنه دیگه نمیشه کاری کرد.)) میشه گفت تنها ترین راه حل دسترسی به مالک قبلی هستش.در ضمن حتما باید قبل ریستور دقت میکردین که گزینه ی find my iphone حتما خاموش باشه.

نظر

سلام من یه آیفون 5 از دبی گرفتم ولی آیکلودش فعال بود !!! حالا چیکار کنم راهی برای حذف شدن هست ؟ سایت های زیادی دیدم که سرویس آیکلود رو غیرفعال میکنند !!! ولی فک نکنم جواب بده ...
                ممنون

نظر

دوستان سلام
                  من یه کارت اپل ایدی خریدم که پسووردش عوض شده و دو ماه است درگیر این موضوع هستم ، گوشی هم ری استور نشده ، لطفا اگه راهی داره کمک کنید ،
                  اگه نیازه ، بگو شمارمو بزارم
                  ممنون

نظر

سلام
                    من این مشکل رو بخاطر خرید کارت اپل ایدی و تغییر پسووردش دارم ، هم سوالای امنیتی جوابش اشتباهه هم ایمیل پشتیبان نداره ، گوشی ری استور هم نشده ، لطفا اگه راهی داره راهنمایی کن ، اگه نیازه بگو شماره بزارم ،
                    ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط Mahdi.smm نمایش پست ها
                      سلام
                      من این مشکل رو بخاطر خرید کارت اپل ایدی و تغییر پسووردش دارم ، هم سوالای امنیتی جوابش اشتباهه هم ایمیل پشتیبان نداره ، گوشی ری استور هم نشده ، لطفا اگه راهی داره راهنمایی کن ، اگه نیازه بگو شماره بزارم ،
                      ممنون
                      به نظر میرسه تنها گزینه تماس با پشتیبانی اپل هست

نظر

لطفا کمک کنید تا ایکلود رو غیر فعال کنم ، اپل ایدی که خریدم ، اطلاعاتش تغییر کرده و هیچی ازش ندارم ، ولی گوشیم داره کار میکنه و اپل ایدی جدید نصب کردم ، فقط میخوام ایکلود خاموش بشه
                        ممنون

نظر

لطفا کمک کنید تا ایکلود رو غیر فعال کنم ، اپل ایدی که خریدم ، اطلاعاتش تغییر کرده و هیچی ازش ندارم ، ولی گوشیم داره کار میکنه و اپل ایدی جدید نصب کردم ، فقط میخوام ایکلود خاموش بشه
                          ممنون

نظر

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط Mahdi.smm نمایش پست ها
                              ممنون
                              راهنمایی ارائه شد.... از جایی که اپل آیدی را خریدید پیگیری کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوست گرامی بنده خودم حدودا روی 20 تا آیفون این روش رو امتحان کردم و جواب گرفتم ولی به دلیلی سوء استفاده های احتمالی از گذاشتن آموزش معذورم.فقط به شرط اینکه گوشی ریستور نشده باشه.موفق باشید
                                کاملا درسته

نظر

صبر کنید ..
                                X