اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تعويض آپل ايدي ؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تعويض آپل ايدي ؟؟؟

بإسلام من دو سوْال دارم لطفا پاسخ دهيد
    ١- من به أيفون ٦ خريدم فروشنده با أيدي خودش برنامه ريخته بعد ساين اوتش كردم أيدي خودم رو ست كردم منتها الان برنامه ها رو ميخواهم اپ گريد كنم مرتب أيدي اوليه رو ميخواهد و فروشنده هم رمز نميده چطور بايد غير فعالش كنم ...... گفتم الان ايدي خودم تو ستينگ فعاله .......
    ٢- من إز يك أيدي برأي دو گوشي استفاده ميكنم اخيراً كل شماره تلفنهاي يكي برأي ديگري كپي شده چطور ميشه اين مشكل رو حل كرد ؟

نوشته اصلی توسط Masoud5262 نمایش پست ها
    بإسلام من دو سوْال دارم لطفا پاسخ دهيد
    ١- من به أيفون ٦ خريدم فروشنده با أيدي خودش برنامه ريخته بعد ساين اوتش كردم أيدي خودم رو ست كردم منتها الان برنامه ها رو ميخواهم اپ گريد كنم مرتب أيدي اوليه رو ميخواهد و فروشنده هم رمز نميده چطور بايد غير فعالش كنم ...... گفتم الان ايدي خودم تو ستينگ فعاله .......
    ٢- من إز يك أيدي برأي دو گوشي استفاده ميكنم اخيراً كل شماره تلفنهاي يكي برأي ديگري كپي شده چطور ميشه اين مشكل رو حل كرد ؟
    ۱- راهی نیست. اپلیکیشن هایی که فروشنده براتون نصب کرده تنها با پسورد خود فروشنده آپدیت میشه. یا باید برنامه ها رو پاک کنید و با آی دی خودتون نصب کنید یا هربار برید پیشش که رمزش رو وارد کنه
    ۲- ببینید اپل ای دی با اکانت آیکلود فرق می کنه. اگر ۱۰۰ تا اپل آی دی هم استفاده کنید هیچ شماره رو جابه جا نمی کنه چون اصلا دسترسی نداره. اما اگر یکی از همین اپل آی دی به عنوان اکانت آیکلود معرفی کنید و در هر دستگاهی در بخش آیکلود واردش کنید, شماره ها رو کپی می کنه
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

صبر کنید ..
    X