اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل عجیب روشن نشدن آیفون بعد از اتمام شارژ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل عجیب روشن نشدن آیفون بعد از اتمام شارژ

من بارها آیفون های مختلفی را دیده ام که قفل یا هنگ و در کل قاطی میکنن و معمولا هم با دکمه هوم-پاور-ولوم پایین ریستارتشون میکنم و درست هم میشه.
    ولی امروز اتفاق عجیبی برام افتاد که هرکار کردم نشد درستش کنم.
    گوشیم روی 4% شارژش داشت تموم میشد که یه لحظه دکمه هاش قفل کرد و منم با هوم پاور ولوم اومدم ریستارتش کنم که دیگه روشن نشد. رسیدم خونه و زدمش به شارژ ولی با گذشت یک ربع روشن نشد. زدمش به کامپیوتر گفت توی ریکاوری مود هستش و پیشنهاد ریستور بهم داد و هرکار کردم از ریکاوری مود درنیومد. درش آوردم و دوباره زدمش به شارژر یک ساعت موند که فکر کنم شارژ هم میشد چون از دمای شارژر میشد فهمید که داره شارژ انجام میده. ولی هرچی دکمه پاور رو میزنم لوگوی اپل میاد ولی روشن نمیشه. پاور-هوم-ولوم رو هم که میزنم بازم لوگوی اپل میاد ولی بازم روشن نمیشه
    دوستان پیشنهادی دارن که بتونم زنده کنم گوشیم رو بخاطر اطلاعاتم؟ یا اگه اصلا شدنی نیست یه جوری برم توی سیف مود؟ و یه بکاپ بگیرم و ریستورش کنم؟ گوشی هم 5s هستش و جیلبرک 7 هستش
    امروزم هرکار کردم حتی ریستور هم نشد. همش پشت سرهم میگه ریستور کن و وقتی هم میکنم دوباره میگه ریستور کن و کلا ریستور با روش عادی نمیشه
    هرکی بتونه راهنمایی بکنه ثبت یا تمدید یک دامنه آی آر یکساله مهمون منه
    ممنون از بذل توجه و راهنماییهاتون
    ویرایش توسط mmft : https://i-phone.ir/forums/member/66205-mmft در ساعت 07-05-2015, 09:37 PM

با چند تا برنامه متفرقه که دستگاه رو از ریکاوری مود خارج میکنن هم امتحان کردم. تا دکمه خروج از ریکاوری مود رو میزنم گوشی یه لحظه لوگوی اپل رو میاره ولی اتفاق خاصی نمیفته و دوباره توی همون حالت ریکاوری مود میمونه.

نظر

نوشته اصلی توسط mmft نمایش پست ها
      با چند تا برنامه متفرقه که دستگاه رو از ریکاوری مود خارج میکنن هم امتحان کردم. تا دکمه خروج از ریکاوری مود رو میزنم گوشی یه لحظه لوگوی اپل رو میاره ولی اتفاق خاصی نمیفته و دوباره توی همون حالت ریکاوری مود میمونه.
      سلام
      گوشی جیلبریک هست

نظر

نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
        سلام
        گوشی جیلبریک هست
        بله. راه حلی به ذهنتون میرسه؟

- - - - - - - - - -

سلام
        گوشی جیلبریک هست

نظر

- - - - - - - - - -

گوشی رو به ساف مد ببر دگمه هوم و پاور رو با هم داشته باش آرم اپل اومد دگمه ها رو رها کن مثبت ولوم رو داشته باش تا گوشی بیاد بالا

نظر

گوشی رو به ساف مد ببر دگمه هوم و پاور رو با هم داشته باش آرم اپل اومد دگمه ها رو رها کن مثبت ولوم رو داشته باش تا گوشی بیاد بالا
            نمیدونم گوشی واقعا خاموش هست یا نه ... چون تا هوم-پاور رو میزنم خیلی سریع لوگوی اپل میاد و ولوم+ رو که میزنم دوباره لوگوی اپل میره و صفحه سیاه میشه. بتونم برم سیف مود حداقل میتونم اطلاعاتم رو یه جوری بردارم ولی نمیدونم چرا نمیره توی سیف مود؟ چیزی به ذهنتون میرسه؟ کسی تاحالا این مشکل براش پیش نیومده؟

نظر

نمیدونم گوشی واقعا خاموش هست یا نه ... چون تا هوم-پاور رو میزنم خیلی سریع لوگوی اپل میاد و ولوم+ رو که میزنم دوباره لوگوی اپل میره و صفحه سیاه میشه. بتونم برم سیف مود حداقل میتونم اطلاعاتم رو یه جوری بردارم ولی نمیدونم چرا نمیره توی سیف مود؟ چیزی به ذهنتون میرسه؟ کسی تاحالا این مشکل براش پیش نیومده؟
              دگمه هوم و پاور رو با هم داشته باش صفحه سیاه میشه به محض امدن آرم اپل دگمه ها را رها کن مثبت ولوم رو انقدر داشته باش تا گوشی بیاد بالا با دقت انجام بده

نظر

دگمه هوم و پاور رو با هم داشته باش صفحه سیاه میشه به محض امدن آرم اپل دگمه ها را رها کن مثبت ولوم رو انقدر داشته باش تا گوشی بیاد بالا با دقت انجام بده
                داداش صدبار کردم. هوم و پاور رو نگه میدارم تا لوگوی اپل میاد ولشون میکنم و ولوم+ رو میزنم ولی بلافاصله لوگو میره و صفحه سیاه میشه و هرچی هم نگه میدارم ولوم رو اتفاق جدیدی نمیفته. واقعا کلافه شدم نمیدونم این چه بلایی بود سرم نازل شد.

نظر

با سلام
                  نرم افزار TinyUmbrella مخصوص ورود و خروج از حالت ریکاوری مود هستش.
                  نرم افزار رو از اینجا دانلود کنید
                  دستگاه رو وصل کنید
                  نرم افزار رو اجرا کنید,دستگاهتون روی قسمت Conected device نمایش داده میشه
                  روش کلیک و Exit Recovery Mode رو کلیک کنید.
                  به احتمال زیاد ایرادتون حل میشه
                  در غیر اینصورت,ببرید به حالت DFU و ریستور بفرمایید.
                  ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

من بارها آیفون های مختلفی را دیده ام که قفل یا هنگ و در کل قاطی میکنن و معمولا هم با دکمه هوم-پاور-ولوم پایین ریستارتشون میکنم و درست هم میشه.
                    ولی امروز اتفاق عجیبی برام افتاد که هرکار کردم نشد درستش کنم.
                    گوشیم روی 4% شارژش داشت تموم میشد که یه لحظه دکمه هاش قفل کرد و منم با هوم پاور ولوم اومدم ریستارتش کنم که دیگه روشن نشد. رسیدم خونه و زدمش به شارژ ولی با گذشت یک ربع روشن نشد. زدمش به کامپیوتر گفت توی ریکاوری مود هستش و پیشنهاد ریستور بهم داد و هرکار کردم از ریکاوری مود درنیومد. درش آوردم و دوباره زدمش به شارژر یک ساعت موند که فکر کنم شارژ هم میشد چون از دمای شارژر میشد فهمید که داره شارژ انجام میده. ولی هرچی دکمه پاور رو میزنم لوگوی اپل میاد ولی روشن نمیشه. پاور-هوم-ولوم رو هم که میزنم بازم لوگوی اپل میاد ولی بازم روشن نمیشه
                    دوستان پیشنهادی دارن که بتونم زنده کنم گوشیم رو بخاطر اطلاعاتم؟ یا اگه اصلا شدنی نیست یه جوری برم توی سیف مود؟ و یه بکاپ بگیرم و ریستورش کنم؟ گوشی هم 5s هستش و جیلبرک 7 هستش
                    هرکی بتونه راهنمایی بکنه ثبت یا تمدید یک دامنه آی آر یکساله مهمون منه
                    ممنون از بذل توجه و راهنماییهاتون
                    دوست عزیز شما برای رفع این مشکل می توانید به دفتر سایت مراجعه نماید ولی با توجه به توضیحاتی که دادین احنمالا دستگاه شما باتری یا مدار تغذیه دستگاه تون مشکل داره واگر هم نیاز به ریستور باشه می توانیم کاری کنیم که بدون پاک شدن اطلاعاتتون دستگاه ریستور بشود نیازی هم به دامنه ir نیست
                    www.i-phone.ir
                    !Square the circle

تلگرام:
                    ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
                    صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
                      با سلام
                      نرم افزار TinyUmbrella مخصوص ورود و خروج از حالت ریکاوری مود هستش.
                      نرم افزار رو از اینجا دانلود کنید
                      دستگاه رو وصل کنید
                      نرم افزار رو اجرا کنید,دستگاهتون روی قسمت Conected device نمایش داده میشه
                      روش کلیک و Exit Recovery Mode رو کلیک کنید.
                      به احتمال زیاد ایرادتون حل میشه
                      در غیر اینصورت,ببرید به حالت DFU و ریستور بفرمایید.
                      هزار بار کردم ولی نشد که نشد. اصلا ریستور هم نمیشه.
                      نوشته اصلی توسط Expert نمایش پست ها
                      دوست عزیز شما برای رفع این مشکل می توانید به دفتر سایت مراجعه نماید ولی با توجه به توضیحاتی که دادین احنمالا دستگاه شما باتری یا مدار تغذیه دستگاه تون مشکل داره واگر هم نیاز به ریستور باشه می توانیم کاری کنیم که بدون پاک شدن اطلاعاتتون دستگاه ریستور بشود نیازی هم به دامنه ir نیست
                      ما مخلص شما هستیم باتوجه به بلایی که سرش اومده هرچی هزینه اش باشه تقدیم میکنم. اون قضیه دامنه هم فقط برای راهنمایی و حل مشکل داخل تاپیک بود تا یکم جو متفاوت و مثبت بین کاربرا ایجاد بشه برای قدردانی و الا کار به دفتر فخیمه شما بکشه حتما از شرمندگی درمیاییم. هرچند دیگه اطلاعاتم به هیچ وجه برنمیگرده چون رفتم ریستور کردم ولی بازم نشد. اگرم بتونین هم ریستور و هم بازیابی اطلاعات بکنین که به نظرم دیگه باید اپل بیاد لنگ بندازه جلوی بچه های آیفون دات آی آر ... حتی امروز بردم علاالدین بااینکه میدونم هیچکدوم سوادش رو ندارن ولی گفتم شاید ایراد از منه ولی اونا هم مثل من ریستور میکردن و نمیشد. حالا من توی خونه ریستور که میکنم یکبار ارور 3014 میده که مربوط به هاست نیم هستش ولی من توی هاست نیمم تغییری نداده بودم و همه راهنماییهای مربوط به 3014 رو هم انجام دادم درست نشد. خیلی از وقتایی هم که اون ارور رو نمیده همینجوری میفته توی لوپ ریستور. یعنی ریستور میکنی میگه نشد برو از اول آپدیت و ریستور کن. دوباره میری میکنی بازم میگه برو ریستور کن. حتی من چون اینترنت 10مگ متقارن هم توی محل کارم دارم زدم مستقیم با ویپی از اینترنت ریستور کنه ولی با ارتباط مستقیم از سرورهای اپل هم ریستور نشد. اصلا یه وضعی شده که من موندم توش. آخه مشکل سخت افزاری باشه حداقل مدلهای اروراش باید متفاوت تر باشه مگه نه؟ ضمنا گوشی دستم بود اینجوری شد یهو. چون توی باطری 4% اومدم ریست 3دکمه ای بکنم اونجوری شد. حس میکنم وسط ریست زورکی دستگاه یهو باطری خالی کرده و کرش کرده دستگاه و برا همین بصورت نرمال ریستور نمیشه. اگه بازم فکر میکنین درست شدنی هست بدون بازکردن گوشی من بفرستم خدمتتون. اصلا به همچین موردی برخورد کرده بودین تاحالا؟
                      ویرایش توسط mmft : https://i-phone.ir/forums/member/66205-mmft در ساعت 07-05-2015, 09:35 PM

نظر

دی اف یو مود رو امتحان کردید؟
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread77369.html

نظر

نوشته اصلی توسط atabaei نمایش پست ها
                          دی اف یو مود رو امتحان کردید؟
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread77369.html
                          بله dfu مود نرم که اصلا نمیشه ریستور کرد
                          ریستور تا مرحله آخر میره و خطش روی گوشی هم پر میشه ولی آخرش یهو کار خراب میشه و آیتیونز میگه از اول ریستور کن

نظر

سلام دوست عزیز شما نتیجه ای از گوشی گرفتید؟

نظر

صبر کنید ..
                            X