اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید ساعت مچی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید ساعت مچی

سلام خوبین؟
    من میخوام یه ساعت مچی سه موتوره بخرم بین قیمت 450-550 تومن. کاسیو هم نمیخوام ! میخوام هم به تیپ اسپرت بیاد هم رسمی و ضد آب خوبی باشه و کیفیتش بالا باشه. و یه چیزی باشه که بدا پشیمون نشم بگم کاش فلان ساعت رو خریده بودم
    چی پیشنهاد میدین؟

اینجور مسائل تو فروم های عمومی تر بهتر به نتیجه میرسید ، مثه پرشین تولز و ...

نظر

درسته ولی خواستم نظر دوستان اینجا رو هم بدونم

نظر

دوستان تمامی ساعت ها ۱۰۰%اصل بوده و با ضمانت تحویل داده خواهد شد و زیر قیمت نمایندگی های معتبر میباشد

نظر

نوشته اصلی توسط alimoon نمایش پست ها
          سلام خوبین؟
          من میخوام یه ساعت مچی سه موتوره بخرم بین قیمت 450-550 تومن. کاسیو هم نمیخوام ! میخوام هم به تیپ اسپرت بیاد هم رسمی و ضد آب خوبی باشه و کیفیتش بالا باشه. و یه چیزی باشه که بدا پشیمون نشم بگم کاش فلان ساعت رو خریده بودم
          چی پیشنهاد میدین؟
          من ساعت مچی های ادمار پیگه یا هوبلو رو پیشنهاد میکنم. تو اینترنت سرچ کنی یه سری فروشگاه آنلاین هستن قیمتشانوم مناسبه

نظر

نوشته اصلی توسط sarahoseini نمایش پست ها
            من ساعت مچی های ادمار پیگه یا هوبلو رو پیشنهاد میکنم. تو اینترنت سرچ کنی یه سری فروشگاه آنلاین هستن قیمتشانوم مناسبه
            دوست عزيز هوبلو جز ساعت هاي لوكس هست و قيمت زيادي داره!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

خب می تونید از کپی این محصولات استفاده بفرمایید. فروش انواع ساعت مچی مردانه و زنانه با تضمین بهترین قیمت در سراسر کشور این بهترین فروشگاه ساعت مچی طرح اصل ایرانه

نظر

با 450 تا 550 بهترین ساعت ها که اصل هم باشند میشه مارک تیسوت و البته بعضی مدل های کترپیلار و پلیس
                یکی دوستان اودمارس پیگوت و هابلوت پیشنهاد داده دوست گرامی ارزونترین مدل اودمارس 23 میلیون تومن قیمت داره

نظر

نوشته اصلی توسط alimoon نمایش پست ها
                  سلام خوبین؟
                  چی پیشنهاد میدین؟
                  تو این رنج قیمت من سواچ رو پیشنهاد میکنم ...
                  خودم 10 ساله سواچ YCS4024می بندم خسته هم نمیشم ازش
                  all | کیش بهین

کیش بهین همه مدل هاشو داره تقریبا قیمت ارز هم میده ( من دو بار برای اعضای خانواده خرید زدم ازش )
                  با پک اورجینال + گارانتی اصلی کیش بهین
                  ویرایش توسط masimilyano : https://i-phone.ir/forums/member/106115-masimilyano در ساعت 25-11-2016, 08:20 PM

نظر

همچنین میتوانید از بزرگترین فروشگاه ساعت مچی کشور خرید فرمایید

نظر

صبر کنید ..
                    X