اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل در فعال كردن اى مسيج لطفا كمك كنيد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل در فعال كردن اى مسيج لطفا كمك كنيد

با سلام خدمت دوستان من تقريبا يك سال هست نتونستم اى مسيجم رو فعال كنم اولش با ايرانسل فعال بودم بعد رايتل انداختم خواستم فعال كنم ولى نشد باز خواستم با ايرانسل فعال كنم يعنى هر كارى كردم ديگه نشد يعنى شماره رو نميشناسه ديگه. الان باز رايتل انداختم شماره رو ميشناسه قسمت phone my number ولى اى مسيج و فيس تايم فعال نميشن. وقتى گزينه اى مسيج رو on ميكنم پيام ميره و هزينه شم كسر ميشه و اين پيام واسم مياد نميدونم چى هست اينم متن پيام ك همش كد هست
    REG-RESP?v=3;r=756693117;n=+989213994925;s=025543EFBBF FFFFFFFE9E122F33A13DF5753A89F53E1B08F09C0EDF927⁣. لطفا كمك كنيد

نوشته اصلی توسط Sabildar نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان من تقريبا يك سال هست نتونستم اى مسيجم رو فعال كنم اولش با ايرانسل فعال بودم بعد رايتل انداختم خواستم فعال كنم ولى نشد باز خواستم با ايرانسل فعال كنم يعنى هر كارى كردم ديگه نشد يعنى شماره رو نميشناسه ديگه. الان باز رايتل انداختم شماره رو ميشناسه قسمت phone my number ولى اى مسيج و فيس تايم فعال نميشن. وقتى گزينه اى مسيج رو on ميكنم پيام ميره و هزينه شم كسر ميشه و اين پيام واسم مياد نميدونم چى هست اينم متن پيام ك همش كد هست
    REG-RESP?v=3;r=756693117;n=+989213994925;s=025543EFBBF FFFFFFFE9E122F33A13DF5753A89F53E1B08F09C0EDF927⁣. لطفا كمك كنيد
    سلام
    تنها راه فعال کردن از طریق ایمیل هست ای مسج رو خاموش کنید انتن رو در حالت پرواز قرار دهید وای فا را روشن کنید الان شروع به فعال سازی کنید در حالت وای تینگ میمونه در این حالت انتن رو از حالت پرواز خارج کنید و پیغام که میده رو کنسل کنید اگر نشد مراحل را دوباره تکرار کنید تا فعال شود

نظر

از طريق ايميل فعال ميشه دوستم من ميخوام از طريق شمارم فعال كنم يعنى راهى نداره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Sabildar نمایش پست ها
        از طريق ايميل فعال ميشه دوستم من ميخوام از طريق شمارم فعال كنم يعنى راهى نداره ؟
        قبلا خط ایرانسل فعال میشد ولی چند وقتی هست کلا قطع شده تنها از طریق ایمیل فعال میشه

نظر

صبر کنید ..
        X