اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مك بوك و مهندسي عمران

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مك بوك و مهندسي عمران

با سلام خدمت دوستان عزيز
    من سال اخر عمران هستم و تقريبا يه لب تاپ لازمم هست براي انجام محاسبات چون مجبورم هميشه پيشم باشه
    و چون از ايپد و ايفون چند سال استفاده كردم ميتونم تجسم كنم كه ويندوز با مك چه فرقي داره
    حالا ميخواستم مدل مك بوك پرو كه تازه اپگريد شدن بگيرم
    سوالم از شما اين هست كه ايا نرم افزارهاي اتوكد(تمامي نرم افزارهاش مثل robot autocad revit ...به صورت فول ورژن نه محدود شده) و افيس و متلب هست براي مك به صورت مستقيم يا نه؟ البته بدون استفاده از boot camp يا parallelبراي استفاده از ويندوز بر روي مك
    و در كل نظرتون راجع به اين انتخاب چيه؟
    هنگ نميكنه چون من چند برنامه رو با هم باز نگه ميدارم موقع انجام محاسبات و باهاشون كار ميكنم
    باتريش چند ساعت دوام مياره؟
    البته از etabs safe sap كم استفاده ميكنم ولي اگه لازم باشه ويندوز رو مك بزنم و با etabs اينا كار كنم هنگ نميكنه سرعتش نمياد پايين؟
    تشكر

نه دوست عزيز هيچ مشكلي براتون پيش نمياد مخصوصا اگه مك بوك پرو بگيريد.
    برنامه هاي Safe, Sap و Etabs نسخه ي مك ندارن ولي اتوكد و word رو مي تونيد فول ورژن مخصوص مك دانلود كنيد.
    كلا چند روز با مك هم كار كنيد ديگه ويندوز بهتون حال نمي ده.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

با سلام
      من می خواستم یک مک بوک پرو مدل mgxa2 بگیرم
      گرافیک این مدل intel rise هست ایا از پس اجرای برنامه هایی مثل اتوکد و .. بر می آید؟
      اصلا با 6000-6300 چی بگیرم بهتره؟
      ممنون

نظر

سلام من مكبوك پرو دارم اتوكد رو به چندين روش نصب كردم اما متاسفانه باز نميشه اخرين مورد ورژن دانشجويي و مجانيشو از سايت اصلي گرفتم و فقط اون صفحه با ارم اصلي كد باز ميشه و چرخش ستاره لوود شدن كه ساعتها ادامه داره و هيچي اخرش از سايتاي داخلي هم دانلود كردم چندين بار و حتي فايل دانلود شده باز نميشه با وجود نصب چندين اكستركتور خوب و اصلي و حتي پولي كه خريدم،واقعا اعصابم خورد شده لطفا يكي يه توضيح كامل بده به من كه چيكار كنم؟ راستي يه سي دي اتوكد ٢٠١١ برا مك هم خريدم با يه دي وي دي اكسترنال اونم نشد !!!! الان سفرش برنامه دادم باز بياد برام ،

نظر

نوشته اصلی توسط ali2496 نمایش پست ها
          سلام من مكبوك پرو دارم اتوكد رو به چندين روش نصب كردم اما متاسفانه باز نميشه اخرين مورد ورژن دانشجويي و مجانيشو از سايت اصلي گرفتم و فقط اون صفحه با ارم اصلي كد باز ميشه و چرخش ستاره لوود شدن كه ساعتها ادامه داره و هيچي اخرش از سايتاي داخلي هم دانلود كردم چندين بار و حتي فايل دانلود شده باز نميشه با وجود نصب چندين اكستركتور خوب و اصلي و حتي پولي كه خريدم،واقعا اعصابم خورد شده لطفا يكي يه توضيح كامل بده به من كه چيكار كنم؟ راستي يه سي دي اتوكد ٢٠١١ برا مك هم خريدم با يه دي وي دي اكسترنال اونم نشد !!!! الان سفرش برنامه دادم باز بياد برام ،
          من بدون مشکل از اتوکد ۲۰۱۵ دارم استفاده می کنم. نصبش هم کاملا عادی بود
          اتوکد قدیمی هم قبلا بدون مشکل نصب می کردم.
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

برنامه هاي autodesk كلا هست؟
            مثل revit يا robot?
            به صورت فول ورژن

نظر

خیر
              متاسفانه revit يا robot برای مک نیست
              تا اونجا که میدونم در بخش برنامه های مهندسی فقط اتوکد برای مک هست.
              البته نرم افزار inventor هم نسخه ساده شدست برای مک هست, ولی متاسفانه نسخه inventor pro برای مک نیست.
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط Aminxp نمایش پست ها
                با سلام خدمت دوستان عزيز
                من سال اخر عمران هستم و تقريبا يه لب تاپ لازمم هست براي انجام محاسبات چون مجبورم هميشه پيشم باشه
                و چون از ايپد و ايفون چند سال استفاده كردم ميتونم تجسم كنم كه ويندوز با مك چه فرقي داره
                حالا ميخواستم مدل مك بوك پرو كه تازه اپگريد شدن بگيرم
                سوالم از شما اين هست كه ايا نرم افزارهاي اتوكد(تمامي نرم افزارهاش مثل robot autocad revit ...به صورت فول ورژن نه محدود شده) و افيس و متلب هست براي مك به صورت مستقيم يا نه؟ البته بدون استفاده از boot camp يا parallelبراي استفاده از ويندوز بر روي مك
                و در كل نظرتون راجع به اين انتخاب چيه؟
                هنگ نميكنه چون من چند برنامه رو با هم باز نگه ميدارم موقع انجام محاسبات و باهاشون كار ميكنم
                باتريش چند ساعت دوام مياره؟
                البته از etabs safe sap كم استفاده ميكنم ولي اگه لازم باشه ويندوز رو مك بزنم و با etabs اينا كار كنم هنگ نميكنه سرعتش نمياد پايين؟
                تشكر
                من یک ویندوز کنار مک نصب کردم و ب سادگی همه ی این نرم افزار ها رو روش نصب کردم ، cad , 3dmax , revit و... مشکلی هم نبوده تاحالا ...

بصورت مستقیم هم cad هست و کاملا شما رو راضی نگه میداره .
                ویرایش توسط alireza24 : https://i-phone.ir/forums/member/106907-alireza24 در ساعت 28-08-2015, 04:56 PM

نظر

نوشته اصلی توسط alireza24 نمایش پست ها
                  من یک ویندوز کنار مک نصب کردم و ب سادگی همه ی این نرم افزار ها رو روش نصب کردم ، cad , 3dmax , revit و... مشکلی هم نبوده تاحالا ...

بصورت مستقیم هم cad هست و کاملا شما رو راضی نگه میداره .
                  سلام دوست عزیز میخواستم بدونم مدل مک بوکتون چیه دقیق ؟ مدل چه سالیه و ... ؟
                  من موندم که اگه ایر 13 مدل 2015 بخرم ( core i5 - 1.6ghz) آیا کارمو با autocad و اجرای همین برنامه هایی که شما با بوت کم اجرا میکنین روون اجرا میکنه یا نه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط aliansari777 نمایش پست ها
                    سلام دوست عزیز میخواستم بدونم مدل مک بوکتون چیه دقیق ؟ مدل چه سالیه و ... ؟
                    من موندم که اگه ایر 13 مدل 2015 بخرم ( core i5 - 1.6ghz) آیا کارمو با autocad و اجرای همین برنامه هایی که شما با بوت کم اجرا میکنین روون اجرا میکنه یا نه ؟
                    mgxc2 هستش ، مک بوک پرو رتینا ۱۵ اینچ مدل ۲۰۱۴

نظر

صبر کنید ..
                    X