اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیفون 5اس 16 گیگ چند می ارزه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آیفون 5اس 16 گیگ چند می ارزه

یه آیفون 5اس 16 گیگ کارکرده بسیار تمیز از اونور اومده کارتون و لوازم جانبی هیچی نداره روشن کردم قفل آیکلود داره.نمیدونم آنلاک فکتوری هست یا نه یه سیمکارت خارجی هم روشه
    با این تفاسیر چند می ارزه؟
    آیا قفل آیکلودشو میشه حذف کرد هزینه اینکار چقدره؟
    ویرایش توسط einstein2010 : https://i-phone.ir/forums/member/60912-einstein2010 در ساعت 02-05-2015, 02:46 AM

صد درصد دزدیه
    نخر که مال دزدی پشت پا داره

نظر

فک کنم با ۶۰۰ بر میداشتن.
      ولی اصلا سراغ همچین چیزی نرو که دزدیدنش.

نظر

دوزار

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad.mb نمایش پست ها
          دوزار
          حالا شما میگید دوزار اما خودت اگه باشی یه آیفون اینجوری بخواهی بفروشی میگی در حد خدا هست
          یک بار یه آیفون طرف میگفت در حد تیم ملی تو سایت دیوار گذاشته بود برای فروش آقا ما زنگ زدیم رفتیم زبونش خیلی چرب و نرم بود گوشی رو انداخت فردایش گوشیش خراب شد رفتم دادم به تعمیرکار 500 هزارتومن خرجش شد از نوش گرونتر برام تموم شد

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط mohammad.mb نمایش پست ها
          دوزار
          حالا شما میگید دوزار اما خودت اگه باشی یه آیفون اینجوری بخواهی بفروشی میگی در حد خدا هست
          یک بار یه آیفون طرف میگفت در حد تیم ملی تو سایت دیوار گذاشته بود برای فروش آقا ما زنگ زدیم رفتیم زبونش خیلی چرب و نرم بود گوشی رو انداخت فردایش گوشیش خراب شد رفتم دادم به تعمیرکار 500 هزارتومن خرجش شد از نوش گرونتر برام تموم شد

نظر

از کجا مطمینین از اونور امده؟
            اگه از ایران باشه 1000 تومنم 6 پلاس 128 هم بدن بدون جعبه نمی ارزه چون محاله که طرف برای پیگیری نرفته باشه دادسرا ، تا سیم کارت بزاری به عنوان تحصیل مال نامشروع (دزدی) میگیرنت میبرنت براتم یه پرونده میسازن یه اعترافم ازت میگیرن که ببخشید دیگه چی دزدیدی

نظر

به هیچ وجه سمتش نرو.

نظر

صبر کنید ..
              X