اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل عجیب با ویندوز در مکبوک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل عجیب با ویندوز در مکبوک

سلام
    خسته نباشید
    من ویندوز را از طریق بوت کمپ نصب می کنم ولی موقع لود شدن ویندوز ۶تا۷دقیقه طول میکشد تا ویندوز بالا بیاد مدل لپتاپ a1278 هست ممنون میشم اگر کسی راهنماییم کنه با تشکر

واقعا متاسفم یعنی کسی تو این فروم نیست برام کمک کنه البته این بار اولم نیست چند بار به مشکل برخوردم که هیچ کس تو این انجمن ج نداد به هر حال از همگی ممنون

نظر

سلام داداش ، من بعد از چند ماه الان دوباره یه سر به اینجا زدم و همین مشکلی رو که شما دارید منم دارم !! تقصیر مک هستش من هم این مک جدیده رو آپدیت کردم گند زد به ویندوز !! حال و حوصله هم ندارم ویندوز یا مک رو یا کلا سیستم رو فرمت کنم که درست بشه !! جالب اینجاست که نرم افزارهای مختلف هیچ اشکالی توی روند کار رو نشون نمیدن !! اگه از مک شروع کنی بهتره اونجا رو خالی تر کن درست میشه !! اگر از اول مک نصب بشه بعد با همون بوتکمپ ویندوز هم نصب بشه که کلا درست میشه همه چیز !! این دفعه که رفتم بازار به مک جدید میخرم دوباره همه چیزو از اول نصب میکنم چون این جریان کند بودن ویندوز بشدت روی اعصابه گاهی که با لپتاپ کار دارم

نظر

اقا منم با ماشين مجازي ويندوز نصب كردم چند وقتي هست به شدت كند شده پس براي آپديت مك هست!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

ميشه ورژن مك و مدل مك
          و ورژن ماشين مجازي كه استفاده ميكنيد چيه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Ahmad.rastgoo نمایش پست ها
            ميشه ورژن مك و مدل مك
            و ورژن ماشين مجازي كه استفاده ميكنيد چيه؟
            مك پرو رتينا ٢٠١٢.
            من از VMware fusion 7.1.1 استفاده ميكنم

نظر

منم پس از اپدیت مک ویندوز نصب شدم به مشکل بر خورد شدید و اصلا بالا نمیومد کلی دستورای جورا واجور امتحان کردم تمام فروم های خارجی هم چرخ زدم اخرش مجبور شدم از اول نصب کنم....

نظر

سلام خدمت همگي . عذر ميخوام كه سوالمو اينجا مطرح ميكنم چون به تازگي عضو شده ام نميدونم ايا جاي درستي مينويسم يا خير ، بنده روي مك بوك ويندوز هم دارم اونوقت وقتي مك رو روشن ميكنم با مكينتاش بالا مياد و براي دسترسي به ويندوز بايد همون اول دكمه آلت سمت راست بگيرم و ويندوز رو انتخاب كنم، ميخواستم ببينم چجوري مك رو تنظيم كنم كه وقتي كليد پاور رو ميزنم خودكار ويندوز رو اجرا كنه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mmAmad نمایش پست ها
                  سلام خدمت همگي . عذر ميخوام كه سوالمو اينجا مطرح ميكنم چون به تازگي عضو شده ام نميدونم ايا جاي درستي مينويسم يا خير ، بنده روي مك بوك ويندوز هم دارم اونوقت وقتي مك رو روشن ميكنم با مكينتاش بالا مياد و براي دسترسي به ويندوز بايد همون اول دكمه آلت سمت راست بگيرم و ويندوز رو انتخاب كنم، ميخواستم ببينم چجوري مك رو تنظيم كنم كه وقتي كليد پاور رو ميزنم خودكار ويندوز رو اجرا كنه ؟

از این قسمت انتخاب کنید :

تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

صبر کنید ..
                  X