اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بوت نشدن Macbook Air

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بوت نشدن Macbook Air

سلام خدمت دوستان و عزیزان

دوستان عزیز من هارد مک بوک air رو فرمت کردم usb یوتیبیل رو هم دارم هرکار میکنم نمیشه نصب کرد و وقتی بالا میاد فقط گزینه internet Recovery میاد.
    راه حل چی هست که بتونم مجدد نصب کنم؟
    سپاس

با سلام
    منظورتون این هست که وقتی صفحه مربوط به بوتیبل ها باز میشه گزینه usb شما نمیاد؟
    اگر نه خوب یعنی احتمالا درست عملیات ساخت بوتیبل رو انجام ندادید
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

سلام
      آقا روزبه من هارد مک بوک رو فرمت کردم بعد از اینکه مجدد میخوام نصب کنم فقط گزینه internet recovery میاد،
      با همین usb بوتیبل دیشب مک بوک پرو رو آپدیت کردم اما واسه مک بوک خودم نمیاد.

نظر

گزینه بوت با یو اس بی باید بیاد اگر مطمئن هستید که بوتبیل درسته
        کلید Option رو که نگه دارید باید گزینه یو اس بی در Startup Manager باشه
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

نظر

با گرفتن کلید option فقط گزینه internet recovery میاد.
          و در بعضی مواقع حالت علامت سوال میاد.
          همین الانم باز همون usb یوتیبل رو روی مک بوک دیگه ای تست کردم هیچ مشکلی نداره.

نظر

حتما که نباید 10.10.3 باشه.درسته؟
            چون من دارم 10.10.2 رو دارم.

نظر

نوشته اصلی توسط shadmehr نمایش پست ها
              حتما که نباید 10.10.3 باشه.درسته؟
              چون من دارم 10.10.2 رو دارم.
              نه مشکلی نیست.
              جوابی برای مشکل شما ندارم. در هر حال باید یو اس بی بوتیبل رو بشناسه
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

نظر

ببینید اگر یک لوگوی کره زمین روی صفحه نمایش نشون داده میشه٬‌نشوندهنده اینه که هارد شما دچار مشکل شده. واسه منم این مشکل همین چند وقت پیش افتاد و هارد اس اس دیم دیگه کار نکرد!

متأسفانه هیچ راهی هم برای بازگرداندن فایل های هارد وجود نداره و باید هارد تون رو به سطل آشغال هدایت کنید و دنبال یه جایگزین براش باشید.

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                  نه مشکلی نیست.
                  جوابی برای مشکل شما ندارم. در هر حال باید یو اس بی بوتیبل رو بشناسه
                  بازم ممنونم از شما

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                    ببینید اگر یک لوگوی کره زمین روی صفحه نمایش نشون داده میشه٬‌نشوندهنده اینه که هارد شما دچار مشکل شده. واسه منم این مشکل همین چند وقت پیش افتاد و هارد اس اس دیم دیگه کار نکرد!

متأسفانه هیچ راهی هم برای بازگرداندن فایل های هارد وجود نداره و باید هارد تون رو به سطل آشغال هدایت کنید و دنبال یه جایگزین براش باشید.
                    والله هارد مشکلی نداشت،خودم فرمتش کردم اما حالا دیگه فقط گزینه internet recovery میاد!

نظر

نوشته اصلی توسط shadmehr نمایش پست ها
                      والله هارد مشکلی نداشت،خودم فرمتش کردم اما حالا دیگه فقط گزینه internet recovery میاد!
                      هارد منم هیچ مشکلی نداشت دوست من

در حال گوش کردن آهنگ بودم، یه دفعه سیستم فریز شد و هر کاری کردم دیگه سیستم عامل برنگشت و فقط اون کره میومد. بردم پایتخت پیش یکی از آشناها که واسم درستش کنه، گفت هیچ راهی نداره...

هارد من هم اس اس دی بود و متأسفانه هرچی هم داشتم پرید. واسه شما هم اگه اون لوگوی کره زمین میاد، همچین مشکلی داره و دیگه امیدی به درست شدن و بالا اومدن سیستم عامل نباید داشته باشید.

چون من هم سعی کردم با انواع و اقسام روش ها سیستم عامل رو بالا بیارم یا مجدد نصب کنم، اما ...

نظر

همونطور که روزبه گفت، حتی باید گزینه USB زمانی که option را میگیر توی گزینه های ظاهر بشه، من هم احتمال میدم که usb bootable که ساختید مشکل داره.
                        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

سلام
                          usb پایینتر نداری یعنی ۱۰.۹ نصب کنی؟

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
                            همونطور که روزبه گفت، حتی باید گزینه USB زمانی که option را میگیر توی گزینه های ظاهر بشه، من هم احتمال میدم که usb bootable که ساختید مشکل داره.
                            همین usb Bootable رو یه سیستم دیگه ج میده،روی سیستم خودم فقط علامت کره internet recovery میاد.

نظر

نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
                              سلام
                              سلام
                              نه متاسفانه،حجمش هم کم نزست اگه بخوام دانلود کنم و باز راه نیوفته!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
                              سلام
                              سلام
                              نه متاسفانه،حجمش هم کم نزست اگه بخوام دانلود کنم و باز راه نیوفته!

نظر

صبر کنید ..
                              X