اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سؤال مهم درباره اینستاگرام

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سؤال مهم درباره اینستاگرام

سلام
    اگر در جای اشتباه تاپیک زدم معذرت میخوام و خواهش میکنم راهنماییم کنین.

من تو اینستاگرام صفحه داشتم و چند روز پیش وقتی تو صفحم بودم صفحه سفیدی بالا اومد و از من شماره تلفن خواست... منم چند شماره دادم تا یکیش گرفت و گفت کد رو وارد کن... من هر چه منتظر شدم کد نیومد.
    اون صفحه رو کنار گذاشتم یکی دیگه ساختم همون روز باز این صفحه سفیده حین استفاده بالا اومد و گفت تلفونو وارد کن تا کد بفرستم. منم شماره دادم و اونم کد رو فرستاد و تموم شد. حالا امروز که وارد صفحم شدم بعد چند دقیقه بازم صفحه سفید بالا اومد و جای اون شماره تلفنی بود که بهش داده بودم و کد رو فرستاده بود و نوشته بود متأسفیم و شماره رو قبول نمیکرد.
    من توی هر دو صفحم عکس و اطلاعات داشتم که واقعا ناراحتم و نمیدونم دیگه باید چکار کنم... واقعا نمیدونم.

خواهش میکنم راهنماییم کنین. ممنون

خواهش میکنم راهنماییم کنین

نظر

دوستان محترم کسی در این انجمن نیست ما رو راهنمایی کنه؟

نظر

سؤال مهم درباره اینستاگرام

بهترين راه اينه كه مستقيما به خودشون ايميل بزنيد.
        كامل مسأله رو براشون شرح بديد.
        اون شماره تلفن هايي رو هم كه وارد كرديد رو داخل ايميلتون ذكر كنيد. حتما يوزر هايي رو هم كه ساختيد نام ببريد.
        كمكتون مي كنن.

اينم لينك اش:
        https://www.facebook.com/help/instag...64531043625021

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
          بهترين راه اينه كه مستقيما به خودشون ايميل بزنيد.
          كامل مسأله رو براشون شرح بديد.
          اون شماره تلفن هايي رو هم كه وارد كرديد رو داخل ايميلتون ذكر كنيد. حتما يوزر هايي رو هم كه ساختيد نام ببريد.
          كمكتون مي كنن.

اينم لينك اش:
          https://www.facebook.com/help/instag...64531043625021

سلام، متشکر
          من مشکلمونوشتم امیدوارم جواب بدن. آیا اون پیج اولیم دیگه نمیتونم ازش استفاده کنم؟ اون پیج اولیم حتی چند تا شماره الکی هم دادم کار نمیکرد!... اما هنوزم میتونم واردش بشم، ولی صفحه سفیده بالا میاد.
          من هر پیجی درست میکنم این بلا سرش میاد... فکر میکنم هر چه هم زحمت بکشم بازم دست آخر صفحم خراب میشه.
          ویرایش توسط s2015 : https://i-phone.ir/forums/member/182863-s2015 در ساعت 18-04-2015, 10:48 PM

نظر

به پشتیبانی هم میل بزنی جواب درست بهت نمیدن.با چند تا شماره وارد شدی
            به خاطر مولتی بودن ازت ایراد می گیره.پاک کن دوباره نصب کن
            با یک شماره بساز

ویرایش توسط hamiideh : https://i-phone.ir/forums/member/183059-hamiideh در ساعت 23-04-2015, 11:23 AM

نظر

سلام
              من يه مشكل با اينستاگرام دارم
              من يه نفر رو فالو نكردم وقتي خودمم ميرم تو فالوينگ ليستم ديده نميشه
              ولي وقتي از يه اكانت ديگه ميرم فالوينگ ليست رو نگا ميكنم نوشته ١٠ نفر فالوينگ ولي وقتي ميرم اون ليست اون يه نفر كه فالو نكردمم نشون ميده.(١١ نفر نشون ميده)
              بلاك و ريپورتم كردم درست نشد
              به اينستاگرام گفتم از تو اپ ولي جواب ندادن
              چيكار كنم مشكل حل شه
              لطفا راهنماييم كنيد مهمه!

نظر

نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
                سلام
                ولي وقتي از يه اكانت ديگه ميرم فالوينگ ليست رو نگا ميكنم نوشته ١٠ نفر فالوينگ ولي وقتي ميرم اون ليست اون يه نفر كه فالو نكردمم نشون ميده.(١١ نفر نشون ميده)
                چيكار كنم مشكل حل شه

كسي نظري نداره؟

نظر

كسي نظري نداره؟

این شخص تضریف برده رفته برنامه ای نصب کرده که تعداد لایک و فالورش رو افزایش بده و این برنامه ها این اتفاقات رو پیش میارن
                  واسه همین باید از سایت رسمی indtagram وارد شن و برن اجازه دسترسی به برنامه های دیگرو که دادن حذف کنن تا درست شه

نظر

نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
                    این شخص تضریف برده رفته برنامه ای نصب کرده که تعداد لایک و فالورش رو افزایش بده و این برنامه ها این اتفاقات رو پیش میارن
                    واسه همین باید از سایت رسمی indtagram وارد شن و برن اجازه دسترسی به برنامه های دیگرو که دادن حذف کنن تا درست شه
                    اكانت عادي خودمه،و خريد فالور اينام نشده براش اخه!

نظر

باید به پشتیبانی ایمیل بدی و مشکلتو مطرح کنی منم مشکلم مشابه شما بود که با ارسال ایمیل بعد دو روز صفحه ام بالا اومد

- - - - - - - - - -

باید به پشتیبانی ایمیل بدی و مشکلتو مطرح کنی منم مشکلم مشابه شما بود که با ارسال ایمیل بعد دو روز صفحه ام بالا اومد

نظر

سلام
                        چيكار كنم مشكل حل شه

بنده هم همین مشکل رو دارم
                        بعد جالبه مثلا امروز یه عکس گذاشتم داخل پروفایلم نیست اما دوستام داخل پروفایل بنده عکس رو میبینین و حتی کامنت و لایک هم داره اما خودم نمیتونم ببینم

نظر

صبر کنید ..
                        X