اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونه در خارج از ایران سیبچه را روی آی‌دیوایس نصب کنیم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چگونه در خارج از ایران سیبچه را روی آی‌دیوایس نصب کنیم؟

دوستان سلام
    من در کانادا هستم و میخام سیبچه رو نصب کنم ولی همون طور که می دونید سیبچه تنها در ایران قابل دسترسی هست. من با اکانتم از سیبچه نرم افزارهای زیادی خریدم. برای این مشکل من خیلی سرچ کردم ولی به راه حل درستی دست پیدا نکردم. راه حل های مختلفی مثل:
    - نرم افزار P\r\o\x\y Switcher
    - نرم افزار Super Hide Ip
    - تعویش آی پی از طریق نرم افزار P\r\o\x\i\f\i\r\e
    هیچ کدوم مفید نبود. چرا که تمامی ...روکسی های رایگان که آی پی ایرانی میدادن، یا آی پی هاشون اصلا کار نمی کرد یا اینقدر کند کانکت می شد که اصلا امکان نداشت استفاده کنم. علاوه بر این همون طور که می دونید برخی وب سایت ها مثل سافت نود و هشت لینک‌های دانلودشون تنها در ایران باز می شه. بنابراین درواقع من باید عنوان سوالمو میذاشتم: چگونه آی پی ایرانی بگیریم؟
    ممنون می شم از دوستان هرکس می تونه کمک حرفه ای بکنه.

یعنی هیچ کس پیدا نمی شه به من کمک کنه؟ من با اکانت سیبچه خودم زیاد خرید کردم ولی متاسفانه در کانادا اجازه نصب سیبچه رو ندارم. چه کار کنم که فقط برای مدت کوتاهی آی پی ایرانی بگیرم تا سیبچه رو نصب کنم؟ خواهش می کنم کمک کنید

نظر

درود

با نرم افزار اپن وی پی ان تست کردین با ای پی ایران ؟

نظر

نوشته اصلی توسط l3al34k نمایش پست ها
        درود

با نرم افزار اپن وی پی ان تست کردین با ای پی ایران ؟
        ببین من نرم افزارهای مختلفی رو امحتان کردم ولی مشکلم اینه که یه چیز پی ان سرور رایگان که سرعتش خوب باشه ندارم. مثلا با ...روکسی سوئیچر امتحان کردم خودش چن تا سرور ...روکسی ایران رو گیر آورد و یکیش هم کار کرد ولی دو تا ایراد داشت:
        ۱- اینکه آی پی من رو عوض نمی کرد بلکه فقط ...روکسی بود
        ۲- سرعتش فوق العاده پایین بود طوری که هیچ سایتی باز نمی شد
        من در حقیقت میخوام کلا آی پیم بشه مال ایران طوری که تو سایت whatismyip.com نشون بده که مثلا من از تهران کانکتم.

نظر

برنامه سیبچه فقط از داخل کشورایران قابل دریافت میباشد. درصورتی که در ایران بوده و سیبچه را نصب کرده باشید حتی اگر از ایران خارج شوید مشکلی در دریافت برنامه ها به وجود نمی آید .
          اما در صورتی که برنامه سیبچه را حذف کرده و در کشور دیگری اقدام به نصب نمایید با پیغام خطای " عدم دسترسی از منطقه فعلی شما " روبرو خواهید شد.
          از آنجائیکه دسترسی افراد داخل ایران به App Store و یا iTunes
          دشوار است و امکان خرید برنامه ها از این دو بازار برای اینگونه اشخاص با مشکلات زیادی روبروست، بنابراین بازارچه سیبچه با هدف دسترسی و دریافت راحت و بی دغدغه کاربران ایرانی به برنامه های مورد علاقه شان ، طراحی و ایجاد گردیده است . لذا برای آن دسته از افرادی که در خارج از کشورمان قرار دارند، استفاده از سیبچه مزیت چندانی برای آنها نخواهد داشت.

نظر

نوشته اصلی توسط سیبچه نمایش پست ها
            [FONT="] برنامه سیبچه فقط از داخل کشورایران قابل دریافت میباشد. درصورتی که در ایران بوده و سیبچه را نصب کرده باشید حتی اگر از ایران خارج شوید مشکلی در دریافت برنامه ها به وجود نمی آید[/FONT][FONT="] .[/FONT][FONT="][/FONT]
            [FONT="]اما در صورتی که برنامه سیبچه را حذف کرده و در کشور دیگری اقدام به نصب نمایید با پیغام خطای " عدم دسترسی از منطقه فعلی شما " روبرو خواهید شد[/FONT][FONT="]. [/FONT][FONT="][/FONT]
            [FONT="]از آنجائیکه دسترسی افراد داخل ایران به[/FONT][FONT="] App Store [/FONT][FONT="]و یا[/FONT][FONT="] iTunes [/FONT][FONT="][/FONT]
            دشوار است و امکان خرید برنامه ها از این دو بازار برای اینگونه اشخاص با مشکلات زیادی روبروست، بنابراین بازارچه سیبچه با هدف دسترسی و دریافت راحت و بی دغدغه کاربران ایرانی به برنامه های مورد علاقه شان ، طراحی و ایجاد گردیده است . لذا برای آن دسته از افرادی که در خارج از کشورمان قرار دارند، استفاده از سیبچه مزیت چندانی برای آنها نخواهد داشت.
            جناب از لطفتون ممنونم ولی شما بیان واضحات فرمودید. اینارو که تو سایت خود سیبچه هم نوشته. این که من نمی تونم در خارج نصب کنم با وجودی که کلی پول نرم افزار دادم مثل این میمونه که شما با اپل آی دیت نرم افزار بخری بعد اپل بگه اگه از آمریکا بری بیرون دیگه نمی تونی اون نرم افزار ها رو نصب کنی!!! من که نمی خوام نرم افزار جدیدی بخرم. تازه اگرم بخوام می تونم از کارت عابر بانک دیگران استفاده کنم. پس لطفا به جای بیان واضحات، به من راه حل نشون بدین.

نظر

اپ استور مختص تمامی کاربران اپلی در سراسر دنیا می باشد.
              اما سیبچه مختص تمامی کاربرانiOS در داخل ایران میباشد.
              ذکر این موضوع در رابطه با نصب، در سایت سیبچه نیز ذکر شده است.

نظر

نوشته اصلی توسط سیبچه نمایش پست ها
                اپ استور مختص تمامی کاربران اپلی در سراسر دنیا می باشد.
                اما سیبچه مختص تمامی کاربرانiOS در داخل ایران میباشد.
                ذکر این موضوع در رابطه با نصب، در سایت سیبچه نیز ذکر شده است.
                دوست گرامی خب الان به نظر شما من با اکانتم چی کار کنم که کلی پول توش خرج کردم؟

نظر

هنوز متاسفانه یه نفر به من کمک نکرده.

نظر

سلام
                    دو تا برنامه زیر را از اپ استور دانلود و با ip ایران از سیبچه دانلود کنید

O***Spider - Free *** by hengsheng zhang
                    https://appsto.re/us/8yOx3.i

Open*** Connect by Open*** Technologies
                    https://appsto.re/us/nVhmJ.i

نظر

نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
                      سلام

جناب خیلی خیلی ممنون. من راهش رو خودم یافتم! با استفاده از نرم افزار iFunbox اپلیکیشن سیب‌چه که داخل آیفونم بود رو در یک فایل ipa یا همون اپلیکیشن اپل اکسترکت کردم. بعد اون رو وارد لایبرری آیتونز کردم. از اونجایی که قبلا حساب کاربری داشتم به راحتی تونستم روی آیپدم هم سیب‌چه رو نصب و راه اندازی کنم و نرم افزار دانلود کنم. فقط سرعت دانلودش بیش‌تر از ۱۰۰ کی نمی‌شه حتی با این وجود که من از Rogers اینترنت ۲۰ مگ دارم.

نظر

نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
                        سلام

دوستان راهش رو بالاخره یافتم!! خود فایل سیب‌چه رو مستقیما از طریق آیتونز به شکل فایل IPA نصب کنید. فقط مشکل اینه که باید حتما فایل اپلیکیشن سیب‌چه رو داشته باشید. از روی اینترنت نمی شه دانلود کرد. من از طریق ifunbox فایل سیب‌چه رو از آیفونم اکسترکت کردم و توی آیتونز روی آیپدم نصب کردم. ضمن اینکه برای استفاده از سیب‌چه باید حساب کاربری ساخته باشید.

نظر

صبر کنید ..
                        X