اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نیومدن ایمیل از طرف اپب برای ریست کردن پسورد.....

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نیومدن ایمیل از طرف اپب برای ریست کردن پسورد.....

دوستان برای من ایمیل ریست کردن پسورد از طرف اپل نمیاد چون رمز و سولات امنیتی رو فراموش کردم،راه حل چیه؟

نوشته اصلی توسط amireb نمایش پست ها
    دوستان برای من ایمیل ریست کردن پسورد از طرف اپل نمیاد چون رمز و سولات امنیتی رو فراموش کردم،راه حل چیه؟
    باید سوال امنیتی ها رو ریست کنید
    ویرایش توسط hamidthr : https://i-phone.ir/forums/member/96589-hamidthr در ساعت 10-04-2015, 03:08 PM

نظر

نوشته اصلی توسط amireb نمایش پست ها
      سلام
      ریست فقط به ایمیل پشتیبان میفرستن در صورتی که موقع ساخت اپل آی دی ایمیل اضافه قسمت ایمیل پشتیبان معرفعی کرده باشید ، در غیر این صورت همانطور که دوستمون فرمودند باید جواب سوال امنیتی را داشته باشی تا پسورد رو ریست کنید

نظر

نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
        سلام
        ریست فقط به ایمیل پشتیبان میفرستن در صورتی که موقع ساخت اپل آی دی ایمیل اضافه قسمت ایمیل پشتیبان معرفعی کرده باشید ، در غیر این صورت همانطور که دوستمون فرمودند باید جواب سوال امنیتی را داشته باشی تا پسورد رو ریست کنید
        تنها راه اضافه کردن ایمیل پشتیبان هم تماس یا بخش پشتیبانی اپل است

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
        سلام
        تنها راه اضافه کردن ایمیل پشتیبان هم تماس یا بخش پشتیبانی اپل است

نظر

صبر کنید ..
        X