اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.3 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان براي 5s a1533 کدومو دان کنم برای ری استور؟
    ممنون

نظر

سلام
      متاسفانه در اين نسخه كيبرد جانبى فقط در note جواب میده

نظر

سلام دوستان

در iPhone 5 کمی روان تر شده و تاخیر پاسخ به تماس هم خیلی کمتر شده.
        تصاویر زیر cpu usage در دو حالت قبل و بعد از آپدیت که در شرایط یکسان عملکرد گوشی انجام دادم رو نشون میده. مشخصه که عملکرد بهبود پیدا کرده.

ویرایش توسط temp759 : https://i-phone.ir/forums/member/111508-temp759 در ساعت 11-04-2015, 09:06 AM

نظر

با سلام
          دوستان سرعت اجراي برنامه ها كلن سرعت گوشي فوق العاده شده
          باتريم به نظر من خيلي خوب شده

فقط تنها مشكل همون باگ تاخير در جواب
          دادنه
          اپ كنيدو حالشو ببريد

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

نظر

نسخه نهایی iOS 8.3 عرضه شد

سلام
            جديدا يه چيزي ديدم تو اين ورژن ٨.٣ خواستم شير كنم ببينم شما هم دارين يا نه.
            من در ورژن قبلي وقتي داخل موزيك پلير ميشدم و ميرفتم قسمت songs يا همون اهنگهاي خودم وقتي نرم افزار موزيك را باز ميبستم و بعدا دوباره بازش ميكردم از همون فسمت songs ميومد اما الان وقتي باز ميكنم بعد هر بستني از قسمت radio مياد
            شما هم همينطوره؟
            و مورد ديگه اين كه انگار گوشيم نسبت به قبل بيشتر گرم ميشه نميدونم شايد ماله گرما باشه
            ويرايش:اضافه شدن چند مورد ديگه
            نميدونم اينا كه ميگم باگ هست يا طبيعيه يا من فقط دارم ولي بهتره بگم تا بقيه هم تست كنن و فيدبك بدن
            ١.اگر از داخل برنامه photo عكساتون را ببينيد حالا اگر زوم كنيد و بخواين فسمت راست يا چلپ عكس را ببينيد وقتي به انتهاي مثلا چپ عكس ميكشين عكس از حالت زوم خارج ميشه البته تو ٥ بار يه بارش اينجوري ميشه و اين برا من واقعا اعصاب خورد كن بود چون داشتم جزوه مينوشتم و مثلا ميخواستم انتهاي خط را بخونم زوم بر ميگشت
            ٢.اگه اهنگ پخش كنيد و گوشي را لاك كنيد حالا اگه بخواين از قسمت لاك اهنگ را جلو عقب كنيد وقتي انجام دادين بعد يه ثانيه از پخش اهنگ يه مكث به خاطر اوردن موسيقي از اون قسمت مورد نظر را ميبينيد كه اينم بدجور رو مخه
            ٣.مصرف باتري من زياد شده متاسفانه و قشنگ حسش ميكنم
            طولاني شد ببخشيد
            منتظر نظراتتون هستم

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
            ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 10-04-2015, 11:30 AM

نظر

نوشته اصلی توسط ashkanshahroozy نمایش پست ها
              دوستان براي 5s a1533 کدومو دان کنم برای ری استور؟
              ممنون
              شما gsm رو دانلود كنيد

نظر

سلام در ايفون ٦مصرف باطرى بالا رفته
                تغيري كه من ديدم و كسي تا حالا اشاره نكوده در كيبرد عربي كزينه ميكروفون فعال شده مثلا با زدن اون دكمه و كفتن سلام خودكار تايپ ميكنه
                لايك فراموش نشه

نظر

نوشته اصلی توسط افرا نمایش پست ها
                  من تو وايبر وقتي دارم تايپ مي كنم وقتي يه خط تموم ميشه خط بعدي تايپ مي شه ولي نشون داده نميشه و بايد با دست اسكرول كنيد كه خيلي آزار دهندست،
                  شما هم يه تست كنيد شايد مشكل از منه،
                  البته احتمال هم داره مشكل از وايبر باشه و با يه آپديت حل بشه،
                  در كل وظيفه اطلاع رساني بود.
                  [emoji336] 5S
                  منم همین مشکلو دارم ۸.۳ ایفون ۶

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
                    دوست عزيز براي من هيچ گزينه اي وجود نداره.
                    از اين موضوع اطلاع دارم. اين يه امكان جديد در ٨٠٣ هستش.
                    لطفا يه تحقيق كنيد بعد نظر قطعي بديد.
                    من ۶ رو اپدیت کردم ولی این مشکل رو ندارم و با تاچ ایدی راحت خرید میکنم

نظر

یعنی دو خط راجب تجربه کار کردن با ورژن اصلی اینجا ندیدم همش راجب لینک دانلود من کدوم فریمور دانلود کنم هستش.... دوستان با ذکر مدل ایفون تجربه خودشونو بگن.باتشکر

نظر

دوستان من مشکل خرخر صدا زمان مکالمه دارم ایفون ۶ +

نظر

نوشته اصلی توسط kaka500 نمایش پست ها
                          یعنی دو خط راجب تجربه کار کردن با ورژن اصلی اینجا ندیدم همش راجب لینک دانلود من کدوم فریمور دانلود کنم هستش.... دوستان با ذکر مدل ایفون تجربه خودشونو بگن.باتشکر
                          گوشیتون چه مدلی هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط sadegh bagheri نمایش پست ها
                            سلام در ايفون ٦مصرف باطرى بالا رفته
                            تغيري كه من ديدم و كسي تا حالا اشاره نكوده در كيبرد عربي كزينه ميكروفون فعال شده مثلا با زدن اون دكمه و كفتن سلام خودكار تايپ ميكنه
                            لايك فراموش نشه
                            من ديدم فكر كردم قبلنم بود [emoji4]
                            حيف كه عربيه [emoji53] مثلا چ رو يچيز ديگه مينويسه

نظر

بزرگترین تغییرات 8.3 نسبت به قبل کیبورد شکلک جدید و از نو طراحی شده هست ک خیلی کارامد تر شده + تعدادی شکلک جدید و همچنین برخی شکلک ها ظاهرشون آپدیت شده(مثل ساعت ک شده اپل واچ :دی ) و تغییر لهجه ی سیری ک طبیعی تر شده و رفع بسیاری از باگ ها در دیوایس های مختلف
                              من مشکلی ک داشتم از 8.2 فک کنم این مشکل بوجود اومد ک شورتکات های کیبوردم رو ک حذف میکردم بعد از یه مدت باز میومدن و حتی اونایی ک قبل از آپدیت به 8.2 هم پاک کرده بودم باز میومدن و واقعا اذیت میکرد ک خب الان رفع شده
                              در ضمن تاچ آیدی توی اپ استور برای من مشکلی نداره و کار میکنه
                              همچنین مصرف باتری و مولتی تسکینگ هم بهتر شده و توی مصارف بالا گوشی فقط کمی ولرم میشه ک کاملا طبیعیه و با این حال از سرعتش کاسته نمیشه و سریعه
                              اون وایبر هم بنظرم باگه خودشه و مشکل از iOS نیست چونکه توی Whatsapp و iMessage تست کردم و مشکلی نداشتن

نظر

دوستان از ديروز دارم چك ميكنم مصرف باتريم بالا رفته ، تووي قسمت ايميل وقتي رفرش ميكنم صفحه تا نصف بيشتر بالا نمياد ديگه، بيشتر از دو خط تايپ ميره زيره ديكشنري خودش و بايد دستي درست كني تا نوشتتو ببيني ، و خيلي مشكلات ديگه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X