اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.3 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با ota آپ كردم آيا لازمه از طريق ريستور هم آپديت كنم؟اخه ديگه حوصله بكاپ اينا ندارم ممنون از پايخگوييتون

Sent from my iPhone using Tapatalk
    نه دیگه! اپدیت کردی حل شد

نظر

من آپديت كردم سرعت خيلي خوب شده ( ٦ پلاس)

نظر

سلام
        دوستان راجع به آیپد ایر بیشتر تجربشون رو بگن چون از ورژن ۸ به بعد آیپد ها وحشتناک شده بودند و بقیه دیوایسها مشکلاتشون به مراتب کمتر بوده

نظر

نوشته اصلی توسط mehr463 نمایش پست ها
          سلام
          دوستان راجع به آیپد ایر بیشتر تجربشون رو بگن چون از ورژن ۸ به بعد آیپد ها وحشتناک شده بودند و بقیه دیوایسها مشکلاتشون به مراتب کمتر بوده
          آیپد مینی 2 خیلی روون و خوب شده. البته من کلا با 8 مشکلی نداشتم. اما حس میکنم این ورژن از قبلی ها هم خیلی روون تر و بهتره. پیشنهاد میکنم حتما آپدیت کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan_htc نمایش پست ها
            سلام منظور از اينكه دستگاهو تو اين ورژن با وايرلس به صوت بيسيم به سيستم ماشين وصل كنيم مثل همون گيرنده اف ام نوكياس؟

كسي اطلاعي نداره؟؟؟؟؟؟

نظر

دوستان 5s دارن ،اوضاااا باطری و ... چطور؟

نظر

واسه من 252

نظر

دوستان قدیمی، اوضاع رو 5اس چطوره؟

نظر

نوشته اصلی توسط amin_947 نمایش پست ها
                    سرعت کیبوردهای فارسی چطوره ؟ بهبودی حاصل شده ؟ کدوم کیبورد واسه فارسی سرعتش بیشتره الان ؟
                    کسی نبود راهنمایی کنه ؟

نظر

سلام
                      من یه توضیح درباره ی car play بدم. سیستم صوتی خودرو شما باید این قابلیت رو داشته باشه بعد با این اپدیت شما wireless بهش وصل بشی. (مثلا میگن sonata جدید این ویزگی رو داره ) و اصلا به fm transmitor نوکیا هم شبیه نیست.
                      منم آپدیت کردم با restore کردن و بدون بزگردوندن بکاب . مشکل تاخیر در جواب دادن تماس رو هنوز دارم . انیمیشن ها روون تر شده به نظرم. (مثلا اگه assistive touch فعال می بود در لاک اسکرین برای بالا اومدن control center شاهد لگ بودیم ولی الا دیگه نه)
                      iphone 5

نظر

وای چقدر سرعت خوب شده

مصرف باتری رو هم یه روز بگذزه نظر میدم
                        اما قاعدتا اونم بهتر شده

کلا جون تازه ای گرفت
                        روی ورژن های قبلی انگار گوشی خسته بود :دی

نظر

من 8.1.3 بودم
                          به 8.3 اپدیت کردم.
                          باگ تاخیر تماس حذف شده.البته واسه من کلا حس میکنم از بین رفته.
                          فضای ذخیره سازیم تغییری نکردی. تو ios 8.1.3 1.7 گیگ بود که الان هم همونه.
                          کیبورد های سوم شخص روون تر لود میشن. و گوشی یکم روون تر شده که البته خیلی محسوسه.
                          یه باگی قبلا بود که وقتی منو رو میکشیدیم پایین واسه سرچ و بعد از سرچ کردن تب کنترل سنتر رو میدادیم بالا با تیک زدن و لگ میومد بالا که الان رفع شده.
                          و باگ بعدی در قسمت والپیپر ستینگ بود که وقتی منو عکس هارو بالا پایین میکردیم با باگ واضحی مواجه میشدیم و حس اندروید رو به ادم میداد ولی الان رفع شده.
                          درباره مصرف باتری هم نظری نمیدم فعلا.
                          در کل بهتر شده.
                          ویرایش توسط mehdiaz : https://i-phone.ir/forums/member/175758-mehdiaz در ساعت 09-04-2015, 04:40 PM

نظر

من میخوام اپدیت کنم و الان رو 8.1.2 هستم و جیلبرک (+iphone 6 ).طبیعتا بعد اپدیت جیلبرکم میپره ولی یه سوال برام پیش اومده ...میخواستم بدونم قابلیتی مثل توییک virtual home در ایفون وجود داره که بتونم بعد اپدیت به 8.3 هم ازش استفاده کنم ؟! ( به جز AssistiveTouch )

نظر

همه چی عالیه

سرعت خود گوشی و روونی عالیه کیبورد هم عالی شده شکلکا خیلی زیبان ...

گوشی من که 400 مگ بیشتر فضای خالی نداشت الان شده 1.2 گیگ

درکل آپدیت کنید ضرر نمیکنید

نظر

سلام
                                ایفون 5s مدل a1530 کدومش دانلود کنم gsm یا cdma

نظر

صبر کنید ..
                                X