اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اپل ايديم از اطلاعات كارت بانكي مي خواد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اپل ايديم از اطلاعات كارت بانكي مي خواد

با سلام
    من يه اپل اين اپل ايدي رو حدود دو ساله كه دارم باهاش خريدم كردم و كلي اپ دارم اما چند روز پيش ادرسي كه به اپل داده بودم رو عوض كردم (فقط كوچشو ) الان ديگه اجازه نمي ده هيچ برنامه اي رو بگيرم و ميگه كه باييد اطلاعات پرداختو كامل كني و شماره كارت بدي ادرسو به حالت اول برگردوندم اما بازم تغييري حاصل نشد لطفا كمك كنيد

روی یه برنامه مجانی کلیک کن ببین وقتی باز شد گزینه none نداره ??
    برا منم جند بار اتفاق افتاده ولی اجازی میده که گزینه های پرداختو خالی گذاشت...

نظر

نوشته اصلی توسط fittachiz نمایش پست ها
      با سلام
      من يه اپل اين اپل ايدي رو حدود دو ساله كه دارم باهاش خريدم كردم و كلي اپ دارم اما چند روز پيش ادرسي كه به اپل داده بودم رو عوض كردم (فقط كوچشو ) الان ديگه اجازه نمي ده هيچ برنامه اي رو بگيرم و ميگه كه باييد اطلاعات پرداختو كامل كني و شماره كارت بدي ادرسو به حالت اول برگردوندم اما بازم تغييري حاصل نشد لطفا كمك كنيد
      سلام
      دوست عزیز همچین موقعی باید IPبا کشوری که انتخاب کردی یکی باشه اگر آمریکا هست اول با ف ی ل ### ip رو به آمریکا تغییر بده بعد به نصب برنامه اقدام کنید این مرحله فقط برای اولین بار نیاز هست انجام بدی برای بار بعدی دیگه مشکلی پیش نمیاد
      ویرایش توسط gaemshar : https://i-phone.ir/forums/member/46189-gaemshar در ساعت 08-04-2015, 02:00 AM

نظر

چجوری میتونم ای پی united States رو بدم کجحا باید درستش کنم
        این دقیقا مشکل منه
        ممنون اگه راهنمایی کنم

نظر

صبر کنید ..
        X