اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم اتصال به اینترنت از طریق وایرلس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم اتصال به اینترنت از طریق وایرلس

سلام دوستان من گوشیم ( آیفون 6) به مودم خونه وصل نمیشه (zyxcel) اما به مودم های دیگه وصل میشه چی کار باید بکنم!!!ارور failed to join میده

یه بار توی گوشی Reset Network Settings رو بزن و دوباره به اینترنت خونه وصل شو. اگه بازم نشد، تنظیمات امنیتی مودم رو روی wpa2/psk بذار و مراحل رو دوباره تکرار کن

نظر

سلام
      این دقیقا مشکل منم هست. کارهایی که گفتین رو انجام دادم و تنظیمات امنیتی مودمم که تیپیلینک 3220 هست رو هم به همونی که ذکر کردین تغییر دادم. قبلش با آیپد و آیفون 4اس براحتی بهش کانکت میشدم ولی این 6 لعنتی بهش وصل نمیشه. خلاصه هنوز مشکل پابرجاست. واقعا دیگه باید چکار کنم. الان دارم میرم تو کار آپگرید فریمور مودم ببینم چی میشه .
      ویرایش توسط googooly1971 : https://i-phone.ir/forums/member/54844-googooly1971 در ساعت 03-04-2015, 10:01 PM

نظر

سلام مجدد
        آپگرید مودم هم فایده ای نداشت. کسی میتونه کمک کنه ؟!؟!

نظر

منم همین مشکلو با مودم خونه دارم . وصل نمیشه تا دو سه ساعت. بعد خودش وصل میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

مك فيلتر رو فعال كنيد و مك گوشي رو داخل مودم تعريف كنيد
            اينطور بهتر كانكت ميشه

نظر

من اين مشكلو داشتم وصل نميشد و مدام صفحه اش ابي ميشد. ولي از وقتي اپديت كردم به iOS 9.1 در كمال نابلوري ديدم يهو وصل شد به نت. ديكه هم صفحه اش ابي نشد [emoji16] در حاليكه اون موقع بم ميكفتن صفحه ابي ايراد سخت افزاريه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

برید توی تنظیمات مودم قسمت Wifi کشور رو از ایران به Us تغییر بدین.برا من اینطوری کار کرد و کانکت شد.

نظر

برید تو تنظیمات مودم کانال رو عوض کنید درست میشه

نظر

صبر کنید ..
                  X