اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نگهداری باتری مک؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نگهداری باتری مک؟

سلام
    دوستان سوالی داشتم
    بنده طی این ۹ ماه ۱۰ بار فقط از سیکل باتریم استفاده کردم
    خیلی حساسیت نشون میدم نسبت به اینککه وقتی به برق دسترسی دارم توی برق بزنم استفاده کنم
    در حالی که مطلبی خوندم که سیکل باتری روی ۱۰۰۰ تا هست برای اپل در نتیجه اگه من هر روز از باتری استفاده کنم تا ۳ سال بهترین حالت برای من کار خواهد کرد
    ایا بهتر هست با باتری بیشتر کار کنم و یا روندی که دارم طی میکنم مناسب هست؟

نوشته اصلی توسط Tornado2800 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان سوالی داشتم
    خیلی حساسیت نشون میدم نسبت به اینککه وقتی به برق دسترسی دارم توی برق بزنم استفاده کنم
    در حالی که مطلبی خوندم که سیکل باتری روی ۱۰۰۰ تا هست برای اپل در نتیجه اگه من هر روز از باتری استفاده کنم تا ۳ سال بهترین حالت برای من کار خواهد کرد

برادر گرامی ، اگر مرتب از برق استفاده کنی و باتری رو بزاری کنار ، به مرور باتری از کار میوفته و کارايی خودش رو از دست میده .
    شما حتما ، حداقل ماهی یکبار بگذارید مک از باتری استفاده کنه و شارژ به ۲۰٪ که رسید مجددا به برق بزنید
    تا هم باتری کارايی لازم را داشته باشه و هم سیکلش زمان زیادی برات بمونه

نظر

نوشته اصلی توسط Tornado2800 نمایش پست ها
      سلام
      دوستان سوالی داشتم
      درود
      دوست عزیز خیلی حساس نباشید روی عدد سایکل !
      یکی از دوستان من ۳ سال فقط از برق استفاده کرد و بعد از ۳ سال سایکل باطریش ۱۱۰ بود و health باطری ۹۴٪ که یکدفعه باطری کلا از کار افتاد و نوشت : Replace Now !!
      بهترین روش استفاده این هست که هفته ای یک بار با باطری کار کنید و بذاریذ زیر ۲۰٪ برسه بعد دوباره بزنید به شارژ دستگاه رو.
      موفق باشید

نظر

- - - - - - - - - -

نظر

صبر کنید ..
        X