اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی در خصوص باتری ایفون 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی در خصوص باتری ایفون 6

با عرض سلام خدمت دوستان گرامی و تبریک سال نو.

بنده نزدیک به دو هفته ای هست که ایفون 6 مدل 16 گیگ خریداری کرده ام و فریمور اون 8.1.2 هست...
    در مورد مصرف باتری این گوشی سایت های زیادی رو مطالعه کردم و تست های زیادی رو دیدم که همه و همه از اعدادی که با کار روی گوشی خودم میبینم بهتر و راضی کننده تر هست...

این گوشی رو از وقتی خریدم با فریمور 8.1.2 بود که بک اپ گوشی قبلی رو روی اون ریستور کردم.تصویری رو گذاشتم از کارکرد گوشی که از تست ها و نظرات اعلام شده راجب این گوشی خیلی کمتر هست...

لازم به ذکر هست که تمام اقداماتی که جهت صرفه جویی در باتری انجام میشه رو لحاظ کردم...و تمام مواردی که میتونه روی مصرف تاثیر بگذاره رو خاموش کرده ام...نو صفحه هم در حدود 30 درصد روشنایی هست..

دوستانی که مدت طولانی هست با این گوشی کار کرده اند لطفا راهنمایی کنند که این مصرف عادی هست؟؟ چرا قسمت home screen و لاک اسکرین بیشترین مقدار مصرف رو داشته... اونجا مگه چه پردازشی صورت گرفته؟ نه بازی اجرا شده نه زنگ نه اس ام اس نه برنامه.... دلیلش چی هست؟؟

نکته دوم اینکه: در حالت اس ام اس دادن مصرف خیلی زیادی رو میبینم.... در واقع عمده مصرف باتری زمانی شروع میشه که اس ام اس میدم..
    در واقع به ازای ارسال و دریافت هر 2-3 مسیج یک یا دو درصد از شارژ کاهش میکند

نکته سوم اینکه از در طول این مدت فقط یک ربع شاید از وای فای استفاده شده...

به نظرتون خرابی در باتری میبینید؟؟؟ یا مربوط به فریمور میشه؟ از 8.1.2 فیدبک های خوبی شندیم اخه
    ویرایش توسط alimt699 : https://i-phone.ir/forums/member/30223-alimt699 در ساعت 02-04-2015, 03:53 AM

دوستان کسی راهنمایی نداره؟

نظر

نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
      با عرض سلام خدمت دوستان گرامی و تبریک سال نو.

بنده نزدیک به دو هفته ای هست که ایفون 6 مدل 16 گیگ خریداری کرده ام و فریمور اون 8.1.2 هست...
      در مورد مصرف باتری این گوشی سایت های زیادی رو مطالعه کردم و تست های زیادی رو دیدم که همه و همه از اعدادی که با کار روی گوشی خودم میبینم بهتر و راضی کننده تر هست...

این گوشی رو از وقتی خریدم با فریمور 8.1.2 بود که بک اپ گوشی قبلی رو روی اون ریستور کردم.تصویری رو گذاشتم از کارکرد گوشی که از تست ها و نظرات اعلام شده راجب این گوشی خیلی کمتر هست...

لازم به ذکر هست که تمام اقداماتی که جهت صرفه جویی در باتری انجام میشه رو لحاظ کردم...و تمام مواردی که میتونه روی مصرف تاثیر بگذاره رو خاموش کرده ام...نو صفحه هم در حدود 30 درصد روشنایی هست..

دوستانی که مدت طولانی هست با این گوشی کار کرده اند لطفا راهنمایی کنند که این مصرف عادی هست؟؟ چرا قسمت home screen و لاک اسکرین بیشترین مقدار مصرف رو داشته... اونجا مگه چه پردازشی صورت گرفته؟ نه بازی اجرا شده نه زنگ نه اس ام اس نه برنامه.... دلیلش چی هست؟؟

نکته دوم اینکه: در حالت اس ام اس دادن مصرف خیلی زیادی رو میبینم.... در واقع عمده مصرف باتری زمانی شروع میشه که اس ام اس میدم..
      در واقع به ازای ارسال و دریافت هر 2-3 مسیج یک یا دو درصد از شارژ کاهش میکند

نکته سوم اینکه از در طول این مدت فقط یک ربع شاید از وای فای استفاده شده...

به نظرتون خرابی در باتری میبینید؟؟؟ یا مربوط به فریمور میشه؟ از 8.1.2 فیدبک های خوبی شندیم اخه
      باسلام دوست عزیز
      مصرف باتری خیلی خوب و عالی هستش جای هیچ نگرانی نیست خیالتون راحت....
      زیاد حساس نباشید.
      موفق باشید.
      ویرایش توسط amir.f : https://i-phone.ir/forums/member/157380-amir-f در ساعت 02-04-2015, 10:13 PM

نظر

ممنون دوست من.

فقط دو تا نکته میمونه
        اول اینکه دلیل اینکه قسمت هوم اسکرین و لاک اسکرین بیشترین مقدار مصرف باتری رو به خودش اختصاص میده چیه؟؟ وقتی هیچ برنامه ای در حال اجرا نیست ..

دوم اینکه من توی تست باتری سابت های معتبر دیدم که با مصرف 8 ساعت عادی تازه مقدار شارژ گوشی شون به 45 یا 50 درصد رسیده بود....در حالی که گوشی من با این مقدار مصرف به 1 درصد میرسه

نظر

دوست عزیز در رابطه با نکته اول باید بگم همیشه گوشی ها در حالت استندبای انرژی مصرف میکنند...
          این طبیعی هستش حتی اگه برنامه ای در حال اجرا نباشه...در این مورد هم نگران نباشید....
          راستش نظری درباره نکته دوم به ذهنم نمیرسه....
          در ضمن دوست عزیز شما یکبار باتری رو کالیبره کنید اگه درست نشد ریستور کنید (بدون برگردوندن بکاپ)تاکید میکنم بکاپ رو بر نگردونید.
          امیدوارم به نتیجه برسید.
          موفق باشید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

باز هم ممنون

میشه توضیج بدین کالیبره باتری به چه صورته؟

- - - - - - - - - -

باز هم ممنون

میشه توضیج بدین کالیبره باتری به چه صورته؟

نظر

واسه كاليبره كردن احتياجي به توضيح نيست،
              كافيه تو انجمن سرچ كنيد،
              اين برنامه رو نصب كنيد خيلي به دردتون مي خوره،
              هم واسه كاليبره كردن،
              هم واسه مديريت مصرف و البته اُپتيمايز كردن فضاي رم،
              با tapatalk هستم نمي تونم لينك بدم،

نظر

با سلام گوشی من (آیفون 6 16 گیگ و ios8.3) تو بخش battery usage اعداد زیر رو نشون میده
                usage:10 hours 27 minutes
                stand bay :4 days 5 hours
                و در ضمن دراین حین درصد باتری گوشیم 2 %
                میخواستم ببینم که مصرف باتریش چه جوریه ؟ (خوبه ؟ یا بد ؟)
                ببخشید نتونستم اسکرین شات بگیرم

نظر

نوشته اصلی توسط poriya3gs نمایش پست ها
                  با سلام گوشی من (آیفون 6 16 گیگ و ios8.3) تو بخش battery usage اعداد زیر رو نشون میده
                  usage:10 hours 27 minutes
                  stand bay :4 days 5 hours
                  و در ضمن دراین حین درصد باتری گوشیم 2 %
                  میخواستم ببینم که مصرف باتریش چه جوریه ؟ (خوبه ؟ یا بد ؟)
                  ببخشید نتونستم اسکرین شات بگیرم
                  ده ساعت استفاده عالیه گوشیتون هیج مشکل باطری نداره...

نظر

با سلام من برای کاهش مصرف باتری گوشیم Location Services رو خاموش کردم (off)
                    میخواستم ببینم وقتی که Location Services خاموشه آیا System Services هم خاموشه ؟ یا نه ؟ (چون System Services داخل Location Services هستش )

نظر

بله غیرفعال میشه

نظر

تقريبا ٧٠٪ انرژى باطرى به مصرف ال سى دي مي رسه و home screen منظور همون مصرف ال سى دى هستش

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان اطلاعات مربوط به باتری گوشی رو کجا می تونیم ببینم !؟؟ battery usage رو پیدا نمی کنم

نظر

setting-general-usage
                            ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

سلام
                              من چند روز پيش تو ماشين گوشيمو داشتم شارژ ميكردم با كابل اصلى و برنامه گوگل مپ هم استفاده ميكردم همزمان، يهو وقتى باطرى رسيد به ٥٩٪ ديگه بالاتر نرفت ! هر كارى هم كردم (از جمله بستن تمام برنامه ها، روشن خاموش كردن و ريستارت) ديگه شارژش بالاتر نرفت! تا اينكه باطرى شو كلا خالى كردم و گوشى خاموش شد. بعدش دوباره وصل كردم كه شارژ شه ( تو ماشين) اينسرى شروع كرد به شارژ كردن ولى با سرعت خيلى پايين تر! مثلا تو ٤٥ دقيقه درصد باطرى روى ٢٤ رسيد تازه! بعدش خونه زدم به شارژر خودش عادى شارژ شد ولى گوشى و اداپتور شارژ خيلى داغ ميشه. امروزم گوشيم تو شارژ بود كه تو ٥٧٪ متوقف شد و ديگه شارژ بالا نرفت كه هيچ داشت پايينم ميومد! ( متصل به شارژر) .دوباره شارژر رو جدا كردم و وصل كردم كه شروع كرد به شارژ شدن ولى با سرعت خيلى كم! قبلا تو ماشين عين خونه شارژ ميشد با سرعت عالى.ميتونين راهنماييم كنين؟ گوشيمم كه ٦ هست ٦٤ گيگ
                              ویرایش توسط Masoudx : https://i-phone.ir/forums/member/9480-masoudx در ساعت 17-07-2015, 02:38 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X