اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آيفون 6 را از كجا بخريم؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آيفون 6 را از كجا بخريم؟؟؟

با سلام خدمت شما دوستان عزيز و گرامي من ميخواستم يه آيفون 6 64 گيگ بخرم با توجه به اين به اين كه آيفون 6 64 داراي دو مدل هارد mlc و tlc است آيا كسي از دوستان ميدونه كه از كجا تهيه كنم كه فروشنده مهلت تست بده من كه خودم جايي پيدا نكردم چون اگه tlc باشه مشكل برام ايجاد ميكنه لطفا اگه كسي از دمستان ميدونه كمكم كنه با تشكر

نوشته اصلی توسط danial_dsj نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوستان عزيز و گرامي من ميخواستم يه آيفون 6 64 گيگ بخرم با توجه به اين به اين كه آيفون 6 64 داراي دو مدل هارد mlc و tlc است آيا كسي از دوستان ميدونه كه از كجا تهيه كنم كه فروشنده مهلت تست بده من كه خودم جايي پيدا نكردم چون اگه tlc باشه مشكل برام ايجاد ميكنه لطفا اگه كسي از دمستان ميدونه كمكم كنه با تشكر
    سلام !‌

ببینید مهلت تست که فکر نکنم جایی بده مگر اینکه گوشی دارای مشکلی باشه :-) بنده دوستان زیادی دیدم که tlc بودند و مشکلی براشون پیش نیومده شما بخرید ایشالله که مشکلی پیش نیاد

نظر

از دفتر سايت بخرم؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Danial_dsj نمایش پست ها
        از دفتر سايت بخرم؟؟
        بله دارای گارانتی هم می باشد

آدرس هم که بالای همین صفحه تب "دفتر سایت" میتونید ببینید

نظر

جایی میشناسید که شیرینگ خوده اپل فقط داشته باشن ؟

نظر

من ٦ تا آيفون براي خودم و اطرافيان طي يه سال گذشته از كريستال كامپيوتر توي طبقه همكف پايتخت خريدم هم قيمتش مناسبه هم پلمپ اصليه و وسايل اصله و هم گوشي رو خام ميده و من كه راضي بودم

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

فروشگاه اینترنتی ديجی کالا | بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

نظر

يعني اگه دستگاه مشكل tlc داشته باشه عوض ميكنه

نظر

من هم از طبقه دوم بازار پایتخت میرداماد واحد ۲۵۵ که فکر کنم اسمش دکتر اپل بود گرفتم خیلی کمکم کردند و همه جوره برام تست کردند و وقت گذاشتند .

نظر

سلام

لطفاً بفرماييد از كجا ميتونيم بفهميم كه هادر آيفون ما mlc يا tlc هستش؟ خواهشمند است راهنمايي بفرماييد.

با تشكر

نظر

با سلام
                      ببخشید آیفون 6 با حافظه ی 16 گیگ هم mlc یا tlc دارند یا فقط مال 64 گیگ هستش ؟

نظر

نوشته اصلی توسط poriya3gs نمایش پست ها
                        با سلام
                        دوست عزیز در جای صحیحی سوالتون رو مطرح نکردید اینجوری نظم انجمن به هم میخوره ..... خیر ایفو ن ها ی ۱۶ گیگ این مشکل رو ندارند و همگی mlc هستند....
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread99314.html

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط poriya3gs نمایش پست ها
                        با سلام
                        دوست عزیز در جای صحیحی سوالتون رو مطرح نکردید اینجوری نظم انجمن به هم میخوره ..... خیر ایفو ن ها ی ۱۶ گیگ این مشکل رو ندارند و همگی mlc هستند....
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread99314.html

نظر

صبر کنید ..
                        X