اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال درمورد اكانت دولوپر اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال درمورد اكانت دولوپر اپل

باسلام
    من مستر كارت و ويزاكارت را اماده كردم ولي براي كشور امارات هست و اپل ايدي من هم براي كشور امريكا هست . مشكلي پيش نمياد؟

با اکانت آمریکا به استور آمریکا برای خرید هدایت میشین

یک اکانت جدید منطبق با آدرس کارت اعتباری باید درست کنید

نظر

١- پس يعني كارت اعتباري واسه ي هرجا بود بايد اپل ايدي هم واسه همون جا باشه؟
      ٢- تفاوت استور امريكا و امارات در چيست ؟ چرا همه ميگن امريكا بهتره؟
      ممنون

نظر

دوستان لطفا راهنمايي كنيد
        ممنون

نظر

سلام، من برای کسب درآمد از اپل به کردیت کارت متصل به حساب بانکی با سویفت کد نیاز دارم که در حال حاضر شرکت های داخلی که کردیت کارت متصل به حساب بانکی صادر میکنند با تاجیکستان و قزاقستان کار میکنند که اپل هم مشکلی با این کشور ها نداره (چون تاجیکستان تو لیست کشورها هست و فقط سویفت کد و شماره حساب بانکی و دارنده ی حساب رو میخواد). سوال اول اینکه : خود شرکت payment24.com و iranicard.com ( بدون حساب و کتاب خاصی و صرفت محض احتیاط ) میگویند که این کردیت کارت ها برای اپل جواب نمیده….. به نظر شما باید چیکار کرد؟ سوال دوم : اگر من کردیت کارت متصل به حساب بانکی تاجیکستان بگیرم ( طبق قوانیین دولوپری اپل ) باید آدرس متصل به حساب بانکی در تاجیکستان وارد کنم… که این کارتها همه free billing هستند یعنی آدرس متصل به حساب بانکی ندارند…. اگر آدرس الکی ولی درست در تاجیکستان وارد کنم مشکلی پیش میاد؟
          لطفا یک راه حل جامع و درست برای کردیت کارت و حساب کاربری دولوپرهای داخلی پیشنهاد بدید ( کسی که امتحان کرده و مطمئن هست پاسخ بده لطفا!) متشکرم

نظر

صبر کنید ..
          X