اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل در خريد از اپل استور [ كار بلدها بيان ]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل در خريد از اپل استور [ كار بلدها بيان ]

سلام، من قبلا تويه اپل ايديم 0.16 اعتبار داشتم ، بعدش همين چندساعت پيش بصورت حضوري رفتم 25$ گيفت كارت خريدم كه سرجمع ميشه 25.16 . بعد از ريدوم كردن كارت edeem ، رفتم 2500 تا جمع خريدم كه قيمتش 19.99 بودكه بعد از خريد بايد براي من 5.17 بمونه كه من ميخواستم با اون 5 دلار باقيمانده 500 تا جم ديگه بخرم، ولي وقتي رفتم بخره گفت اعتبار كافي نداريد (((( وقتي رفتم ديدم ، نوشته بود 3.80 اعتبار كه جدر اصل بايد 5.17 باشه ، ترخدا كمكك كنييييييد راستي گيف كارت هم حضوري گرفتم

دوست عزیز اگه خرید دیگه ای نداشتید از اکانتتون مالیات کم شده

نظر

نه قبلا هم خريد داشتم حدودا ٣٠ دلار

نظر

ولي اگه ماليات كم شده باشه دو دلار زياده

نظر

برید به تنظیمات اپل ایدی تون و ادرس رو به مکانی در فلوریدا تغییر دهید تا از شر مالیات بر خرید خلاص شوید

نظر

ببخشيد ، اخه من قبلا خريد داشتم ولي از من ماليات كم نكرده بود ، اين اولين باره

نظر

نوشته اصلی توسط Arshamzare نمایش پست ها
              ببخشيد ، اخه من قبلا خريد داشتم ولي از من ماليات كم نكرده بود ، اين اولين باره
              حتما خرید ها تون کم بوده متوجه نشدید برید تو قسمت purchase history اکانتتون چک کنید.یه چیز دیگه ببینید اکانت تون ماله کدوم ایالته؟

نظر

سلام. ۱۰۰٪ مالیات کم شده شک وجودنداره. اپل به ازای هر خرید مالیت میگیره. حتی قیمت ۹۹.سنتی. هر چه مبلغ خرید بالاترباشه مالیات هم بیشتر. برتی کشف موضوع به ایمیلتان مراجعه نمایید. و فاکتوری که اپلدبرتی شما میفرسته رو نگاه کنید مقدار مالیات کاملا مشخصه

نظر

بايد به يه ايالتى ببرين كه ماليات نخواد

نظر

اپل ٣٠٪ معامله رو براي خودش بر ميداره

نظر

نوشته اصلی توسط iSMRB نمایش پست ها
                      اپل ٣٠٪ معامله رو براي خودش بر ميداره
                      عزیز اون بحث که مال دولوپر هاست و ربطی به این موضوع نداره

نظر

صبر کنید ..
                      X