اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قیمت و راهنمایی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قیمت و راهنمایی

با سلام قیمت آیفون 6 پلاس 16 گیگ نوک مدادی بدون گارانتی چنده؟چنده وقته قیمتش داره پایین تر میاد به نظرتون صبر کنم؟الان سامسونگ s5 دارم خیلی هنگ میکنه دنبال یه گوشی میگردم که لگ و هنگ نداشته باشه و بعد یه مدت سرعتش پایین نیاد؛آیفون 6 پلاس پیشنهاد میدین یا نه؟

نوشته اصلی توسط myiphoneg نمایش پست ها
    با سلام قیمت آیفون 6 پلاس 16 گیگ نوک مدادی بدون گارانتی چنده؟چنده وقته قیمتش داره پایین تر میاد به نظرتون صبر کنم؟الان سامسونگ s5 دارم خیلی هنگ میکنه دنبال یه گوشی میگردم که لگ و هنگ نداشته باشه و بعد یه مدت سرعتش پایین نیاد؛آیفون 6 پلاس پیشنهاد میدین یا نه؟
    اگر با سایز و شکل بدنه و... اس۵ سامسونگ راحت بودین آره پلاس خوبه. والا من ۵اس و ۶ دارم و تا حالا هنگی و... ندیدم.

نظر

نوشته اصلی توسط myiphoneg نمایش پست ها
      برادر يك طوري ميگيد مياد پايين كه مثلا بشه ٢ تومان خوب اين امكانش صفره اگه دوست داريد بگيريد و ازش استفاده كنيد خوب

Sent from Reza's iPhone 6+ using Tapatalk

نظر

پایین اومدن قیمت آیفون به اون صورت نیست که دارید با سامسونگ مقایسه میکنید!!

نظر

صبر کنید ..
        X