اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شناسایی نشدن آیفون 6 توسط itools

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شناسایی نشدن آیفون 6 توسط itools

سلام به همه دوستان آقا من مشکلم اینه که آیفونم(6) به itools وصل نمیشه وهر کاری هم میکنم مشکل حل نمیشه
    کارهای انجام شده برای رفع مشکل:
    1. تست کابل گوشی که سالم
    2. باز کردن قفل گوشی در عنگام اتصال به pc
    3. نصب اخرین نسخه نرم افزار iTunes یعنی نسخه 12.1
    4. نصب آخرین نسخه iTools یعنی نسخه 3.1.8.0 انگلیسی
    5. چک کردن درایور گوشی که نصب شده یا نه که نصب بود و مشکلی نداشت
    دوستان خواهش میکنم در اسرع وقت جواب بدین دارم روانی میشیم هیچ کاری با این گوشی نمیشه کرد تا تا این برنامه ها نباشن
    iTools همش هی بهم ارور میده که نسخه آخر iTunes رو نصب کنم در صورتی که نصب هست و گوشیم رو detectنمیکنه ولی وقتی میبرم چیش کسی گوشی رو اطش خریدم راحت با iTools باهاش کار میکنه
    ممنون میشم سریع جواب بدین

نوشته اصلی توسط mohammadreza.rj نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان آقا من مشکلم اینه که آیفونم(6) به itools وصل نمیشه وهر کاری هم میکنم مشکل حل نمیشه
    کارهای انجام شده برای رفع مشکل:
    1. تست کابل گوشی که سالم
    2. باز کردن قفل گوشی در عنگام اتصال به pc
    3. نصب اخرین نسخه نرم افزار iTunes یعنی نسخه 12.1
    4. نصب آخرین نسخه iTools یعنی نسخه 3.1.8.0 انگلیسی
    5. چک کردن درایور گوشی که نصب شده یا نه که نصب بود و مشکلی نداشت
    دوستان خواهش میکنم در اسرع وقت جواب بدین دارم روانی میشیم هیچ کاری با این گوشی نمیشه کرد تا تا این برنامه ها نباشن
    iTools همش هی بهم ارور میده که نسخه آخر iTunes رو نصب کنم در صورتی که نصب هست و گوشیم رو detectنمیکنه ولی وقتی میبرم چیش کسی گوشی رو اطش خریدم راحت با iTools باهاش کار میکنه
    ممنون میشم سریع جواب بدین
    سلام...اولا شما نباید اخرین نسخه ایتونز رو نصب کنید چون با ایتولز سازگار نیست(نسخه شما 12.1.1 هست..!).....شما باید یک نسخه مونده به اخرین نسخه رو نصب کنید....! پس ابتدا ایتونز فعلی و تمامی برنامه ها ودرایورهای مرتبط به اونو (مثل فایل bonjour ) رو باید از کامپیوتر به طور کامل انیستال کنید (مهم..!) بعد نسخه زیر رو نصب کنید...

DOWNLOAD itunes 12.1

Windows 64 bit

Windows 32 bit

Mac

بعد به تایپیک زیر برید و از نسخه گذاشته شده من استفاده کنید....میبینید که مشکلتون حل میشه...(راهنمایی مهم رو هم در تایپیک زیر بخونید..!) موفق باشید

iTools 3.1.7.5 - جهت مدیریت اسان آیفون، آیپد و آیپاد -نسخه جدید سازگار با ورژن 12.1 ایتونز بدون مشکل سینک..!.
    ویرایش توسط babak7611 : https://i-phone.ir/forums/member/55273-babak7611 در ساعت 28-03-2015, 02:38 PM

نظر

سلام دوستان
      بنده گوشی ایفون اس ای دارم اما هر کاری میکنم نمیتونم گوشی رو به برنامه ایتونز معرفی کنم و گوشی شناسایی نمیشه درضمن ایتونز هم اخرین ورژنش رو نصب کردم ممنون میشم سریع جواب بدید

نظر

نوشته اصلی توسط hamedaram نمایش پست ها
        سلام دوستان
        بنده گوشی ایفون اس ای دارم اما هر کاری میکنم نمیتونم گوشی رو به برنامه ایتونز معرفی کنم و گوشی شناسایی نمیشه درضمن ایتونز هم اخرین ورژنش رو نصب کردم ممنون میشم سریع جواب بدید
        درود

آخرین نسخه آیتئز رو نصب کنید .
        از usb های دیگر استفاده کنید و سایر دستگاه ها رو از pc جدا کنید .
        اگر مشکل همچنان پابرجا بود احتمال اینکه مشکل از ویندوزتون باشه هم هست که بایستی ویندوز رو عوض کنید .

نظر

داداش ممکنه داخل تنظیمات گوشی یه تیکی چیزی وجود داشته باشه که برای وصل شدن به کامپیوتر باید فعال بشه؟

نظر

داداش ممکنه داخل تنظیمات گوشی یه تیکی چیزی وجود داشته باشه که برای وصل شدن به کامپیوتر باید فعال بشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط hamedaram نمایش پست ها
              خیر - همچنین تنظیماتی وجود نداره .

نظر

واقعا ممنون
                حسابی از سردرگمی نچات پیدا کردم
                فقط نمیدونم چرا بعضی ایکون های ایتولز من چینی هست
                وضمنا چجوری باید عکس منتقل کنم به گوشی؟؟؟؟
                ممنونم

نظر

دوستان منم دقیقا چنین مشکلی دارم هرکاری میکنم ایتولز گوشیمو نمیشناسه..ایتیونز نسخه 12.6.0 اخرین ورژنه..وایتولز هم بانسخه 3.9.9تست کردم وهم با 4امااصلا گوشیو نمیشناسه خواهش کمک کنینن

- - - - - - - - - -

دوستان منم دقیقا چنین مشکلی دارم هرکاری میکنم ایتولز گوشیمو نمیشناسه..ایتیونز نسخه 12.6.0 اخرین ورژنه..وایتولز هم بانسخه 3.9.9تست کردم وهم با 4امااصلا گوشیو نمیشناسه خواهش کمک کنینن

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

ضمنا ورژن گوشبم هم اخرینه 10,3,1

نظر

دوستان همهاین سوالم فقط برا اینه من چطوری برنامه هایی که روگوشیم نصبه برروی pc کپی کنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

جواب بدین لطفا چطور برنامه هامو رو pc کپی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 29-04-2017, 10:45 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan_htc نمایش پست ها
                      دوستان همهاین سوالم فقط برا اینه من چطوری برنامه هایی که روگوشیم نصبه برروی pc کپی کنم

جواب بدین لطفا چطور برنامه هامو رو pc کپی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
                      دوست عزیز اگر برنامه ای با گوشی از اپل استور دانلود کردید باید حتما شنیده باشید که بعد از iOS 9.0 امکان اتقال فایل نرم افزارها از گوشی به کامپیوتر حذف شده.
                      بهترین کار فقط نصب نرم افزار از طریق آیتونز هستش.

نظر

با ایتیونز اره ولی با برنامه های دیگه چطور؟مانند itoolsیا چیزه دیگه؟

نظر

صبر کنید ..
                        X