اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره برای خرید ایفون 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشاوره برای خرید ایفون 6

سلام دوستاان. عیدتون مبارک ایشالا سال خوبی داشته باشید.من یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید.من میخوام برم چند روز دیگه این گوشیو برا خواهرم بگیرم.من ساکن کرجم و یه مغازه ایفون 16 16 گیگ LL-A بدون iccid رو2,350,000 میده ولی بدون گارانتی.منم از این خرابی هایی که دوستان گفتن واقعا میترسم.به نظرتون ارزش داره صد هزار تومن بیشتر بدم و با قیمت 2,450,000 با گارانتی وقایع گستر از دیجی کالا بگیرم؟؟من خودم این گوشیو دارم ولی برا منو از کانادا اوردن ولی برا خواهرم میخوام از اینجا بگیرم ولی دوستان مشکل هنگ کردن و تکون خوردن لنز دوربین جلو و لق بودن دکمه سایلنت و ... مشکلای دیگه رو که گفتن واقعا ترسیدم.لطفا راهنمایی کنید ممنون

دوست عزیز گارانتی توی ایران خیلی کاری انجام نمیده ولی اینکه از دیجیکالا میگیریذ و مهلت تست داره به 100 تومن میارزه ولی اگه فقط برا گارنتیه بهتون گرون میدن قیمتش 50 تومن بیشتره خودم با گارانتی 6 گری گرفتم و تا الان مشکلی نداشته و راضیم

نظر

دوست عزيز همون ٢٣٥٠ اگه پلمپ و اكتيو نشده،اونو بگيريد.گارانتي هاي شركت هاي ايراني فقط برا گرفتن پول اضافي از مشتري هستش

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
        دوست عزيز همون ٢٣٥٠ اگه پلمپ و اكتيو نشده،اونو بگيريد.گارانتي هاي شركت هاي ايراني فقط برا گرفتن پول اضافي از مشتري هستش

به نظرت ریسک نیست؟دیجی کالا گرون میده ولی مهلت تست میده.این خرابی هایی که گفتن تو یه هفته مشخص میشه ایا؟؟چون از فروشنده بیرون بگیرم بیارم خونه خذاب باشه هم دیگه قبول نمیکنن

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط rezayyakuza نمایش پست ها
        دوست عزیز گارانتی توی ایران خیلی کاری انجام نمیده ولی اینکه از دیجیکالا میگیریذ و مهلت تست داره به 100 تومن میارزه ولی اگه فقط برا گارنتیه بهتون گرون میدن قیمتش 50 تومن بیشتره خودم با گارانتی 6 گری گرفتم و تا الان مشکلی نداشته و راضیم
        منم بیشتر برا همون مهلت تست میخوام.چون واقعا میترسم.میترسم گوشیو بخرم از بیرون و بیارم خونه و خراب دربیاد

نظر

نوشته اصلی توسط saeed.mt نمایش پست ها
          به نظرت ریسک نیست؟دیجی کالا گرون میده ولی مهلت تست میده.این خرابی هایی که گفتن تو یه هفته مشخص میشه ایا؟؟چون از فروشنده بیرون بگیرم بیارم خونه خذاب باشه هم دیگه قبول نمیکنن

- - - - - - - - - -

منم بیشتر برا همون مهلت تست میخوام.چون واقعا میترسم.میترسم گوشیو بخرم از بیرون و بیارم خونه و خراب دربیاد
          والا از ايفون ٣جي تا همين ٦پلاسي كه دارم بدون گارانتي خريدم
          هيچ مشكلي نبوده
          شما اگه تو مغازه كامل چكش كني ديگه مشكلي پيش نمياد بعدا

نظر

مراقب دیجی کالا باشید
            من دوربین خریدم باطریش اصلی نبود

نظر

نوشته اصلی توسط iman_62a نمایش پست ها
              مراقب دیجی کالا باشید

براد ر اينطوري نگو ميتوني پس بدي!
              كلي ارشون خريد كردم!

نظر

منم همینطور اما ریر بار نرفتن

نظر

نوشته اصلی توسط iman_62a نمایش پست ها
                  مراقب دیجی کالا باشید

منم ٢ ساله مشترى ديجى كالا هستم ، همچين مشكلى واسم پيش اومد كه قطعه اصلى نبوده ، ارجاع دادم ، زير بار رفتن ، پولمو كامل واسم كارت به كارت كردن . اگه اينطورى نبود اينقد مشترى نداشت

Sent from my iPhone  5s using Tapatalk

نظر

من دوبار به مشکل برخوردم و بدون هیچ بحثی با گوشی نو عوض کردن (دیجی). حتی دفعه اول از ۷ روز تست هم گذشته بود!

نظر

صبر کنید ..
                    X