اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ریستارت شدن خود به خود گوشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ریستارت شدن خود به خود گوشی

با سلام من در حین کار کردن گوشی بودم که گوشیم خود به خود ریستارت شد دقت کنید فقط ریست شد و اصلا به صفحه ابی بر خورد نکردم حالا میخاستم بدونم مشکل خاصی بوده؟؟ چون این دومین باره که این طوری شده حالا این مشکل سخت افزاری یا ماله ios 8 ؟؟

نوشته اصلی توسط Mtinpnt نمایش پست ها
    با سلام من در حین کار کردن گوشی بودم که گوشیم خود به خود ریستارت شد دقت کنید فقط ریست شد و اصلا به صفحه ابی بر خورد نکردم حالا میخاستم بدونم مشکل خاصی بوده؟؟ چون این دومین باره که این طوری شده حالا این مشکل سخت افزاری یا ماله ios 8 ؟؟
    گوشی جیلبرکه؟

اگه گوشی جیلبرک نیست و این ریست شدن ادامه داره یکبار ریستور کنید و بکآپ رو هم بر نگردونید. اگه بازم ریست شدن ادامه داشت مشکل سخت افزاریه

نظر

منم این مشکل رو دارم
      البته گوشی من جیلبریکه
      مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط cotgnx نمایش پست ها
        گوشی جیلبرکه؟

اگه گوشی جیلبرک نیست و این ریست شدن ادامه داره یکبار ریستور کنید و بکآپ رو هم بر نگردونید. اگه بازم ریست شدن ادامه داشت مشکل سخت افزاریه
        جلبریک نیستم این ریست شدن هم یکبار تو ios 7 اتفاق افتاد یک بار هم همین الان تو ios 8 تا حالا هم ریستور سره قضیه دیگر کردم بدون برگردوندن بکاپ حالا نمیدنم اخه شنیدم اگه به مشکل ابی شدن صفحه بر خورد کنید مشکل سخت افزاریه ولی من به صفحه ابی برخورد نکردم ولی باز هم نمیدونم سخت افزاریه یا نه؟؟؟!!؟؟

نظر

یکبار ریستور کنید و بکآپ رو هم بر نگردونید

نظر

نوشته اصلی توسط younes20 نمایش پست ها
            یکبار ریستور کنید و بکآپ رو هم بر نگردونید
            من اون هفته این کار را کردم ......

- - - - - - - - - -

من سوالم اینه که سخت افزاریه یا نرم افزاریه؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط masuod2012 نمایش پست ها
              منم این مشکل رو دارم
              البته گوشی من جیلبریکه
              مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
              ممکنه توییک ناسازگاری نصب کرده باشید که ریست میشه. باید برنامه و توییک هایی که نصب کردین رو پاک کنید ببینید کدوم مشکل داره.

نوشته اصلی توسط Mtinpnt نمایش پست ها
              من اون هفته این کار را کردم ......

- - - - - - - - - -

من سوالم اینه که سخت افزاریه یا نرم افزاریه؟؟؟؟
              این مشکل هم اگه با ریستور درست نشده سخت افزاری هست. تعداد ریست شدن رو هم شما نمیتونی بفهمی، شاید وقتی حواست به گوشی نیست هم ریست شده و شما متوجه نشدی، البته تو log گوشی میشه فهمید ریست شده.

مشکل هم سخت افزاریه.

نظر

ممکنه توییک ناسازگاری نصب کرده باشید که ریست میشه. باید برنامه و توییک هایی که نصب کردین رو پاک کنید ببینید کدوم مشکل داره.

اقا من ده بار گفتم جلبریک نیستم بعد شما......

این مشکل هم اگه با ریستور درست نشده سخت افزاری هست. تعداد ریست شدن رو هم شما نمیتونی بفهمی، شاید وقتی حواست به گوشی نیست هم ریست شده و شما متوجه نشدی، البته تو log گوشی میشه فهمید ریست شده.

مشکل هم سخت افزاریه.
                یعنی حتی با دو بار ریست شدن گوشی بدون برخورد با صفحه ابی گوشی مشکل سخت افزااری داره ؟؟؟؟!!!!؟؟

نظر

مشکل هم سخت افزاریه.
                  از کجا میشه فهمید؟؟ log در کدوم قسمته؟؟

نظر

میخاستم بدونم ممکنه از برنامه سیب اپ باشه؟؟ اخه من بیشتر بازی ها ما از اونجا میگیرم چون در حین کرش تو یکی از بازی هایی بودم که از این مارکت دانلود کردم

نظر

سلام گوشی من iphone6 هستش و چند روزی هست که مدام این شکلی میشه . من حدود یک ماهه این موبایل رو گرفتم. چکار کنم . دیگه مشکلش داره حاد
                      میشه؟؟؟؟

نظر

یه سوال دیگه این که گوشی من کم کم ال ای دیش داره کنده میشه از روش . برای این مشکل راه حلی وجود داره ؟

نظر

صبر کنید ..
                        X