اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هنگ کردن message با کیبردهای فارسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هنگ کردن message با کیبردهای فارسی

با سلام من تاکنون سه کیبرد فارسی مداد، سیبرد و پلاس را روی گوشی آیفون 6 پلاسم نصب کرده ام ولی پس از 1 تا 2 روز قسمت message هنگ کرده و نه قادر به نوشتن یا بازکردن پیامک ها نیستم. البته نرم افزارهای دیگر مثل وایبر و هر جاکیبرد لازم باشه کیبرد باز می شود و مشکلی ندارد ولی در قسمت پیامک ها این مشکل وجود دارد. خواهشمندم راهنمایی کنید. با تشکر

نوشته اصلی توسط mohsen313 نمایش پست ها
    با سلام من تاکنون سه کیبرد فارسی مداد، سیبرد و پلاس را روی گوشی آیفون 6 پلاسم نصب کرده ام ولی پس از 1 تا 2 روز قسمت message هنگ کرده و نه قادر به نوشتن یا بازکردن پیامک ها نیستم. البته نرم افزارهای دیگر مثل وایبر و هر جاکیبرد لازم باشه کیبرد باز می شود و مشکلی ندارد ولی در قسمت پیامک ها این مشکل وجود دارد. خواهشمندم راهنمایی کنید. با تشکر
    شما میتونید از کیبورد اصلی خود گوشی استفاده کنید ، ولی FarsTab رو دانلود و نصبش کن هیچکدوم ازین مشکلات رو نداره ، امکانات خوبیم داره

نظر

اصولا نباید اینطوری بشه. شما میخوای یه بار ریستور کن که حل بشه.

نظر

منم دو سه تارو نصب كردم همين مشكلو داشتم كلا بيخيالشون شدم و از كيبورد خود اپل استفاده ميكنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها
          شما میتونید از کیبورد اصلی خود گوشی استفاده کنید ، ولی FarsTab رو دانلود و نصبش کن هیچکدوم ازین مشکلات رو نداره ، امکانات خوبیم داره
          Swift هم خیلی خیلی خوبه، هم گنجیته ی لغاتش بیشتر هست، هم کلمات با الف کلاه دار رو میتونه پیش بینی کنه بر عکس Farstap که فعلا این مشکل رو داره، هم Theme داره مخصوصا نوع متحرک که فوق العاده هستن، هم این که زبان انگلیسی هم کنار فارسی داره که مجبور نشید هی کیبورد عوض کنید.

نظر

از swift استفاده کنید

نظر

صبر کنید ..
            X