اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لینک دانلود هکیناش 10.10 OS X Yosemite

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• لینک دانلود هکیناش 10.10 OS X Yosemite

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز ...

دیدم هیچ لینکی از هکیناش 10.10 نیست ، گفتم خودم دست به کار بشم و یه لینک سالم و مستقیم از هکینتاش 10.10.1 براتون بزارم .

فقط این نکته رو بگم که لینک ها از تاریخ نگارش این پست 23/12/1393 تا 28 روز دیگه اعتبار دارن . برای نصب این نسخه نیاز به یه فلش با حجم حداقل 8 گیگ دارید و نرم افزار TransMac که براتون آپلود کردم ... فقط کافیه بعد از نصب نرم افزار و اتصال فلش به سیستم ، داخل نرم افزار ، روی فلش مورد نظرتون کلیک راست کنید و گزینه ی restore with disk image رو انتخاب کنید و فایل هکیناش رو بهش معرفی کنید .

خدمت دوستان گلم:

نرم افزار TransMac :

TransMac
    ویرایش توسط sutedelan : https://i-phone.ir/forums/member/13680-sutedelan در ساعت 14-04-2015, 08:25 PM

لینک دانلود هکیناش 10.10 OS X Yosemite

به خاطر اين كارتون ازتون سپاسگزارم.
    فقط يه سوال دارم اينه كه اين برنامه با Virtual Machine هم سازگاره. ؟
    كار اين برنامه ساخت يه ماشين مجازيه. چيزي مثل VMWare.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ویرایش توسط HERO : https://i-phone.ir/forums/member/9103-hero در ساعت 14-03-2015, 11:45 PM

نظر

نوشته اصلی توسط hero نمایش پست ها
      به خاطر اين كارتون ازتون سپاسگزارم.
      فقط يه سوال دارم اينه كه اين برنامه با virtual machine هم سازگاره. ؟
      كار اين برنامه ساخت يه ماشين مجازيه. چيزي مثل vmware.

Sent from my iphone using tapatalk
      خواهش میکنم ... فکر نکنم بشه ... چون فرمت فایل dmg هست ... من خودم با vmware امتحان کردم ولی جواب نداد .

نظر

راستی چرا روی سیستم به صورت مستقیم نصب نمکنیدش ... واقعا تجربه ی بهتری روی سیستم واقعی داره تا سیستم مجازی ...
        ویرایش توسط sutedelan : https://i-phone.ir/forums/member/13680-sutedelan در ساعت 15-03-2015, 12:48 AM

نظر

نوشته اصلی توسط sutedelan نمایش پست ها
          راستی چرا روی سیستم به صورت مستقیم نصب نمکنیدش ... واقعا تجربه ی بهتری روی سیستم واقعی داره تا سیستم مجازی ...
          رو لپ تاپ ایسوس میشه نصب کرد؟؟؟ من اولین باره میخوام این کارو بکنم . ویندوزهای دیگه نصب کردم ولی تاحالا این مدل رو نه
          asus n550

نظر

من هم مدل لپ تاپ شما رو دارم asus n550jk و متاسفانه هرکاری کرم نتونستم وارد محیط نصب بشم چه برسه به نصب اون ... زمانی که آرم اپل میاد سیستم ریست میشه ... توی یه فروم خارجی خوندم که باید از یه پچ استفاده بشه برای این موضوع ولی چون روی سیستم دسکتاپ نصب کردمش دیگه سراغ اون کار نرفتم ... کلا اینو بگم نصب هکینتاش روی دسکتاپ خیلی راحت تر از نصب روی لپ تاپ هست ..
            ویرایش توسط sutedelan : https://i-phone.ir/forums/member/13680-sutedelan در ساعت 17-03-2015, 02:23 AM

نظر

من هم مدل لپ تاپ شما رو دارم asus n550jk و متاسفانه هرکاری کرم نتونستم وارد محیط نصب بشم چه برسه به نصب اون ... زمانی که آرم اپل میاد سیستم ریست میشه ... توی یه فروم خارجی خوندم که باید از یه پچ استفاده بشه برای این موضوع ولی چون روی سیستم دسکتاپ نصب کردمش دیگه سراغ اون کار نرفتم ... کلا اینو بگم نصب هکینتاش روی دسکتاپ خیلی راحت تر از نصب روی لپ تاپ هست ..
              من خیلی دلم میخواد یه بار مک رو تجربه کنم.حیف کاش نصب میشد.من فعلا سرعت شبانم داغونه به محض اینکه سرعت دانلود شبانم اوکی شد دانلود میکنم
              چون دلم نمیاد با ترافیک روزانه دانلود کنم و آخرشم هیچی
              هیچ نسخه جدید دیگه از مک سراغ نداری که بشه ریخت رو این لپ تاپ؟؟
              ممنونم از راهنماییت

نظر

نوشته اصلی توسط farokh12 نمایش پست ها
                من خیلی دلم میخواد یه بار مک رو تجربه کنم.حیف کاش نصب میشد.من فعلا سرعت شبانم داغونه به محض اینکه سرعت دانلود شبانم اوکی شد دانلود میکنم
                چون دلم نمیاد با ترافیک روزانه دانلود کنم و آخرشم هیچی
                هیچ نسخه جدید دیگه از مک سراغ نداری که بشه ریخت رو این لپ تاپ؟؟
                ممنونم از راهنماییت
                خواهش میکنم ...
                والا این جدیدترین نسخه ی niresh بود که دانلود کردم و فکر نکنم بهتر از این باشه ... من با نسخه ی 10.9 هم تست کردم رو لپ تاپ همین وضع بود . البته این رو هم بگم حتی در صورتی که با پچ های تو نت مک رو رو لپ تاپ نصب کنی باز یه سری مشکلات داره ...یعنی مثل سیستم دسکتاپ نیست که بدون دردسر ( البته نسبت به لپ تاپ ) بشه باهاش کار کرد ... مثلا کار نکردن بک لایت کیبرد و یا کار نکردن بلوتوث و یا کار نکردن حالت خواب سیستم (sleep) و مشکلاتی از این قبیل ... اگه تو نت یه سرچ بزنی متوجه این مشکلات برای لپ تاپ ها مخصوصا n550 که سخت افزار جدیدی داره میشی ... ولی باز اگه راهی برای نصب بدون دردسر روی n550 پیدا کردم حتما بهت میگم چون خودم هم دنبال این موضوع هستم . (اصلا اشتباه کردم رفتم n550 خریدم ... باید یه مک بوک پرو میگرفتم )

نظر

خواهش میکنم ...
                  والا این جدیدترین نسخه ی niresh بود که دانلود کردم و فکر نکنم بهتر از این باشه ... من با نسخه ی 10.9 هم تست کردم رو لپ تاپ همین وضع بود . البته این رو هم بگم حتی در صورتی که با پچ های تو نت مک رو رو لپ تاپ نصب کنی باز یه سری مشکلات داره ...یعنی مثل سیستم دسکتاپ نیست که بدون دردسر ( البته نسبت به لپ تاپ ) بشه باهاش کار کرد ... مثلا کار نکردن بک لایت کیبرد و یا کار نکردن بلوتوث و یا کار نکردن حالت خواب سیستم (sleep) و مشکلاتی از این قبیل ... اگه تو نت یه سرچ بزنی متوجه این مشکلات برای لپ تاپ ها مخصوصا n550 که سخت افزار جدیدی داره میشی ... ولی باز اگه راهی برای نصب بدون دردسر روی n550 پیدا کردم حتما بهت میگم چون خودم هم دنبال این موضوع هستم . (اصلا اشتباه کردم رفتم n550 خریدم ... باید یه مک بوک پرو میگرفتم )
                  من عاشق لپ تاپمم
                  n550 هیچی کم نداره به جرات میشه گفت تا 3 4 سال دیگه از نظر سخت افزاری هیچی کم نداره
                  کار درستی کردی اینو خریدی
                  ایشالا یه نسخه مک خوب پیدا شه باهم حال کنیم
                  پس منو در جریان بذار ممنون

نظر

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز ...دیدم هیچ لینکی از هکیناش 10.10 نیست ، گفتم خودم دست به کار بشم و یه لینک سالم و مستقیم از هکینتاش 10.10.1 براتون بزارم . فقط این نکته رو بگم که لینک ها از تاریخ نگارش این پست 23/12/1393 تا 28 روز دیگه اعتبار دارن . برای نصب این نسخه نیاز به یه فلش با حجم حداقل 8 گیگ دارید و نرم افزار TransMac که براتون آپلود کردم ... فقط کافیه بعد از نصب نرم افزار و اتصال فلش به سیستم ، داخل نرم افزار ، روی فلش مورد نظرتون کلیک راست کنید و گزینه ی restore with disk image رو انتخاب کنید و فایل هکیناش رو بهش معرفی کنید .خدمت دوستان گلم:نرم افزار TransMac : TransMacهکینتاش Yosemite 10.10.1 : Yosemite 10.10.1امیدوارم از مک لذت ببرید .
                    سلام خسته نباشید.من همین کار رو انجام دادم و با transmac فایل yosemite zone.dmg رو ریستور کردم روی فلش و استارات لپ تاپ رو هم روی usd تنظیم کردم ولی زمانی که ریست میکنم اصلا فلش رو بوت نمیکنه . میشه راهنمایی کنید که باید چکار کنم . مدل لپتایم fujitsu A هست . ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط hno2005 نمایش پست ها
                      سلام خسته نباشید.من همین کار رو انجام دادم و با transmac فایل yosemite zone.dmg رو ریستور کردم روی فلش و استارات لپ تاپ رو هم روی usd تنظیم کردم ولی زمانی که ریست میکنم اصلا فلش رو بوت نمیکنه . میشه راهنمایی کنید که باید چکار کنم . مدل لپتایم fujitsu A هست . ممنون
                      سلام ...

اگه همه ی کارا رو درست انجام داده باشید ، به احتمال 90 درصد میتونه از یه قابلیت به نام secure boot control باشه که داخل بایوس لپ تاپ هست و باید دنبال این گزینه بگردید و اون رو از حالت enable (فعال) به disable (غیر فعال) تبدیل کنید و همچنین اگه گزینه ای به نام Launch csm در منوی boot بایوس لپ تاپ هست اون رو رو حالت enable ( فعال) قرار بدید .

نظر

سلام ... اگه همه ی کارا رو درست انجام داده باشید ، به احتمال 90 درصد میتونه از یه قابلیت به نام secure boot control باشه که داخل بایوس لپ تاپ هست و باید دنبال این گزینه بگردید و اون رو از حالت enable (فعال) به disable (غیر فعال) تبدیل کنید و همچنین اگه گزینه ای به نام Launch csm در منوی boot بایوس لپ تاپ هست اون رو رو حالت enable ( فعال) قرار بدید .
                        سلام ممنونمواردی که فرمودید درست بود . الان خودش خودکار وارد بوت نمیشه ولی یک گزینه ای داره اول بار که مشخص میکنیم از کجا بوت بشه. زمانی که usb hdd رو مشخص میکنم صفحه سیاه میشه و هیچ اتفاقی نمیفته . حتی فلش هم چراغش خاموش روشن نمیشه و مطمئن نیستم که داره از فلش بوت میشه. فلش رو هم مطمئن هستم که درست هست چون روی پی سیم با mac رو در وینئوز میتونم وارد بشم و مشکلی نداره . مشکل میتونه از چی باشه ؟ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط hno2005 نمایش پست ها
                          سلام ممنونمواردی که فرمودید درست بود . الان خودش خودکار وارد بوت نمیشه ولی یک گزینه ای داره اول بار که مشخص میکنیم از کجا بوت بشه. زمانی که usb hdd رو مشخص میکنم صفحه سیاه میشه و هیچ اتفاقی نمیفته . حتی فلش هم چراغش خاموش روشن نمیشه و مطمئن نیستم که داره از فلش بوت میشه. فلش رو هم مطمئن هستم که درست هست چون روی پی سیم با mac رو در وینئوز میتونم وارد بشم و مشکلی نداره . مشکل میتونه از چی باشه ؟ممنون
                          ببین از تو بایوس میتونی فلشت رو انتخاب کنی و از اونجا بوت کنیش ؟!!!

نظر

ببین از تو بایوس میتونی فلشت رو انتخاب کنی و از اونجا بوت کنیش ؟!!!
                            نه . چنین گزینه ای نداره .تنها میتونم بوت اول رو روی فلش انتخاب کنم که قبلا این کار رو هم کردم . ممنون

نظر

ببخشید لینک دانلودی وجود نداره که ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X