اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل هنگ كردن تاچ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل هنگ كردن تاچ

سلام دوستان
    من يه مشكلي برام پيش اومده و اون اينه كه صفحه گوشي هنگ ميكنه و هركجاي صفحه رو لمس ميكنم هيچ عكس العملي نشون نميده و بايد با كليد پاور گوشي رو قفل و باز كنم تا درست بشه
    تقريبا هربار از گوشي استفاده ميكنم اين مشكل پيش مياد و خيلي دارم اذيت ميشم
    مدل گوشي ٦+ ٦٤ و اخرين ورژن ios

Sent from my iPhone using Tapatalk

ریستور کن اگه درست نشه سخت افزاریه

نظر

ريستور كنم همه چي پاك ميشه؟
      به نظرتون بخاطر محافظ صفحه ضد ضربه نيست؟

نظر

نه بخاطر محافظ نمیتونه باشه.
        احتمالاً با ریستور مشکلت حل بشه

نظر

ممنونم ريستور ميكنم و نتيجه رو اعلام ميكنم

نظر

من هم دقيقا همين مشكل رو دارم چيكار بايد كرد ؟ با ريستور حل ميشه ؟

نظر

اقایون سلام گوشیتون درست شد؟من اومدم ریستور کنم اول ارور 3019 اینا بوود با چیز شکن کردم دوباره 4005 داد و همینطوری مونده رو ریکاوری.به نظرتون چه کنماصلا میشه از ریکتوری در اورد و بیخیال ریستور شد؟دوستان شما چه کردید؟
              گوشیمم 6+ 64 پارت امریکا

نظر

سلام من بلاخره ریستور کردم اما همچنان مشکل تاچ پا برجاست و بعضی وقتا کار نمیکنه باید دگمه هوم چند ثانیه نگه دارم بعد ازش بیام بیرون بعد درست میشه اما اعصابمو حورد کرده
                کسی راه حلی نداره؟

نظر

نوشته اصلی توسط ashkekhoda نمایش پست ها
                  اقایون سلام گوشیتون درست شد؟من اومدم ریستور کنم اول ارور 3019 اینا بوود با چیز شکن کردم دوباره 4005 داد و همینطوری مونده رو ریکاوری.به نظرتون چه کنماصلا میشه از ریکتوری در اورد و بیخیال ریستور شد؟دوستان شما چه کردید؟
                  گوشیمم 6+ 64 پارت امریکا
                  دوست عزیز سلام، مشکل شما متاسفانه سخت افزاری است و میتوانید جهت بررسی به دفتر سایت واقع در میرداماد، مجتمع پایتخت، برج A، طبقه هفتم، واحد 705a مراجعه نمائید.
                  www.i-phone.ir
                  !Square the circle

تلگرام:
                  ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
                  صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

سلام اقا رضامنم همين مشكل هنگ كردن وكارنكردن تاچ رودارم بعضي اوقات هم خودبه خود وارد برنامه هاميشه،ازوقتي اومدم به ios9اينجورشده الانم9.2نصبه،ريستورهم كردم،مشكلتون روچطورحل كرديد؟از دوستان هم ممنون ميشم كمكم كنيدواقعاخيلي درگيرشم

نظر

شما يه بار از dfu mod ريستور كن بعد بكاپي هم كه داري رو ريستور نكن بعد محافظ صفحتم بردار اگه قاب فلزي هم داري بردار اگه باز هم نشد مشكلت قطعا سخت افزاريه. ببر يه جاي معتبر مثل دفتر سايت

نظر

سلام دوستان منم این مشکلو دارم کسی مشکلش حل شده یا نه؟
                        من تا قبل از رفتن به ios9.2 این مشکلو نداشتم بعد از ابدیت این مشکل پیش اومد گاهی فقط روزی یک دوبار بود اما حالا تقریبا هر بار که می خواهم با تاچ کار کنم هنگ میکنه. ریسیت فاکتوری کردم، ریستور کردم، اما باز مشکل حل نشد
                        بردم تعمیرگاه میگه باید تاچ ال سی دی تعویض بشه اما خودم شک دارم با این کار مشکلش حل بشه خودم بیشتر فکر می کنم مربوط به ای سی تاچ باید باشه
                        کسی اگه این مشکل رو داشته و حل کرده لطفا ایتجا اطلاع رسانی کنه

نظر

سلام من هم ۶ پلاس ۱۶ گیگ دارم که این مشکل رو داشت فرستادم مه تل حدود ۳۰۰ تومان بابت تعمیرش پول دادم بعد از چند روز امروز به دستم رسید و درست شد این مشکلیه که از روی برد باید تعمیر بشه .

نظر

بحث این که من شهرستانم هر جا هم میرم میگن باید تاچ ال سی دی تعویض بشه
                            که من شک دارم مال اون باشه تو سایتا نوشته که این مشکل بیشتر مربوط به ای سی تاچ می باشد که حدود 30 تومن هم بیشتر قیمت نداره در صورتی که تاچ ال سی دی نزدیک به 500 هزینش میشه
                            کسی دقیقا می دونه مشکل چیه ؟

نظر

بحث این که من شهرستانم هر جا هم میرم میگن باید تاچ ال سی دی تعویض بشه
                              که من شک دارم مال اون باشه تو سایتا نوشته که این مشکل بیشتر مربوط به ای سی تاچ می باشد که حدود 30 تومن هم بیشتر قیمت نداره در صورتی که تاچ ال سی دی نزدیک به 500 هزینش میشه
                              کسی دقیقا می دونه مشکل چیه ؟

نظر

صبر کنید ..
                              X