اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل هنگ كردن تاچ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط zacree1360 نمایش پست ها
    بحث این که من شهرستانم هر جا هم میرم میگن باید تاچ ال سی دی تعویض بشه
    که من شک دارم مال اون باشه تو سایتا نوشته که این مشکل بیشتر مربوط به ای سی تاچ می باشد که حدود 30 تومن هم بیشتر قیمت نداره در صورتی که تاچ ال سی دی نزدیک به 500 هزینش میشه
    کسی دقیقا می دونه مشکل چیه ؟
    دوست عزيز اين مشكل ربطي به تاچ و بورد گوشي شما نداره،من خودم اين مشكل داشتم و 500 هزار هزينه تاچ كردم مشكل بر طرف نشد.اين مشكل باگ نرم افزاري ربطي به سخت افزار نداره،اين جوابي هست كه خود شركت اپل به اين مشكل داد و بايد صبر كنيد تا ios جديد بياد update كنيد تا مشكل برطرف بشه.گفتم اينو بگم به دوستان چون من خودم اين راه ها رو رفتم بيخود هزينه نكنيد.متاسفانه تو ايران تعمير كار ها ايراد نميتونن شناسايي كنن فقط با سعي و خطا ميخوان برن جلو و هزينه الكي ميزارن رو دست مشتري ها.اول ميگن تاچ بعد نشد ميگن برد بعد همين جوري .... هميشه سعي كنيد مشكلات اينجوري email بزنيد به خود شركت apple اونا خيلي بهتر راهنمايي ميكنن.

نظر

سلام منم همين مشكل دارم.امروز گلس گوشيم(ايفون٥) برداشتم.از اون موقع تا حالا هنگ ميكنه حتما بايد گوشيمو قفل كنم دوباره باز كنم تا درست شه.چكار كنم!؟

نظر

سلام
        من بعد چند هفته اي كه براي اولين بار با آيفون كار كردم نقطه اي توجهم رو به خودش جلب كرد و اون اين بود كه صفحه لمسي گوشي آيفون خيلي حساس هستش و وقتي رو صفحش لكه اي ميافته هي هنگ ميكنه واسه همين يه نايلون فريزر روش كشيدم ،الان نزديك به يه هفته هست كه با گوشي به راحتي كار ميكنم و هيچ مشكلي نداره

نظر

نوشته اصلی توسط maghsuod نمایش پست ها
          سلام
          من بعد چند هفته اي كه براي اولين بار با آيفون كار كردم نقطه اي توجهم رو به خودش جلب كرد و اون اين بود كه صفحه لمسي گوشي آيفون خيلي حساس هستش و وقتي رو صفحش لكه اي ميافته هي هنگ ميكنه واسه همين يه نايلون فريزر روش كشيدم ،الان نزديك به يه هفته هست كه با گوشي به راحتي كار ميكنم و هيچ مشكلي نداره
          نایلون فریزر؟
          روی گوشی؟
          مثل این گچ کارها؟

نظر

سلام
            الان دو روزه تاچ گوشی خود به خود کار می کنه و خودش صفحات رو باز میکنه و همه چی رو به هم میزنه و حتی فرصت کار کردن رو نمیده ، حسابی کلافم کرده و کارکردن با گوشی رو غیر ممکن کرده
            به چند تا فروشگاه تو شهرستان مراجعه کردم و گفتن باید ال سی دی عوض بشه و 500 تومن هزینشه
            لطفن راهنمایی کنید
            گوشی ایفون 6 16 اخرین ورژن اپدیت شده

نظر

نوشته اصلی توسط captsalimi نمایش پست ها
              سلام
              الان دو روزه تاچ گوشی خود به خود کار می کنه و خودش صفحات رو باز میکنه و همه چی رو به هم میزنه و حتی فرصت کار کردن رو نمیده ، حسابی کلافم کرده و کارکردن با گوشی رو غیر ممکن کرده
              به چند تا فروشگاه تو شهرستان مراجعه کردم و گفتن باید ال سی دی عوض بشه و 500 تومن هزینشه
              لطفن راهنمایی کنید
              گوشی ایفون 6 16 اخرین ورژن اپدیت شده
              دوست عزیز اگر مطمئن هستین گوشیتون آب یا ضربه نخورده یک بار ریستور کنید.
              برای چک کردن اب خوردگی هم داخل محل قرار گیری سیمکار یه کاغذ مانند سفید هست که اگه اب یا رطوبت خورده باشه قرمز میشه.

نظر

باسلام.ايا گوشيتون ضربه يا ابخوردگي داره؟
                اگه گوشي رو دست دوم خريده باشيد احتمال بر اينكه تاچ و السيدي گوشيتون عوض شده باشه هست.چون اين ايراد دقيقا بعد از تعويض تاچ السيدي بوجود مياد.

نظر

صبر کنید ..
                X