اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ipad محصولی انقلابی از اپل

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

مثل اینکه زیادی جو گیر شده بودم
    حالا که میبنم وقتی سیستم عامل همون سیستم عامل آیفونه( با یکی دو تا برنامه جدید)
    از لحاظ cpu هم که انتظارم بیش تر از این حرفا بود!
    ظاهرا تنها تفاوتش با آیفون همون سایز بزرگش هست!
    شایدم فعلا اپل اینو داده تا یکم مردم سرگرم بشن و اپل هم وقت بیشتری برای آیفون 4g داشته باشه.
    اگه بخوایم به چشم یه محصول جدید بهش نگاه کنیم, مثل سری اول آیفونه! هنوز مونده تا به یه محصول کامل تبدیل بشه!
    اپل باید رو سیستم عامل و سخت افزارش تجدید نظر کنه

ولی در کل ایده , ایده ناقص ولی نو بود و هنوز جای کار زیاد داره
    ویرایش توسط dano1 : https://i-phone.ir/forums/member/7217-dano1 در ساعت 28-01-2010, 01:38 AM

نظر

دوربین نداره؟!سیم کارتم که نمیخورهبا این ابعاد نسبتا بزرگ,سیستم عامل مک هم نداره...این همون ipod touch بزرگ هست دیگه!خوب ipad برای من کارایی خاصی نداره همین ipod کارم رو راه میندازه
      ولی قیمتش به نسبت خوبه ها؟

نظر

اینقدر هنوز اینترفیسش ناقصه که iwork multitouch رو رو سایت اپل واسه معرفی نگذاشتن.ایپد چیز محشریه.اما چند ماه زود معرفی شد.چرا؟چون نمیخوان معرفیش آیفون 4g رو تحت تاثیر قرار بده.ومطمئن هستم که اپل تا آیپد رو از نظر نرم افزاری کامل نکنه بیرون نمیده
        People!There is no way in the middle...

نظر

من همون اولم میدونستم دقیقا محصول جدید چی هست،هم عکسشو دیده بودم هم فیلمشو و هم تو تاپیک قبلی گفتم که اسمش iPad هست!!!

اما گذشته از اینا با همچین رنج قیمتی شما یک شاهکار در اختیارتونه که در درجه اول به نظر من فوق العاده به دارد دانشجوها میخوره و بعدم برای اتوموبیل شخصیتون،فکرشو کنید تقریبا هر انتظاری داشته باشین برآورده می کنه،مخصوصا در زمینهٔ مولتی مدیا و اینترنت!!!

از حق نگذریم وسیلهٔ زیبا،کار آمد،و به صرفی هست.من که حتما خواهم خرید!!!
          ***لذت تکنولوژی با اپل***

نظر

Apple - iPad - The best way to experience the web, email, & photos

نظر

به نظر من ته محصوله و مطمئن باشین اپل براش نقشه ها داره من که خیلی خوشم اومد جون میده واسه گیم
              خوب شد SDK رو دانلود نکردم
              جاش اینجا نیست شرمنده من فیلمشو تو safari با مک بوک تو سایت خود Apple دیدم حجمشم زیاد بود راهی هست من الآن اینو Save کنم ؟
              ویرایش توسط ArmiN : https://i-phone.ir/forums/member/489-armin در ساعت 28-01-2010, 02:05 AM

نظر

دوستنی هم که به شکلش ایراد میگیرند توجه کنن که دارن به عکس 2 بعدی نگاه میکنن که فکر میکنن ایپد چاقه...ضخامتش از آیفون یک میلیمتر بیشتره!!!!!!باور نکردنیه

نظر

اون کیبورد خشگلرو روش نمیدن؟؟؟

نفهمیدیم سیم کارت میخوره ولی* نمی*شه باهاش حرف زد؟

نظر

نوشته اصلی توسط fashist_v نمایش پست ها
                    اون کیبورد خشگلرو روش نمیدن؟؟؟

نفهمیدیم سیم کارت میخوره ولی* نمی*شه باهاش حرف زد؟
                    سیم کارت برای استفاده از 3G هستش ۱۰ اینچ رو میخوای بگیری دم گوشت حرف بزنی ؟

نظر

این هم بهترین تحلیل تا الان از businessweek .میگه اپا با آیپد کاربرای business رو هدف گرفته
                      Apple's Tablet: App Makers Target Business Use - BusinessWeek
                      ویرایش توسط saeedm_99 : https://i-phone.ir/forums/member/12619-saeedm_99 در ساعت 28-01-2010, 02:27 AM

نظر

پس از خواند تمام نظرات:
                        فکر کنم دستگاه اینی نباشه که من میبینم حتما حتما برنامه های بزرگی واسش دارن . شرکت اپل هم اینو میدونه که این خیلی شبیه آیپاد هستش بخاطر همین من مطمئن هستم که باید یک برنامه بزرگی واسش داشته باشن شما فکر کن هر جامیری توی کیفت یکی از اینا همراهت باشه مثل یک دوست باهات همراه میشه بهش دل میبندی مثل= آیفون
                        چقدر دوست داشتنی.
                        یک سوال
                        آیا تمامی برنامه هایی کعه برای آیپاد اومده روی آیپد هم جواب میده.؟
                        ویرایش توسط mehdi keshvari : https://i-phone.ir/forums/member/5326-mehdi-keshvari در ساعت 28-01-2010, 02:43 AM

نظر

دیروز توی برنامه کلیک voa خیلی خوب زد. گفت این نوع بوک ها هدف ساختشون واقعآ چی بوده؟ بغیر از کلاسشون دیگه چه استفاده ای دارن؟

اگه موبایل هستن که افتضاح هستن چون اصلی ترین مشخصه ی موبایل همون mobility اون هست که جابجایی این ها خیلی سخت تر از مکوبایل هست و توی جیب هم جا نمیشن!

اگه میخواید باهاش توی اینترنت با wifi , ... سرچ کنید که پدرتون در میاد . تایپ باهاش هم سخت تر از کیبورد هست !

اگه میخان جای لپ تاپ رو بگیرن که باز خیلی کم دارن چرا؟ چون نسبت به لپ تاپ ها مانیتور کوچکتری ندارن cpu ضعیف و کارایی های لازم رو هم ندارن
                          اگه قرار هست که یه کتاب خوان باشن که آدم خود کتاب رو میگیره دنگ و فنگ هم نداره
                          خلاصه که این ها همه چیز هستن اما هیچ چیز نیستن!

اما نظر من:
                          بهترین گزینه برای من همین دستگاه هست . من هر شب موقع خواب 1 یا 2 قسمت از سریال های مورد علاقم رو با آیفونم میبینم (1 سال هست این کار رو میکنم یعنی دیگه شده نیاز روزانه ی من) . خوب من چون موقع خواب دارم میبینم و روی تختم هستم پس با کامپیوتر یا لپتاپ نمیتونم ببینم . این آیفونم هم سایز صفحش چنگی به دل نمیزنه . حالا فکر کنید روی یه مانیتور 9.5 اینچی خیلی سبک بخوای موقع خواب فیلم یا سریال ببینی
                          چه شووووووود

و مهمتر اینکه به نظر من فقط همین کاربرد رو هم داره ipad و هیچ کاربرد مفید دیگه ای نداره .

نظر

اینم لینک ویدئوش برای اونایی که +++++ هستند
                            YouTube - Apple iPad Video

نظر

بی بی سی فارسی:

اپل محصول تازه خود به نام 'آی پد' را عرضه کرد

شرکت الکترونیکی اپل با رونمایی از لوح-رایانه خود که آن را "آی پد" (iPad) نامیده است به چندین هفته گمانه زنی پایان داده است.

استیو جابز، مدیر کل اپل، این دستگاه را که با لمس کردن صفحه اش کار می کند طی رویدادی در سان فرانسیسکو معرفی کرد.

آقای جابز این لوح را که 499 تا 829 دلار در آمریکا عرضه خواهد شد، چیزی میان تلفن های هوشمند (اسمارتفون) و کامپیوترهای قابل حمل (لپ تاپ) توصیف کرد.

این دستگاه که مثل یک "آی فون"، فقط در ابعاد بزرگ، به نظر می رسد را می توان برای تماشای فیلم، بازی های کامپیوتری و گردش در شبکه اینترنت مورد استفاده قرار داد.

این شرکت با بستن قراردادی با شرکت های نشر "پنگوئن"، "مک میلیان" و "هارپر کالینز" اجازه پیاده سازی مستقیم کتاب های الکترونیکی از طریق "فروشگاه آی بوک" (iBook Store) را می دهد.

آقای جابز گفت: "می توانید مستقیما آنها را روی آی پد خود پیاده کنید."

او همچنین نحوه خواندن مجلات و روزنامه ها روی این دستگاه را نمایش داد.

این وسیله یک صفحه 15 سانتیمتری قابل لمس دارد که اجازه تایپ مستقیم روی صفحه را می دهد. اما امکان وصل کردن یک صفحه کلید به آن وجود دارد.

اپل مدعی است که عمر باتری این دستگاه 10 ساعت است.

این دستگاه با 12 برنامه که از قبل روی آن ریخته شده عرضه می شود که اساسا همان برنامه هایی است که با کامپیوترهای مک عرضه می شود.

اما امکان پیاده کردن برنامه های موسوم به "اَپ" (App) که سایر شرکت ها ساخته اند به روی آن وجود دارد. اینها از جمله بازی هایی است که ابتدا برای موبایل "آی فون" شرکت اپل ساخته شد.

روزنامه نیویورک تایمز نیز "اَپ" ویژه خود برای "آی پد" را در این رویداد به نمایش گذاشت. این اَپ روزنامه نیویورک تایمز را با شکل و شمایلی مثل نسخه چاپی روی "آی پد" ظاهر می کند.

مارتین نیسنهولتز از مدیران ارشد این روزنامه گفت: "ما پیشگام نسخه جدید روزنامه نگاری دیجیتال هستیم."

"آی پد" همچنین شامل اولین نرم افزار "آی تونز" است که امکان خریداری آهنگ و فیلم به صورت مستقیم را می دهد.

ارزان ترین نمونه "آی پد" با 16 گیگابایت حافظه و امکان تماس بی سیم (wi-fi) به اینترنت به قیمت 499 دلار عرضه می شود. گران ترین نمونه آن با 64 گیگابایت حافظه و امکان تماس اینترنتی از طریق امواج 3G به قیمت 829 دلار فروخته خواهد شد.

البته کاربران همچنین برای استفاده از شیوه تماس با 3G باید یک یک آبونه ماهانه بپردازند.

نظر

به نظرتون چقدر زمان میبره تا برای فروش گسترده تو بازارهای جهانی وارد شه؟منظورم رو بهتر بگم
                                چند وقت دیگه تو علائدین میبینیمش؟
                                من که تو صف ایستادم تا برسه

نظر

صبر کنید ..
                                X