اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سالنامه 1394

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط niceboy_1373 نمایش پست ها
    شما چطور ماه های تقویم رو شمسی کردین؟! تا اونجا که من میدونم این تقویم فقط مناسبتها رو به تقویم اضافه میکنه؟!
    دوست عزیز اگه مثل توضیحات دوستمون در ابتدای تاپیک عمل کنید سه تا لینک هست و همه رو جدا جدا به ترتیب وارد کنید حله ، اگه تو گوگل کالندر منظورتونه توضیحاتم رو تو دو پست قبلتر بخونید و طبق اون برید جلو ضمن اینکه یخورده با تنظیمات و منوها خودتون ور برید ولی قاعدتاً در کل تنظیماتش مثه شکل زیر باشه واون مربع باید با لمسشون توپر بشن تا نشون داده باشه هر سه تا لینک ، اگه مثلا مثل ایونت دورش فقط باشه نشون داده نمیشه تو تقویم ������

ویرایش توسط zhovan : https://i-phone.ir/forums/member/27378-zhovan در ساعت 21-03-2015, 10:30 AM

نظر

نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها
      دوست عزیز اگه مثل توضیحات دوستمون در ابتدای تاپیک عمل کنید سه تا لینک هست و همه رو جدا جدا به ترتیب وارد کنید حله ، اگه تو گوگل کالندر منظورتونه توضیحاتم رو تو دو پست قبلتر بخونید و طبق اون برید جلو ضمن اینکه یخورده با تنظیمات و منوها خودتون ور برید ولی قاعدتاً در کل تنظیماتش مثه شکل زیر باشه واون مربع باید با لمسشون توپر بشن تا نشون داده باشه هر سه تا لینک ، اگه مثلا مثل ایونت دورش فقط باشه نشون داده نمیشه تو تقویم ������

من منظورم این تصویر بود دوست عزیز. شما فایل بک آپ رو دستکاری و ریستور کردین که ماه شمسی رو نشون میده نه؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من منظورم این تصویر بود دوست عزیز. شما فایل بک آپ رو دستکاری و ریستور کردین که ماه شمسی رو نشون میده نه؟!
        نه دستکاری نشده ، بکاپم رو از رو ایفون ۵ برگردوندم رو ۶ ، مگه واسه شما نشون نمیده؟ ، البته اون بخاطر این هست الان سومین ماهه میلادیه و قاعدتاً تو شمسی میشه خرداد ماه

نظر

سالنامه 1394

نه دستکاری نشده ، بکاپم رو از رو ایفون ۵ برگردوندم رو ۶ ، مگه واسه شما نشون نمیده؟ ، البته اون بخاطر این هست الان سومین ماهه میلادیه و قاعدتاً تو شمسی میشه خرداد ماه
          نه واسه من و خیلی ها میلادی نشون میده و تنها راهی هم که واسه شمسی کردن تقویم خود آیفون پیدا کردم همون دستکاری فایل بک آپ و برگردوندن فایل دستکاری شده هست. مثل همون کاری که برای کیبورد فارسی میکردیم. که اون هم انگار درست نشون نمیده نه؟! الان که خرداد نیست! البته زیاد هم نیازی بهش نیست چون از دیروز برنامه ی فوقالعاده ی Persian calendar که قیمتش پنج دلار بود به مدت محدود رایگان شده و من دانلود کردم فوقالعاده هست. حتی به جرات میشه گفت از برنامه ی خود گوشی هم بهتر هست.

ویرایش توسط niceboy_1373 : https://i-phone.ir/forums/member/72768-niceboy_1373 در ساعت 21-03-2015, 02:17 PM

نظر

سالنامه 1394

نه واسه من و خیلی ها میلادی نشون میده و تنها راهی هم که واسه شمسی کردن تقویم خود آیفون پیدا کردم همون دستکاری فایل بک آپ و برگردوندن فایل دستکاری شده هست. مثل همون کاری که برای کیبورد فارسی میکردیم. که اون هم انگار درست نشون نمیده نه؟! الان که خرداد نیست! البته زیاد هم نیازی بهش نیست چون از دیروز برنامه ی فوقالعاده ی Persian calendar که قسمتش پنج دلار بود به مدت محدود رایگان شده و من دانلود کردم فوقالعاده هست. حتی به جرات میشه گفت از برنامه ی خود گوشی هم بهتر هست.

من نسخه Pro ی این اپ رو دو سال پیش خریدم و هنوزم دارم ازش استفاده میکنم. محیط کاربری عالی، امکانات کامل و قابلیت سینک شدن با تقویم گوشی. واقعا ارزش خرید داره.

نظر

نوشته اصلی توسط Ornstein نمایش پست ها
              من نسخه Pro ی این اپ رو دو سال پیش خریدم و هنوزم دارم ازش استفاده میکنم. محیط کاربری عالی، امکانات کامل و قابلیت سینک شدن با تقویم گوشی. واقعا ارزش خرید داره.
              بنده هم نسخه ی پرو رو منظورم بود که مجانی شده به مناسبت عید نوروز. نسخه ی مجانی که بیشتر امکانات رو نداره.

نظر

بنده هم نسخه ی پرو رو منظورم بود که مجانی شده به مناسبت عید نوروز. نسخه ی مجانی که بیشتر امکانات رو نداره.

سلام مي شه لينكش را بديد من سرچ كردم يكي آمد ولي رايگان نبود

نظر

نوشته اصلی توسط nastaran_az نمایش پست ها
                  سلام مي شه لينكش را بديد من سرچ كردم يكي آمد ولي رايگان نبود
                  متاسفانه دیر اقدام کردین قیمتش ۱ دلار شده. البته اینم ۸۰% تخفیف خورده و اگه الان نخرید قیمتش ۵ دلار خواهد شد.

Persian Calendar Pro by Ali Shooshtarian
                  https://appsto.re/us/zG79y.i

نظر

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط nastaran_az نمایش پست ها
                      ممنون
                      خواهش میکنم. میتونید از نسخه ی مجانی هم استفاده کنید که امکاناتی مثل تنظیم رخدادهای شخصی رو نداره. این لینک نسخه ی مجانی:

Persian Calendar by Ali Shooshtarian
                      https://appsto.re/us/PN4ps.i

نظر

سلام من تونستم add کنم،خیلی هم ممنون از برنامه! فقط نمیدونم چرا این هارو توی TODAY بخش تقویم نشون نمیده! (منظورم Today کنار Notification) هست!!!؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها

درود بر شما دوستان عزیز
                          افتخار دارم که برای سال سوم تقویم فارسی رو برای شما عزیزان آماده کنم
                          امسال تغییرات جزئی در تقویم اعمال شده ولی همچنان بیشتر بخش ها به شکل همیشگی می باشد

امکانات:

- تقویم شامل مناسبت های مصوب شورای فرهنگ عمومی و همچنین شامل مناسبت های ایران باستان میباشد.
                          - تمامی تعطیلات رسمی + جمعه ها در تقویم با رنگی جدا مشخص .
                          -تقویم برای استفاده در تمامی دستگاه های اپل طراحی شده است شما میتواند آن را در مک بوک - آیفون - آیپاد و یا آیپد خود استفاده کنید.
                          - توضیحاتی در مورد جشن های ایران باستان در قسمت notes آن ها نوشته شده تا کمی با جشن و آیین های آن آشنا شویم.
                          - حذف کردن یک بخش (مانند مناسبت ها یا روز های هفته) به راحتی امکان پذیر میباشد.

تغییرات در سالنامه جدید:

- حذف شدن تمامی آلارم ها (بجز اولین روز سال).
                          - اضافه شدن نام روز های هفته برای راحتی شما عزیزان در استفاده از تقویم .
                          - مشخص شدن موقعیت روز های تعطیل در هفته.

روش اضافه کردن سالنامه 1394

برای اضافه کردن تقویم کافیست از دستگاه خود یک ایمیل خالی به "Calendar1394@gmail.com" ارسال نمایید در جواب ایمیلی حاوی فایل های تقویم برایتان ارسال خواهد شد.

دوستانی که علاقمند به استفاده از این سالنلمه بر روی سیتم مک خود می باشند می توانند فایل های تقویم را به صورت فایلی فشرده از لینک زیر دانلود نمایدن.

اشکالات ممکن:

- به دلیل وضعیت اینترنت ایران ممکن است پاسخ ایمیل با تاخیری حتی چند ساعته نیز همراه باشد. در صورت عدم دریافت پاسخ از روش زیر برای اضافه کردن سالنامه استفاده نمایید. (لازم به ذکر است که در تست ها دریافت پاسخ کمتر از یک دقیقه بوده و سریعترین و راحت ترین راه می باشد. پیشنهاد من به شما استفاده از ایمیل می باشد)
                          - به دلیل استفاده از سیستم پاسخ دهی خودکار در صورت ارسال ایمیل های زیاد ایمیل شما هر 4 روز یک بار پاسخ داده خواهد شد پس تا رسیدن ایمیل حاوی فایل ها صبر نمایید.
                          - ممکن است روز 2فروردین در روز 3فروردین هم نمایش داده شود.

روش اضافه کردن سالنامه به صورت دستی:

کافیست لینک های زیر را همانند روش نشان داده شده در عکس وارد سیستم نمایید.

- روزهای هفته: dl.dropboxusercontent.com/u/84097338/Calendar94/1-1394.ics
                          - مناسبت ها: dl.dropboxusercontent.com/u/84097338/Calendar94/2-1394.ics
                          - تعطیلات: dl.dropboxusercontent.com/u/84097338/Calendar94/3-1394.ics

امیدوارم که تقویم امسال هم همانند سال های پیش مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیره
                          و مثل هر سال کپی برداری با ذکر نام سازنده بلا مانع میباشد.
                          تهیه و تنظیم : بابک امیری (b_amiri@ymail.com)
                          سلام و عرض ادب
                          مثل هر سال منتظر تقویم جدید تون برای سال 95 هستیم

نظر

سلام و عرض ادب
                            مثل هر سال منتظر تقویم جدید تون برای سال 95 هستیم
                            سلام بر شما دوست عزیز
                            امسال هم تقویم قبل از عید آماده شد
                            می تونید از تاپیک زیر اطلاعات مربوط به روش استفاده تقویم رو بخونید

http://www.i-phone.ir/forums/thread105158.html
                            ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 15-03-2016, 09:32 PM دلیل: تصحیح لینک

نظر

خب ما که به تخفیف نرسیدیم |

نظر

كلا نميشه خورشيدي بشه

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

نظر

صبر کنید ..
                                X