اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.2 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط A-L-I نمایش پست ها
    ای بابا ، هیچ راهی نیست که جلوگیری کنیم ؟
    !!!
    سلام
    اگر منظورتون دانلود خودکار آپدیت هست بدون جیلبریک راهی نیست ولی بعد از دانلود میتونید نصب نکنید

نظر

نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
      سلام
      اگر منظورتون دانلود خودکار آپدیت هست بدون جیلبریک راهی نیست ولی بعد از دانلود میتونید نصب نکنید
      نه عزیز ، من به 8.2 ریستور کردم ،وقتی گوشی به وای فای وصله ، االکی حجم مصرف میکنه ، تمام موارد توی System Services رو هم خاموش کردم و بازم از اینترنت استفاده میکنه .
      اپل واقعا به سمت تباهی پیش میره ، سیستم عامل هاش بعد از جایز پر از باگ بوده ، یادش بخیرم زمان جابز تمام باگ ها توی بتا ها حل میشد و GM هیچ باگی نداشت !

نظر

نه اصلا این طور نیست وقتی به وای فای وصله تا زمانی که درخواستی از طرف شما نباشه اصلا استفاده نمیکنه

نظر

نوشته اصلی توسط masoudco نمایش پست ها
          نه اصلا این طور نیست وقتی به وای فای وصله تا زمانی که درخواستی از طرف شما نباشه اصلا استفاده نمیکنه
          دوست عزیز این مشکل وجود داره و هیچ راه حلی هم نداره من خودم چند روز دنبال حل این مشکل بودم . شما برای اینکه با این مشکل مواجه شی اول یه دور ریستور کامل کن بعد هر چی گزینه به فکرت میرسه رو خاموش کن بعد یه برنامه که بتونه حجم استفاده از وایفای رو نشون بده نصب کن ، امکان نداره زیر ۲۰۰ مگابایت برای بار اول دانلود نکنه . رو چند تا گوشی و تبلت مختلف تست کردم . این مشکل از ios ۷ هست ولی دیگه به این شدت نبود . تو ۸.۲ چپ میری راست میری دانلود میکنه ولی الان یه روزه فعلا اونجوری نشده برا من .

نظر

سلام.تا جایی که من شنیدم فقط زمانی دانلود میکنه که گوشی تو شادژ باشه و وای فای روشن !!!!
            شما در همه حالت دانلود میکنه؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط rezastar نمایش پست ها
              سلام.تا جایی که من شنیدم فقط زمانی دانلود میکنه که گوشی تو شادژ باشه و وای فای روشن !!!!
              شما در همه حالت دانلود میکنه؟؟؟
              نیازی نیست به شارژ باشه. فقط شارژ گوشیط ۵۰٪ باشه کافیه برای اینستال کردن بعد از دانلود

نظر

دوستان با آیپد نسل چهار روی 8.1.2 مشکلی نداشتم , ota آپدیت کردم از وقتی اومدم به 8.2 اپ استورم ارور میده چیزی دانلود نمیکنه
                پسورد اپل آی دی رو هم که میزنم ارور cannot conect to store رو میده لطفا راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط marilyn_jo0n نمایش پست ها
                  دوستان با آیپد نسل چهار روی 8.1.2 مشکلی نداشتم , ota آپدیت کردم از وقتی اومدم به 8.2 اپ استورم ارور میده چیزی دانلود نمیکنه
                  پسورد اپل آی دی رو هم که میزنم ارور cannot conect to store رو میده لطفا راهنمایی کنید
                  مشکل از اپل هست ، امروز به وجود اومده کل دنیا مشکل دارن ، لینک خبر
                  http://www.iphonehacks.com/2015/03/u...app-store.html

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط max4wdc نمایش پست ها
                    مشکل از اپل هست ، امروز به وجود اومده کل دنیا مشکل دارن ، لینک خبر
                    http://www.iphonehacks.com/2015/03/u...app-store.html

اوه ممنونم ، از اپل بعیده این جور مشکلات

نظر

احساس میکنم مصرف باتری بیشتر شده تو 6+ چیکار میکنن اینا تو آپدیتا من موندم!!!!!
                      هم مصرف عادی که میکنم تغییر رو حس میکنم! هم اینکه قبلا گوشیم رو ساعت 1 شب نگاه میکردم شارژش رو تا ساعت 9 صبح شارژش ثابت بود!
                      الان بیدار میشم میبینم 3-4 درصد کم کرده!! همه چیز اعم از وای فای و آپدیت و... خاموش مثل قبل هست!

نظر

جالبه,من 5اس داشتم مشکل در جواب دادن تماس نداشتم,اما 6 داره
                        هر 2 8.1.2 بودن ,نرفتم 3 تا 8.2 بیاد,اینم که میگن مشکل باتری داره و خیلی داغونه !پس چیو ابدیت کردن!!!

نظر

دوستان عزیزی که ابدیت نکردن,نکنن,برای مشتری ابدیت کردم بیچاره کرده مارو
                          مشکل دیگه : صفحه نمایش (میتوان از قسمت باتری و ساعت متوجه شد) برای چند ثانیه به طور مثال 1 الی 2 ثانیه بزرگ میشه,مجدد به حالت قبلی برمیگرده
                          مشکل دیگه : برخی دوستان گفتن حجم ,بهتر شده اما اگر 8.1.2 داشتید یا قدیمی تر,آره خوب شده اما اگر 8.1.3 بودید بد تر شده
                          مشکل دیگه : باتری مصرفش میشه گفت 3% بیشتر شده

::: من روی ایفون یک ایفون 5اس,و دو 6 تست کردم,مشکل بالا را یکی از 6ها(مشکل دوم) نداشت... دلیل هم ذکر کردم,8.1.2 بود,اون 2تا 8.1.3 بودن..
                          بنظر من فعلا صبر کنید بهتر هست,مشکلی هم که دوستمان گفت 5اس این طوری نبود ولی 6 هست(slide anwer ) ,مشکل بود اما 6بخاطر عملکرد خیلی بهترش بهتر نشان میده این مشکل را بخصوص اینکه کسانی که 6گرفتن,حدود چند ماه هست گرفتن وقتی مشکلی باشه خیلی بیشتر تو چشم میاد,تا 5 که نسخه قدیمی تر هست و هم بیشتر کار کرده

مجدد اگر موردی بود حتما اطلاع میدم ♥
                          موفق باشید

نظر

يعني واقعا اين ورژن ها رو قبل از عرضه عمومي ، ميده كارمنداش امتحان و تست كنن؟
                            كارمنداش احيانا بچه هاي مهد كودك نيستن؟!؟

نظر

سلام دوستان
                              یه سوال , اگه من به 8.2 آپدیت کنم و بکاپ بگیرم
                              اگه به 8.1.3 رستور کنم و فقط همین بکاپ رو داشته باشم , میتونم ازش استفاده کنم ؟
                              ممنون میشم پاسخ بدین

نظر

ذوستان رو آیفون 5 چطور عمل کرده؟؟
                                باتری؟
                                حجم اشغالی؟
                                سرعت؟

نظر

صبر کنید ..
                                X