اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.2 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من اپدیت که کردم اول مشکلی نداشت ولی چند روزه گوشیم خیلی شارژ میخوره و انتن دهی و وای وای فای هم به شدت افت کردن طوری شده که تا کناره مودم نزاریش کار نمیکنه و وسط شهر هم دوتا یا نهایتا سه تا بیشتر انتن نمیده در حالی که گوشی بابام با همون خط من فول انتن میده خوهشا اگه کسی میتونه کمکم کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط payam358 نمایش پست ها
      دوستان من اپدیت که کردم اول مشکلی نداشت ولی چند روزه گوشیم خیلی شارژ میخوره و انتن دهی و وای وای فای هم به شدت افت کردن طوری شده که تا کناره مودم نزاریش کار نمیکنه و وسط شهر هم دوتا یا نهایتا سه تا بیشتر انتن نمیده در حالی که گوشی بابام با همون خط من فول انتن میده خوهشا اگه کسی میتونه کمکم کنه
      شما تنظیمات شبکه رو ریست کن
      sttings
      general
      reset
      network

نظر

• کردم ولی باز درست نشد

نظر

• کالیبر کردم بدتر شد.

نظر

• دوستان گزينه share كردن اينترنت آيپد كجا رفته،؟؟؟ پيداش نميكنم.

Sent from my  iPad air  using Tapatalk

نظر

• سلام به همگی
              یه دو هفته ای میشه آیفون 6 گرفتم ، چند روز پیش آپدیت کردم به 8.2 بعد فهمیدم جیلبرک 8.2 اصلا نمومده، دوستان راهی داره جیلبرکش کرد یا بتونم برگردونم رو نسخه هایی ک قابل جیلبرک هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mbioni66 نمایش پست ها
                سلام به همگی
                یه دو هفته ای میشه آیفون 6 گرفتم ، چند روز پیش آپدیت کردم به 8.2 بعد فهمیدم جیلبرک 8.2 اصلا نمومده، دوستان راهی داره جیلبرکش کرد یا بتونم برگردونم رو نسخه هایی ک قابل جیلبرک هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                خير راه برگشت بسته است جيلبرك سه فريمور آخر هم هنوز نيومده بايد صبر كنيم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                X