اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.2 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط behnam_inday نمایش پست ها
    وحشتناك مصرف باطري روي ايفون ٦ زياد شده
    اصلا نميدونم چه ميشه گفت

Sent from my iPhone using Tapatalk
    یک سر برو privecy و بعد قدم شار رو off کن مشکلت حل شه

نظر

• عرض سلام.

دوستان عزیز خواهشم میکنم کاربران با تجربه که این نسخه رو به خوبی تست کرده ان در مورد عملکرد اون مثل باتری و سرعت مصرف داده و تغییراتش درست و مفید توضیح بدن....

23 صفحه رو میخونی از اول اخرش هم مشخص نمی شه این نسخه عملکرد اش چجوریه...

ماشالا دوستان هم استاد از الفاظ قشنگ هستند.... به شدت...افتضاخ...باور نکردنی........ یکی بیاد یه تجربه درست و مفید رو در اختیار دیگران بذاره.

بی مصرف ترین پست این انجمن همین هست...نه هیچ راهنمایی داره نه چیزی.

اقا گوشی با گوشی فرق نداره که رو ایفون6 تست شده یکی میگه افتضاحه یکی میگه عالیه.... خیلی اختلاف بین نظرات هست..

نظر

• من الکی یک و نیم گیگ هم دان کردم و ری استور مصرف باتری بالاست خیلی .........
        از وقتی اومدم روی 8.2 اشکل شد برام

نظر

• مشکلات این ورژن در گوشی آیفون 6 16 گیگ

1. ظرفیت گوشی در وزژن 8.1.3 12.16 گیگ بود اما تو این ورژن به 11.99 گیگ کاهش پیدا کرده
          2. استفاده زیاد حجم ترافیک و پهنای باند در اینترنت وای فای و سیم کارت
          3. مصرف باتری هیچ گونه تغییری نسبت به بقیه ورژن ها نکرده و در مواردی بالاتر هم هست .
          4. مکث و تاخییر در جواب دادن به تماس ها slide to anwser همچنان وجود . هم چنین در زمان قطع تماس مقداری تاخییر وجود دارد .

نظر

• من أيفون ٥ دارم قبلا با همين استفاده شايد يك روز و نيم هم به شارژ نميزدم گوشيم رو ولى تو اين يه هفته ١٠ روزى كه آپديت كردم روزى ٢ بار ميزارم شارژ بشه. استفاده از گوشى يكم بيشتر شده ولى مثلا شب تا صبح كه استفاده اى ندارم از ٩٥ درصد كه ديه دست به گوشى نزدم صبح نيگاه ميكنم مثلا شده ٦٦٪ ولى قبلا نهايت ٢٪ كم ميشد از شارژ گوشى

نظر

• با عرض سلام و خشته نباشید به استادان این بخش
              ios گوشی من 7 بود چند روز پیش نگاه کردم دیدم شده 8.2 چرا |؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟// کسی به تنطیمات دست زده که خودش آپدیت شده ؟ آخه من نمیخواتسم از 7 تکون بخورم فعلاً
              کجای تنظیمات گوشی تغییر کرده که خودش آپدیت شده ؟ و چه تغییراتی رو انجام بده تا خودش ios را آپیدت نکنه تا خودم آپدیت کنم

نظر

• مصرف باتری روی این ورژن خیلی خوب شده.
                اوناییکه مشکل دارن یکبار کامل شارژ باتریشون رو خالی کنند و بعد فول شارژ + ۲ساعت اضافی شارژ کنند تا کالیبره بشه. اگر مشکلشون حل نشد یکبار او اس رو با کامپیوتر دانلود و ریستور کامل کنند مشکلشون باید حل بشه. بطور کلی چیزی که من حس کردم مصرف باتری روی ۸.۲ عالی شده.

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad_2000 نمایش پست ها
                  با عرض سلام و خشته نباشید به استادان این بخش
                  ios گوشی من 7 بود چند روز پیش نگاه کردم دیدم شده 8.2 چرا |؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟// کسی به تنطیمات دست زده که خودش آپدیت شده ؟ آخه من نمیخواتسم از 7 تکون بخورم فعلاً
                  کجای تنظیمات گوشی تغییر کرده که خودش آپدیت شده ؟ و چه تغییراتی رو انجام بده تا خودش ios را آپیدت نکنه تا خودم آپدیت کنم
                  سلام
                  اگر فضای خالی گوشیتون برای دانلود و نصب نسخه 8 کافی بوده باشه و همچنین به اینترنت خوبی دسترسی داشته باشه خود گوشی خودکار آپدیت رو دانلود میکنه! ولی نصب نمیکنه! مگر اینکه خودتون یا مثلا فرد دیگه ای گوشیتون دستش بوده بزنه اونو تایید کنه و نصب شه و آپدیت بشه به 8.وگرنه خودکار به 8 آپدیت نمیشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
                    مصرف باتری روی این ورژن خیلی خوب شده.
                    اوناییکه مشکل دارن یکبار کامل شارژ باتریشون رو خالی کنند و بعد فول شارژ + ۲ساعت اضافی شارژ کنند تا کالیبره بشه. اگر مشکلشون حل نشد یکبار او اس رو با کامپیوتر دانلود و ریستور کامل کنند مشکلشون باید حل بشه. بطور کلی چیزی که من حس کردم مصرف باتری روی ۸.۲ عالی شده.
                    میشه بگید چه طوی این کارو کنم؟
                    مصرفم خوب بود،اما برای کسه دیگه ای را کردم برای اون یکم مشکل داره
                    خالی یعنی صبر کنیم تا خاموش بشه کلا؟ بعد صبر کنم شارژ 100٪‌که شد ،2ساعت بیشتر بماند رو شارژ؟ این کار میشه کالیبر کردن؟ امکان داره با این کار کلا دیگه روشن نشه؟چون شنیدم روشن نشدن هم امکان داره بشه
                    با کامپیوتر ری استور کردم....

نظر

• نوشته اصلی توسط AHF-victory نمایش پست ها
                      میشه بگید چه طوی این کارو کنم؟
                      مصرفم خوب بود،اما برای کسه دیگه ای را کردم برای اون یکم مشکل داره
                      خالی یعنی صبر کنیم تا خاموش بشه کلا؟ بعد صبر کنم شارژ 100٪‌که شد ،2ساعت بیشتر بماند رو شارژ؟ این کار میشه کالیبر کردن؟ امکان داره با این کار کلا دیگه روشن نشه؟چون شنیدم روشن نشدن هم امکان داره بشه
                      با کامپیوتر ری استور کردم....
                      نه رفیق باعث نمیشه که گوشیت کلا خاموش بشه. اگر قرار بود اینطوری باشه که آیفون بدرد لای جرز دیوار هم نمیخورد . گوشی چینیش هم اینطوری نمیشه بعد خاموش شدن
                      برای کالیبره دقیقا همون چیزی که گفتید صحیحه اجازه بده کامل شارژش تموم بشه و خاموش که شد بعد بذار کامل ۱۰۰ درصد بشه و ۲ ساعت هم اضافه بمونه به شارژ .
                      اگر درست نشد ! اونوقت یکبار با استفاده از کامپیوتر ریستورش کن.
                      ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 04-04-2015, 02:57 PM

نظر

نه رفیق باعث نمیشه که گوشیت کلا خاموش بشه. اگر قرار بود اینطوری باشه که آیفون بدرد لای جرز دیوار هم نمیخورد . گوشی چینیش هم اینطوری نمیشه بعد خاموش شدن
                        برای کالیبره دقیقا همون چیزی که گفتید صحیحه اجازه بده کامل شارژش تموم بشه و خاموش که شد بعد بذار کامل ۱۰۰ درصد بشه و ۲ ساعت هم اضافه بمونه به شارژ .
                        مرسی داداش فقط اینکه ری استارت میشه؟ یعنی برنامه ،شماره و اس ام اس عکسام پاک میشه؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
                        مرسی داداش فقط اینکه ری استارت میشه؟ یعنی برنامه ،شماره و اس ام اس عکسام پاک میشه؟

نظر

- - - - - - - - - -

بکاپ بگیر هرچی هم که پاک بشه قابل برگشته از روی بکاپ

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط AHF-victory نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

نظر

- - - - - - - - - -

عزیز دقیق 2ساعت بیشتر باشه؟ چون تو همین انجمن زده کلا 5ساعت شارژباشه..
                            و اینکه دیگه لازم نیست روشن کنم یا کاره دیگه؟ همین خاموش شد بزنم به شارژ بد صبر کنم 100٪‌که شد ی 2ساعت دیگه هم صبر کنم بد تمام؟ یا کار های دیگه هم لازمه؟ اگر کاره دیگه ای هست مرسی بگی یا اینکه لینک تاپیک کامل را برام بزار ♥
                            ویرایش توسط AHF-victory : https://i-phone.ir/forums/member/148740-ahf-victory در ساعت 04-04-2015, 05:33 PM

نظر

عزیز دقیق 2ساعت بیشتر باشه؟ چون تو همین انجمن زده کلا 5ساعت شارژباشه..
                              و اینکه دیگه لازم نیست روشن کنم یا کاره دیگه؟ همین خاموش شد بزنم به شارژ بد صبر کنم 100٪‌که شد ی 2ساعت دیگه هم صبر کنم بد تمام؟ یا کار های دیگه هم لازمه؟ اگر کاره دیگه ای هست مرسی بگی یا اینکه لینک تاپیک کامل را برام بزار [emoji813]
                              ببين دوست عزيز بزار كامل باتريش تموم بشه و خودش خاموش شه بعد بزن شارژ بعد اينكه زدي شارژ دو يه دقيقه بعد گوشي خودش روشن ميشه موقع شارژ هم با گوشيت كار نكن وقتي ١٠٠ شد بزار يكي دو ساعت ديگه تو شارژ بمونه بعد از شارژ دربيار دوباره از گوشيت استفاده كن كه خاموش بشه و همه ي اين مراحل رو تكرار كن
                              موفق باشيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• با سلام
                                من رو ایفون 6 آی او اس 8.3 بتا 2 زدم الان بخوام برگزدم به 8.2 ارور3194 میده
                                راهکارش چیه
                                ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X