اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.2 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط isahand نمایش پست ها
    درود من میخوام آی و اس و آپدیت کنم به 8.2 اما این ارورو میده

چیکار کنم؟؟؟لطفا راهنمایی کنید
    داداش من بهترین کار اینکه فریمور اصلیشو دانلود کنی ریستور کنی

ولی اگه از من راهنمایی میخوای اگه تو 8.1.1 هستی یا 8.1.2 هستی جیلبریک کردی آپدیت نکن به خدا پشیمون میشیا دیگه راه برگشتی نداره هااا داداش من تا موقعی که جیلبریک این نیومده آپدیت نکن ببین کی گفتم

نظر

• نوشته اصلی توسط m_boy نمایش پست ها
      كاملا موافقم و اصلا آپديت فايده نداره!
      تازه آدم پشيمون ميشه
      منتظر ios بعدي هستم
      100% پشیمون میشه مثل من الان چند ماهه که بدون جیلبریکم تو کف جیلبریک موندم الان آیفون واسه من هیچ مفهومی نداره حوصله ی باز کردن گوشی رو ندارم از چشام افتاده یه جورایی

این گروه taig هم معلوم نیست مرده یا زنده هستش اصلا ازش خبری نیست که امیدوارمون کنه لااقل بگه تو کدوم ورژن داره کار میکنه یا.....

این اپل هم شورشو در آورده هنوز چند روزی میشه که 8.2 رو داده بتا 3 واسه 8.3 رو هم داده واسه توسعه کنندگان یعنی چی آخه خود من اگه برنامه نویس جیلبریک بودم بالفرض بلاتکلیف بودم میگفتم سعیمو بکنم بعدش که راه دور زدن رو پیدا میکردم اپل زحمتشو میکشید 8.3 رو میداد بیرون زحمتای من به فنا میرفت شاید گروه taig هم همین فکر رو میکنن والله موندم تو کف جیلبریک

نظر

درود من میخوام آی و اس و آپدیت کنم به 8.2 اما این ارورو میده

چیکار کنم؟؟؟لطفا راهنمایی کنید
        باسلام دوست عزیز.
        برای رفع این مشکل از وصل بودن اینترنتتون اطمینان حاصل فرمایید.
        اگه بازم ارور داد از چیز پی ان استفاده کنید.
        موفق باشید.

نظر

• اين هم مصرف باترى منه بنظرم هيچ تفاوتى با ورژن قبل نكرده از هيچ نظر حتى لگ جواب دادن به تماس هم هنوز هست البته من ota آپ كردم ورژن ٨.٣ رو كه بياد ريستور ميكنم شايد فرجى بشه

Sent from my iPhone6 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط salarzarepoor نمایش پست ها
            داداش من بهترین کار اینکه فریمور اصلیشو دانلود کنی ریستور کنی

ولی اگه از من راهنمایی میخوای اگه تو 8.1.1 هستی یا 8.1.2 هستی جیلبریک کردی آپدیت نکن به خدا پشیمون میشیا دیگه راه برگشتی نداره هااا داداش من تا موقعی که جیلبریک این نیومده آپدیت نکن ببین کی گفتم
            درود هر کاری میکنم فریمور دانلود نمیشه ای دی ام این خطا رو میده

چیکار کنم ؟؟لطفا راهنمایی کنید

نظر

• نسخه نهایی iOS 8.2 منتشر شد

نوشته اصلی توسط salarzarepoor نمایش پست ها
              100% پشیمون میشه مثل من الان چند ماهه که بدون جیلبریکم تو کف جیلبریک موندم الان آیفون واسه من هیچ مفهومی نداره حوصله ی باز کردن گوشی رو ندارم از چشام افتاده یه جورایی

این گروه taig هم معلوم نیست مرده یا زنده هستش اصلا ازش خبری نیست که امیدوارمون کنه لااقل بگه تو کدوم ورژن داره کار میکنه یا.....

این اپل هم شورشو در آورده هنوز چند روزی میشه که 8.2 رو داده بتا 3 واسه 8.3 رو هم داده واسه توسعه کنندگان یعنی چی آخه خود من اگه برنامه نویس جیلبریک بودم بالفرض بلاتکلیف بودم میگفتم سعیمو بکنم بعدش که راه دور زدن رو پیدا میکردم اپل زحمتشو میکشید 8.3 رو میداد بیرون زحمتای من به فنا میرفت شاید گروه taig هم همین فکر رو میکنن والله موندم تو کف جیلبریک
              احتمال بسيار زياد واسه نسخه 8.2 و 8.3 جيلبريك كننده ها دست بكار ميشن!
              اما شما روي 8.1.3 بمون،،شنيدم اپل در 8.2 آخرين حفره باقي مونده واسه جيلبريك رو بست!
              و ممكنه كمي طول بكشه تا جيلبريك بياد!
              فعلا همين 8.1.3 بمون،،حداقل واسه اين ورژن اميد بيشتري هست.
              ویرایش توسط m_boy : https://i-phone.ir/forums/member/133548-m_boy در ساعت 13-03-2015, 05:28 PM

نظر

چیکار کنم ؟؟لطفا راهنمایی کنید
                معمولا اين ارور رو زماني ميده كه يا لينك خرابه يا اينكه كامپيوتر رو بايد ري استارت كنيد تا درست بشه

نظر

• درود کامپیوتر رو ریستارت کردم اما درست نشد یعنی لینکش خرابه خب لینکه فریمور ios 8.2 خود این سایته اگه میشه لطفا اگه میشه یه لینک فریمور 8.2 رو یزارید باتشکر

نظر

• متاسفانه در 8.2 هم شاهد مصرف باتری نسبتا بالایی هستم. امیدوار بودم که تو این نسخه بهتر بشه که متاسفانه نشد. iPhone 5s

نظر

• پس بهتره که روی همین ۸.۱.۲ بمونم اینطور که شما دوستان میگین ۸.۲ اوضاع جالبی نداره.درست فهمیدم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
                        پس بهتره که روی همین ۸.۱.۲ بمونم اینطور که شما دوستان میگین ۸.۲ اوضاع جالبی نداره.درست فهمیدم؟
                        آره درسته،مگر اينكه بخواي اپل واچ وصل كني به گوشي كه بري 8.2!!!
                        من كه صبر ميكنم 8.3 اصلي يا ios 9 بياد
                        خيلي از دوستان اطلاع ندارند و آپديت مي كنند!
                        در صورتي كه هيچ چيز خاصي نداره بجز ساپورت اپل واچ
                        كاش مي تونستم برگردم 7.1.2

نظر

• نسخه نهایی iOS 8.2 منتشر شد

اگه اين هكرا يا اپل يه كاري مي كردند كه بشه برگردي به نسخه هاي قبل عالي ميشد!
                          فعلا 8.1.1 و 8.1.2 رو از دست نديد!
                          تا بلكه نسخه بهتري بياد

نظر

• درود هر کاری میکنم فریمور دانلود نمیشه ای دی ام این خطا رو میده

چیکار کنم ؟؟توروخداا راهنمایی کنید از هر سایتی میخوام این فریمور ر ودانلود کنم این ارورو میده توروخداا یه راهی بگید

نظر

چیکار کنم ؟؟توروخداا راهنمایی کنید از هر سایتی میخوام این فریمور ر ودانلود کنم این ارورو میده توروخداا یه راهی بگید
                              با چيز پي ان دانلود كن

نظر

• سلام بچه ها
                                لطفا یه سایت که قندشکن حرفه ای و سرعت بالا داشته معرفی کنید ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X