اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در نصب viber

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در نصب viber

دوستان من وایبرم باز نمیشد پاکش کردم دوباره نصب کنم حالا میخام نصب کنم ارور میده

چیه قضیه؟
    راهنماییم میکنید؟

ورژن مک ۱۰.۱۰

نظر

فایل مشکل داره. دوباره دانلود کنید

نظر

باید تو قسمت تنظیمات سیستم عامل برید و تیک گزینه نصب نرم افزارهای دانلود شده از خارج اپ استور رو بردارید تا این اجازه رو به شما بده تا بتونید نصب کنید. الآن حافظه ام یاری نمیکنه کجا بود. اما تو انجمن سرچ کنید پیدا می کنید حتما

سیستم عامل مک به صورت پیشفرض، تنظیم شده که فقط با نرم افزارهای موجود در اپ استور سازگار باشه. با برداشتن این تیک، می تونید از سروس های دیگه هم نرم افزار روی دستگاه خودتون نصب کنید.

- - - - - - - - - -

باید تو قسمت تنظیمات سیستم عامل برید و تیک گزینه نصب نرم افزارهای دانلود شده از خارج اپ استور رو بردارید تا این اجازه رو به شما بده تا بتونید نصب کنید. الآن حافظه ام یاری نمیکنه کجا بود. اما تو انجمن سرچ کنید پیدا می کنید حتما

سیستم عامل مک به صورت پیشفرض، تنظیم شده که فقط با نرم افزارهای موجود در اپ استور سازگار باشه. با برداشتن این تیک، می تونید از سروس های دیگه هم نرم افزار روی دستگاه خودتون نصب کنید.

نظر

دوباره دانلود کردم نصب شد
          حالا مشکل اینه که میپره از نرم افزار بیرون میگه reopen رو بزن میزنم باز یکم باز میمونه میپره بیرون
          مشکل چیه؟

نظر

نظر

هنگام دانلود زیاد قطع و وصل میشه؟ isp خوبه؟ سرعت دانلودت مناسبه؟

نظر

دانلود شده ولی موقع باز شدن این ارور رو میده

نظر

فهمیدم دانلود شده. میگم وقتی که داشت دانلود میشد، قطع و وصل نمیشد؟ از کجا دانلود کردی؟

نظر

صبر کنید ..
                  X