اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

طراحی گلکسی s6 (کپی بیشرمانه)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من صرفاْ نظر خودم رو دارم میگم. من هم اپل رو قبول دارم هم سامسونگ رو. طراحی آیفون ۶ نظر من رو جلب نکرد و الان متاسفم که می بینم گالکسی اس۶ هم چیزی برای من نداره و همون شکلیه

نظر

سلام دوستان خودم موبایل فروشی دارم آل دیجیتال کرمان اما این واقعا کپی هستش بنظرم اپل باید از این کار سامسونگ شکایت کنه

نظر

ظاهرا کپی های بی شرمانه سامسونگ تمومی نداره.
        و جتی توی خم شدن گوشی هم از اپل تقلید کرده و گوی سبفت را هم از اپل ربوده.

ای حسود، حتی به خم شدن هم حسادت میکنی؟

حالا سامسونگی ها چی دارن بگن دیگه ؟

ویرایش توسط Saeed HA : https://i-phone.ir/forums/member/755-saeed-ha در ساعت 04-04-2015, 10:30 AM

نظر

بابا اين كه وضعش خيلي بدتره[emoji16]

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من موندم چرا سامسونگ پرينتر سه بعدي نمي سازه؟؟؟
            باور كنين واسه راحتي خودشون مي گم، اين همه دم و دستگاه و خط توليد و كارگر و متريال و...
            لامصب!!!!!!
            يه پرينتر سه بعدي بذار اون گوشه،
            يه آيفون بده توش،
            از اون ور گلكسي تحويل بگير!!
            سر راهم اگه يه حروف برگردون ديدي يه سامسونگ بچسبون روش،
            همه اينا يه طرف،
            اين تبليغ تلوزيون هست؟؟؟
            "انقلابي در طراحي"
            اينو خداييش نمي تونم هضم كنم!!

نظر

بنده کاری ب کپی برداری ندارم ، اما اون صفحه نمایش خمیده S6 Edge واقعا زیبا و هیجان انگیزه ...

من از سال ۲۰۰۶ و اولین نسل آيفون دارم از iOS استفاده میکنم (iOS 1.1.3 تا الان ک 8.3 ه) ، اما واقعا تحت تاثیر اون صفحه نمایش خمیده قرار گرفتم و فک میکنم اگر امسال اپل یه خلاقیت جدید در محصولش نداشته باشه برم سمت s6 Edge

نظر

نقش اون صفحه خمیده چیه توی استفاده اخه ؟ من استفاده کردم مزخرف هست اولا بسیار باریک هست و اطلاعات کاربردی زیادی توش جا نمیشه و نکته دیگه هم این هست که کلا استفاده نداره

نظر

نوشته اصلی توسط Mohiwoods نمایش پست ها
                  نقش اون صفحه خمیده چیه توی استفاده اخه ؟ من استفاده کردم مزخرف هست اولا بسیار باریک هست و اطلاعات کاربردی زیادی توش جا نمیشه و نکته دیگه هم این هست که کلا استفاده نداره
                  کاملا برای Notification ها کاربردی هست (البته من با Note Edge کار کردم ، نه s6 edge) ، تازه اگر هیچ استفاده ای هم ک نداشته باشه ک داره ، بازم یه خلاقیت و ایده جدید ه ... !

خلاقیتی ک برای من ک گوشی قبلیم 5S بود و الان +6 ه ، در این تغییر از 5S ب +6 حس نکردم ! انگار همون دیوایس قبلی دستمه ...

نظر

خیلی جالبه !!!!
                    یادم میاد وقتی آیفون 5 معرفی شد جک 3.5 هدفون از بالای گوشی به پایین منتقل شد همین سامسونگیا مسخره میکردن که امکانات گوشی 5 تغییر مکان جک 3.5 بوده!!!حالا دقیقا بعد دو سه سال خودشون هم همینکارو کردن.

دقیقا اکثر قابلیت های ایفون و ای او اس رو کپی کاری کردن

از سیری و اپ استور و تا چ آیدی و. اپل پی و....... الانم که اینم شاهکار آخر طراحیشونه!!!!!!!

فکر کنم گلکسی اس 10 با صفحه 70 اینچی سوپر امولد همراه با چرخ دستی برای حمل و نقلش عرضه بشه چون فقط بلده اینچ صفحه رو افزایش بده!!!!!!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط alireza24 نمایش پست ها
                      کاملا برای Notification ها کاربردی هست (البته من با Note Edge کار کردم ، نه s6 edge) ، تازه اگر هیچ استفاده ای هم ک نداشته باشه ک داره ، بازم یه خلاقیت و ایده جدید ه ... !

خلاقیتی ک برای من ک گوشی قبلیم 5S بود و الان +6 ه ، در این تغییر از 5S ب +6 حس نکردم ! انگار همون دیوایس قبلی دستمه ...
                      و البته برداشتن گوشی از روی سطح صاف هم خیلی دشوار تر
                      ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

صبر کنید ..
                      X