اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حذف شدن نرم افزار های پیشفرض بعد از جیلبریک کردن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حذف شدن نرم افزار های پیشفرض بعد از جیلبریک کردن

با سلام و احترام شما دوستا عزیز.
    مشخصات گوشی من:
    آیفون 4s
    ios 7.1 ------------ 11D167
    من یک اشتباهی کردم جیلیبریک کردم با استفاده از آموزش زیر:
    آموزش جیلبریک پایدار iOS 7.1.x به کمک نرم افزار PanGu V1.0
    بعد از جیلیبریک فقط نرم افزار cydia اضافه شد و بدون مشکل همه چی سر جاش بود روی cydia کلیک کردم آیکون از بین رفت از این به بعد مشکلات زیر ایجاد شد.
    روی نرم فزار ماشین حساب کلیک می کردم وارد برنامه می شد و سریعا خارج میشد.
    منم فکر کنم مشکل اساسی پیش اومد به مسیر زیر رفتم که گوشی رو ریست کنم.
    setting > general > reset > erase All contanct and settings
    بعد از اینکه اینکارو می کنم گوشی که داره مراحل رو انجام میده روی صفحه لودینگ گیر می کنه که یه جورایی هنگ می کنه چون چندین ساعت صبر کردم هیچ اتفاقی نیوفتاد، یک جستجو در اینترنت کردم دیدم که گوشی که جیلیبریک شده رو نباید ریست کرد.
    حالا چون ریست کردم در سایتی دیدم نوشته باید حتما ریستور کنم.
    خوب می گم آدم تو مردابی می یوفته همین جوری فرو میره مبتدی بودن ما باعث شد ما همین جوری داریم فرو میریم.
    بعد از اینکه گوشی رو erase all .. کردم و هنگ کرد من گوشی رو خاموش روشن کردم دیدم نرم افزار پیشفرض phone وcontacts حذف شد.
    تست کردم گوشی زنگ می خوره و شماره هم نشون میده ولی به هیچ وجه نمی تونم به قسمت تماس ها و یا اینکه شماره بگیرم.
    در آموزشی دیدم می تونم متن phone:// یا cydia:// را در safari بزنم یماره ولی بازم با پیغام اینکه این نرم افزار وجود نداره مواجه شدم.
    تصمیم گرفتم با استفاده از اموزش زیر ریستور کنم.
    آموزش کامل ریستور دستگاه های iOS به کمک iTunes
    همین طور فریمور آیفون خودم رو از لینک زیر دانلود کردم:
    http://appldnld.apple.com/iOS7.1/031...7_Restore.ipsw
    بعد از دانلود اخرین نسخه ituns رو نصب کردم و با استفادده از آموزش شروع به رستور کردم.
    در ابتدا ارور 3194 می داد که اونم جستجو کردم که مربوط به فایل hosts بود بعد از اینکه با استفاده از آموزشی 74.208.10.249 gs.apple.com یک بار قرار دادم و یک بار حذف کردم ارور 3014 داد.
    در حال حاضر 74.208.10.249 gs.apple.com چه باشه توی فایل چه نباشه ارور 3194 میده بعد یهو تصمیم گرفتم با نرم فزار tinyumberela رستور کنم که اول tiny رو باز کردم گوشی رو به pc وصل کردم روی استارت کلیک کردم و سپس ituns رو باز کردم شروع به ریستور کردم عملیات انجام شد در پایان ارور 11 داد که این ارور جستجو کردم مربوط به فریمور میشه که یعنی خرابه در حالی که من چند تا فرمور دیگه هم تست کردم همین ارور رو داد.
    فایل هاست و تصویری از مسیر زیر رو پیوست همین تاپیک کردم.
    C:\Windows\System32\drivers\etc
    1.jpghost.zip
    ---------------------------------------------
    خوب رستور هم نشد.
    در حال حاضر با نرم افزار ifunbox می تونم محتویات گوشی رو ببینم که تصویر نرم افزار پیوست همین تاپیک شد.
    ifunbox.jpg
    --------------------------------------------
    مطمئنا خودنم نوشته های من صبر زیادی می خواست که شما وقت گذاشتین و لطفی در حق من داشتین و خوندیم، همانطور که شما هم چنین مشکلاتی داشتید می دونین باعث عصباینت زیادی میشه چون الان 2 روزه مدام روش های مختلف رو جستجو می کنم و تست می کنم.
    ازتون خواهش می کنم کاری کنید فقط بتونم تماس بگیریم و دفترچه تلفونم رو استفاده کنم.
    در حال حاضر تمامی برنامه های پیشفرض آیفون حذف شده جز sms .
    ضمنا مهمترین مورد : گوشی من لاگ می باشد که ماله اوپراتور اسپرینک می باشد.با استفاده از یک کیت های کوچیک که دارای مشخصات زیر هست و روی سیم کارت قرار میدم آنتن میاد.
    Heicardsim ios7
    support iphone4s 5
    سایت: 中国超雪,黑卡,HeiCard 官方网站 iPhone5 unlock card
    ازتون خواهش می کنم کمکم کنید.
    واقعا دیگه کم اوردم با تشکر از محبت شما.

با سلام و احترام.
    دوستان عزیز مشکل نرم افزار های پیشفرض رو حل کردم.من کار زیر رو انجام دادم یهو برنامه های پیشفرض برگشت اینجا براتون آموزش رو قرار میدم شاید برای شما هم کار ساز بود.
    من دوفایل زیر رو دانلود کردم:
    http://apt.saurik.com/debs/cydia_1.1...honeos-arm.deb
    http://apt.saurik.com/debs/cydia-lpr...honeos-arm.deb
    --------------------------------
    که این دوفایل بالا در آدرس زیر دیدم:
    ویدیوی آموزشی نصب Cydia پس از جیلبریک iOS 8
    ------------------------------
    سپس با استفاده از نرم افزار ifunbox 2 فایل دانلود شده رو در قسمت cydia auto install قرار دادم و بلافاصله دیدم همه چی گوشی اومد سرجاش.ضمنا اگر برای شما بلافاصله انجام نشد گوشی رو یکبار خاموش روشن کنید.
    خلاصه ای مشکلم بگم: مشکل من این بود که تمامی برنامه های پیشفرض مثل contact و phone و ... بعد از جیلبریک کردن حذف شدن که با کار بالا همه نمایش داده شد.
    ---------------------------------
    فقط تنها مشکلی که باقی مونده اینه که نرم افزار ماشین حساب به محض باز شدن میپره بیرون این اتفاق بعد از جیلیبریک ایجاد شد لطفا کمکم کنید.
    با تشکر ازمحبت شما.

نظر

با سلام و احترام.
      کسی نظر یا پیشنهاد برای حل این مشکل نداره؟!

نظر

برادر من گوش بده:
        ورژن 8.1.3 اخرین فریموره دانلود کن
        گوشی رو با کابل وصل کن به ویندوز وبه حالت dfu ببر
        یا ایتونز تو این حالت خودش اجرا میشه رو ویندوز یا خودت اجرا کن

نظر

دکمه شیفت رو از روی کیبرد نگه دار با موس ریستور رو بزن بعد فریمور 8.1.3 رو انتخاب کن صبر کن تا ایتونز کاراشو انجام بده

نظر

اگر ارور داد ایتونز رو ببند با داستان شکن دوباره امتحان کن اگر بازم نشد چن ساعت بعد دوباره صد در صد مشکلت حل میشه

نظر

اگر نمیدونی dfu چیه یه سرچ کوچیک تو نت بزن .ولی روش اینجوریه که دکمه هوم و پاور رو انقد با هم نگه دار تا گوشی خاموش شه صفحه سیاه که شد دکمه پاور رو ول کن هوم رو همچنان نگه دار تا از کامپیوترت صدای وصله یو اس بی بیاد یا شروع به شناختن گوشی تو حالت صفحه خاموش کنه.تمامه اطلاعاتت پاک میشه با این روش گوشی ریستور میشه.

نظر

صبر کنید ..
              X