اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کمک لطفا / ارور در ساخت اپل آیدی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط haen نمایش پست ها
    با ای پی آمریکا ارور بر طرف میشه.
    برنامه ها هم در هر صورت مال شما نیست و نمی تونید اپدیت کنید یا بکاپ بگیرید بهتره همه رو پاک کنید و کم کم با اپل ایدی خودتون برنامه های مورد نیازتون رو از استور بگیرید.

دمتتتتتت گرررررررررررررم مرسییییی :d:d:d
    با آی پی آمریکا اکی شد الان اپل آیدی خودمو دارم )))))))))
    فقط حیف برنامه ها پریدن

نظر

متاسفانه بنده هم با قندشکن سعی کردم بسازم ولی همین ارور رو میده 3تا میل مختلف رو تست کردم نشد... دوستان راهنمایی کنید لطفا...

نظر

بنده هم برای ساخت اپل آی دی تا چند روز پیش مشکل داشتم ولی از طریق کانادا وزحمت دادن به برادر مشکلم حل میشود

Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط mmhmt نمایش پست ها
          بنده هم برای ساخت اپل آی دی تا چند روز پیش مشکل داشتم ولی از طریق کانادا وزحمت دادن به برادر مشکلم حل میشود

Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          دوستان خبری نشد آقا واقعا نمیشه اپل آیدی ساخت
          راه حل؟
          با همچی هم امتحان کردم

نظر

نوشته اصلی توسط ali.nikyar نمایش پست ها
            دوستان خبری نشد آقا واقعا نمیشه اپل آیدی ساخت
            راه حل؟
            با همچی هم امتحان کردم
            دوستان بنده هم این مشکل رو داشتم با قند شکن آی پی آمریکا رفتم حل شد... در حال حاضر فقط با ای پی آمریکا میشه ساخت.

نظر

نوشته اصلی توسط hamed.ghafari نمایش پست ها
              جناب کریمی عزیز آدرس ایمیل که نمیتونه در ساخت یا عدم ساختن آی دی تاثیر گذار باشه .حالا به فرض اگر شما میتونید همچنان آی دی ایجاد کنید ممکنه به خاطر آی اس پی تون باشه . و برای بیشتر آی اس پی ها این مشکل ایجاد شده .
              دنبال راهی هستیم که همه بتونن آی دی بسازن و نیازی نباشه عزیزانی مثل شما به زحمت بیافتید .
              حالا برای اطاعت امرتون بنده این ایمیل رو خدمتتون ارایه میدم که آخرین بار نتونستم دیگه براش آی دی بسازم
              ezi8115@gmail.com

سلام دوست عزیز من هم با همین مشکل روبرو هستم لطفا کمکم کنید mpardazesh@yahoo.com

- - - - - - - - - -

سلام دوست عزیز من هم با همین مشکل روبرو هستم لطفا کمکم کنید mpardazesh@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط rezamollaee نمایش پست ها
                دمتتتتتت گرررررررررررررم مرسییییی :d:d:d
                با آی پی آمریکا اکی شد الان اپل آیدی خودمو دارم )))))))))
                فقط حیف برنامه ها پریدن
                سلام
                من هم مانند دوستان خواستم اپل آیدی بسازم با فری گ.. و چیز پی ان رایگان آمریکا رفتم ولی در قسمت آدرسش ارور for assistance contact iTunes support رو میده .
                از سایت اپل با دو تا ایمیل ، اپل آیدی ساختم ولی در قسمت review به مشکل خوردم.
                باید چه کار کنم.
                ممنون.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                سلام
                دوست عزیز با این ایمیل قبلا اقدام به ساختن اکانت کردید و دوباره امکان ساختن اکانت با این ایمیل وجود نداره.

دوستان توجه کنند لطفا برای تست فقط ایمیلی ارسال کنید که هرگز با آن اقدام به ساختن اپل آیدی نکرده باشید.

موفق باشید
                سلام
                من هم مانند دوستان خواستم اپل آیدی بسازم با فری گ.. و چیز پی ان رایگان آمریکا رفتم ولی در قسمت آدرسش ارور for assistance contact iTunes support رو میده .
                از سایت اپل با دو تا ایمیل ، اپل آیدی ساختم ولی در قسمت review به مشکل خوردم.
                باید چه کار کنم. email : miladbehroz@gmail.com
                ممنون.

نظر

سلام خدمت همه دوستان عزیز
                  فعلا بعلت مسافرت، دسترسی به سیستم ندارم، انشاالله در هفته آینده در اسرع وقت به پستهای شما عزیزان پاسخ گو خواهم بود.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

سلام
                    امروز به هر سختی که بود تونستم با انواع نرم افزارهای رفع تحریم یک اپل آیدی بسازم اما برای بار دوم که خواستم بسازم در آخرین مرحله این ارور رو داد
                    for assistance , contact itunes support at
                    دوستان لطفا راهنمایم کنید
                    ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط Stakovic نمایش پست ها
                      سلام
                      امروز به هر سختی که بود تونستم با انواع نرم افزارهای رفع تحریم یک اپل آیدی بسازم اما برای بار دوم که خواستم بسازم در آخرین مرحله این ارور رو داد
                      for assistance , contact itunes support at
                      دوستان لطفا راهنمایم کنید
                      ممنون
                      سلام
                      شما همون اپل آیدی که ساختید رو کنترل کنید ببینید درست کار میکنه و داخل آیتونز خطایی اعلام میکنه یا نه...؟
                      چک کنید که آدرس پستی و سایر اطلاعات درست هست یا نه، چون ممکنه بعدا به مشکل بربخورید و اپل آیدی رو از دست بدید.
                      خطایی هم که گرفتید بخاطر برنامه تغییر آی پی هستش که به درستی عمل نمیکنه و کارایی لازم رو نداره.
                      اگر اون اپل ایدی هم با این برنامه تغییر آی پی ساختید میتونم بگم خیلی خوش سانس بودید.

نظر

شما همون اپل آیدی که ساختید رو کنترل کنید ببینید درست کار میکنه و داخل آیتونز خطایی اعلام میکنه یا نه...؟
                        بله از دیروزه دارم تستش میکنم کاملا درست و کامله!

با همین نرم افزار تغییر آی پی تونستم بسازمش
                        اگه امکانش هست بهترین نرم افزار تغییر آی پی رو پیشنهاد بدید (اینجا یا پیام خصوصی) تا دانلود یا خریداریش کنم
                        خیلی ممنون میشم ازتون

نظر

نوشته اصلی توسط Stakovic نمایش پست ها
                          بله از دیروزه دارم تستش میکنم کاملا درست و کامله!

با همین نرم افزار تغییر آی پی تونستم بسازمش
                          اگه امکانش هست بهترین نرم افزار تغییر آی پی رو پیشنهاد بدید (اینجا یا پیام خصوصی) تا دانلود یا خریداریش کنم
                          خیلی ممنون میشم ازتون
                          بهترین که نداریم . تقریبا همگی تو یک سطح هستند... البته تقریبا
                          سرویس خاصی هم مد نظرم نیست. همین سرویسهایی که اکثرا در حال استفاده هستند.

نظر

صبر کنید ..
                          X