اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قطع شدن صدای اسپیکر پس از کلین اینستال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قطع شدن صدای اسپیکر پس از کلین اینستال

سلام اساتید
    من مک بوکمو کلین انیستال کردم، بعد از نصب یوزمیت ۱۰.۱۰.۲ الان وقتی که مک روشن می کنم اسپیکرش موقع روش شدن صدای بوت پخش میکنه اما وقتیکه وارد محیط میشی وقتی دکمه های کم و زیاد شدن صدا رو فشار میدم علامت استفاده ممنوع میاد رو آیکون صدا دسکتاب،کلا صداش درنمیاد، رفتم رو تنظیمات صدا رو قسمت input اونجا خالیه، هیچی نیست، مشکل چیه؟!!

موقع روشن شدن دگمه های command+option+r+p رو بگیرید تل ریستارت بشه. اگه درست نشه دوباره نصب کنید

نظر

این روش جواب نداد، دوباره هم کلین انیستال کردم اما بازم نشد.

نظر

ممکنه فایل اسیب دیده باشه!

نظر

قسمت system prefrences برید و روی sound کلیک کنید و در بخش sound effects مثل شکل زیر روی internal speakers قرار بدید ببینید مشکل حل میشه .

قسمت output هم همینطور

ویرایش توسط naviddj : https://i-phone.ir/forums/member/4386-naviddj در ساعت 26-02-2015, 08:42 PM

نظر

قسمت output که کلا خالیه، قسمت sound effect اصلا گزینه internal speakers نداره!!!

نظر

قطع شدن صدای اسپیکر پس از کلین اینستال

سلام من 5c دارم بعد از اينكه آپديت ٨ كردم ساعتش خراب شده روي ٢ ٣ ساعت هي درجا ميزنه بعدشم چند بار ديگه آپديتش كردم درست نشد الان آپديت ٨.١.٣ هست چيكار كنم درست بشه ؟ ساعتشم از اتومات خارج كردم ريست ستينگ هم فايده نداشت

Sent from my iPhone using Tapatalk
              ویرایش توسط Afsaneh.sh : https://i-phone.ir/forums/member/181044-afsaneh-sh در ساعت 28-02-2015, 04:18 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Afsaneh.sh نمایش پست ها
                سلام من 5c دارم بعد از اينكه آپديت ٨ كردم ساعتش خراب شده روي ٢ ٣ ساعت هي درجا ميزنه بعدشم چند بار ديگه آپديتش كردم درست نشد الان آپديت ٨.١.٣ هست چيكار كنم درست بشه ؟ ساعتشم از اتومات خارج كردم ريست ستينگ هم فايده نداشت

Sent from my iPhone using Tapatalk

سوالتونو حای درست بپرسید تا جوابتونو زود تر بگیرید.

ریستور کنید نه اپدیت

نوشته اصلی توسط shnoit نمایش پست ها
                قسمت output که کلا خالیه، قسمت sound effect اصلا گزینه internal speakers نداره!!!

پس ممکنه فایل مشکل داشته باشه!

- - - - - - - - - -

ببینید با هدفون کار میکنه؟

نظر

من هم این مشکل رو دارم ! پس بعیده از نصب باشه، من هم کلین اینستال کردم

نظر

صبر کنید ..
                  X