اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه ی نصب برنامه از گوشی دیگری با بکاپ گرفتن از ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نحوه ی نصب برنامه از گوشی دیگری با بکاپ گرفتن از ...

سلام دوستان
    از برنامه های گوشی دوستم بکاپ گرفتم و وقتی رو گوشی خودم نصب میکنم ازم اپل ایدی و پس میخاد

اصلا این روش امکانپذیره؟
    دوستمم پس نداره
    راه دیگه ای هست؟
    ممنون

كسي نيست؟

نظر

برنامه های Free یا خریده شده توسط فرد رو نمیشه روی گوشی دیگه با اپل آیدی متفاوت نصب و اجرا کرد ولی اگر برنامه ها کرک شده باشه و گوشی شما هم جیلبرک شده باشه میتونید استفاده کنید.

نظر

سلام دوستان گلم مشکل من اینه که موقع خرید گوشی - فروشنده برام با اکانت خودش چند صفحه نرم افزار ریخت؛ بعد که برگشتم خونه و اکانته اپل آی دی خودم رو زدم و از اکانته اپل آی دی فروشنده اومدم بیرون (ساین اووت کردم) حالا توی هر ۵ ثانیه ۱۰ بار اررور میده که باید پسورد اکانت های اون فروشنده که اکانته خودش رو توی گوشیم وارد کرده بود تا من بتونم از نرم افزاراش استفاده کنم رو بزنم و هی این اررور رو تکرار میکنه جالب اینکه حتی بعد از اینکه ساین اووت
        - (sign out)-
        هم کردم باز هم مدام این اررور رو میده که آیتیونز برای کانکت شدن نیاز به پسورد داره
        لطفا راهنماییم کنید چجوری این مشکل رو برطرف کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط yeshooa نمایش پست ها
          سلام دوستان گلم مشکل من اینه که موقع خرید گوشی - فروشنده برام با اکانت خودش چند صفحه نرم افزار ریخت؛ بعد که برگشتم خونه و اکانته اپل آی دی خودم رو زدم و از اکانته اپل آی دی فروشنده اومدم بیرون (ساین اووت کردم) حالا توی هر ۵ ثانیه ۱۰ بار اررور میده که باید پسورد اکانت های اون فروشنده که اکانته خودش رو توی گوشیم وارد کرده بود تا من بتونم از نرم افزاراش استفاده کنم رو بزنم و هی این اررور رو تکرار میکنه جالب اینکه حتی بعد از اینکه ساین اووت
          - (sign out)-
          هم کردم باز هم مدام این اررور رو میده که آیتیونز برای کانکت شدن نیاز به پسورد داره
          لطفا راهنماییم کنید چجوری این مشکل رو برطرف کنم؟
          سلام
          اول از همه اگر گوشی رو تازه خریدید ، کنترل کنید که گزینه Find my iPhone خاموش باشه. و اگر این گزینه با اپل آیدی فروشنده فعال هستش سریعا به ایشون مراجعه کنید و ازشون بخواهید تا این گزینه رو غیرفعال کنه. در غیر اینصورت بعد از اولین ریستور یا آپ کردن ورژن گوشی (چون پسورد اپل آیدی فروشنده را ندارید) گوشی بلا استفاده میشه....!!!!
          گزینه Find my iPhone فقط با اپل آیدی خودتون باید فعال شده باشه.
          به نظر من هم بهترین کار و بی دردسر ترین کار هم پاک کردن تمام برنامه های نصب شده با اپل آیدی فروشنده هستش.
          با اپل آیدی خودتون هر برنامه ای که خواستید دانلود و نصب کنید. برنامه های نصب شده با اپل آیدی متفرقه (بدلیل نداشتن پسورد اپل آیدی ) قابل آپدیت شدن نیستند و هنگام آپدیت شدن پیغام مذکور براتون نمایش داده میشه.

نظر

صبر کنید ..
          X