اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایفون 6 پلاس بخرم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ایفون 6 پلاس بخرم؟

سلام
    خسته نباشید

من قصد خرید ایفون 6 پلاس رو دارم، اما متاسفانه بدلیل اینکه مردم زیاد گله میکردند، کمی به شک افتادم، این رو هم بگم که کل انجمن و کل نت رو زیر و رو کردم، اما به نتیجه قطعی نرسیدم، البته سایت کانسومر ریپورت گفته بود که این موضوع خیلی بزرگنمایی شده،

اما میخوام نظر نهایی طرفداران اپل رو بدونم، چون میخوام 64 گیگ بگیرم و قیمت کمی هم نداره، بنابراین لطفا نظر نهایی و انسان دوستانه خودتون رو بگید.

همچنین من از گوشی زیاد کار میکشم اما ازش مواظبت میکنم، دلیل خرید اپل هم همین کارکشیدن زیاد است..

با تشکر

سلام مبارک باشه
    من خیلی راضیم مشکل خاصی نداره از همه جهت عالیه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط pilotx23 نمایش پست ها
      سلام مبارک باشه

خوشحال شدم که پیامتونو دیدم

انشالله فردا برای خرید میرم.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط pilotx23 نمایش پست ها
      سلام مبارک باشه

خوشحال شدم که پیامتونو دیدم

انشالله فردا برای خرید میرم.

نظر

سلام
        منم چند روز پیش رفتم پلاس گلد 64 رو خریدم فقط تجربم رو بگم که خدا نکرده کسی به این مشکل دچار نشه
        من شب اول که خریدم گوشیم رو وصل کردم به کامپیوتر و زدم سینک همون لحظه گوشیم خواموش شد و هر کاری کردم دیگه ری استور نشد
        خیلی خدا رحمم کرد از یه جای معتبر خرید کردم با این که گوشی بدون گارانتی بود ولی به علت قانون گارانتی 24 ساعته فروشگاه گوشی رو برام تعویض کردن
        پیشنهاد من اینه که تا گوشی رو میخرید همون شب اول قبل از اینکه اون 24 ساعت تموم شه هر نوع تستی رو که میتونید روی گوشی انجام بدید
        من گوشی دوم رو که گرفتم همون شب رفتم ری استورش کردم به 8.1.3 و برنامه و آهنگ همه چی روش ریختم که کاملا تست شده باشه
        (من اصفهان خریدم)
        از این مسائل بگذریم گوشی فوقالعاده خوبیه من خیلی راضیم واقعا کار کردن باهاش لذت بخشه
        موفق باشید

نظر

از جایی بخرید که یا گارانتی باشه
          یا مهلت تست بده

وقایع گرونتر از جاهایه دیگه میده
          ولی
          یکی از دوستای من از تجریش با گارانتی وقایع گرفت(نه از خود وقایع در ونک)
          بعد از 5 روز متوجه شدیم که روی رنگهای سبز یه خطه سفید میافته (مثل برنامه لاین)
          اول فکر کرده بود ماله اپدیت برنامست
          بعدش دیدم نه مشکل ال سی دی هست
          برد وقایع و اونا گفتن اگه مشکل از اول باشه تعویض و در غیر این صورت تعمیر میکنن
          که مشکل از ابتدا بود و براش تعویض کردن

اما من گوشیم رو از یه مغازه بدون گارانتی گرفتم
          یه مشکل داشت و به هیچ عنوان زیر بار نرفت که نرفت

نظر

ممنون از همه دوستان
            نظرتون چیه از دیجی کالا بخرم؟

ممنون میشم تجربتون رو در مورد رنگ ها بگید، فکر کنم رنگ طوسی از همه بهتر باشه، درسته؟

نظر

رنگ یه مورد سلیقه ای هست.ممکنه من از یه رنگی خوشم بیاد شما خوشت نیاد! بهتره از نزدیک تو مغازه ای پشت ویترینی جایی ببینی بعد بگیری! ندیده نخر. رنگ طلایی یا خاکستری قشنگه به نظر من!
              از اونجایی هم که گفتی 64 گیگ میخوای!در حال حاضر دیجیکالا فقط رنگ طلایی داره واسه 64 گیگش!
              بازم میگم یکبار از نزدیک ببین کدوم رنگ رو میپسندی بعد خرید کن
              ویرایش توسط alexxx : https://i-phone.ir/forums/member/77490-alexxx در ساعت 24-02-2015, 09:08 PM

نظر

لطفا نظرتون رو در مورد نیز بفرمایید. قیمتهاش مناسبه.

نظر

نوشته اصلی توسط morteza3245 نمایش پست ها
                  ممنون از همه دوستان
                  نظرتون چیه از دیجی کالا بخرم؟

ممنون میشم تجربتون رو در مورد رنگ ها بگید، فکر کنم رنگ طوسی از همه بهتر باشه، درسته؟
                  دیجی کالا بهترین سایت خرید آنلاین هست فعلا توی ایران و به نظر میاد جدیدا توی چند تا شهر هم تحویل با پیک رو فعال کرده ...

نظر

با گارانتي وقايع گستر ارزش داره پس بخريم ؟
                    اگه واقعا به تعهد گارانتيش عمل كنه واقعا ارزش داره بيشتر پول بدي

نظر

نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                      با گارانتي وقايع گستر ارزش داره پس بخريم ؟
                      اگه واقعا به تعهد گارانتيش عمل كنه واقعا ارزش داره بيشتر پول بدي

بستگی به خودتون داره ولی من تمام دیوایس های خودمو بدون گارانتی این شرکت ها خریداری میکنم.
                      میتونید تحقیق کنید ببینید به گارانتیشون عمل میکنند یا نه.
                      موفق باشید.

نظر

صبر کنید ..
                      X