اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کسی با تلگرام کار کرده ؟ یک مشکلی دارم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کسی با تلگرام کار کرده ؟ یک مشکلی دارم

سلام خسته نباشید .. ببخشید من نرم افزار تلگرام رو نصب کردم اما نمیدونم چرا یکی از دوستانم که تلگرام رو داره رو نشون نمیده ! یعنی تو لیست Contanct هام چیزی نمیاره ازش ! تو سایت خود تلگرام رفتم نوشته بود که اسم طرفو تغییر بدید و کلا دوباره کانتکت رو وارد کنید اینکار کردم نشد ، نوشته شده بود که از اکانت خارج بشید خارج شدم درست نشد ! حتی اکانتم رو حذف کردم اما درست نشد و هنوزم نشونش نمیده

خیلی واسم مهمه که درستش کنم لطفا بگید چیکار کنم ؟ حتی دوباره پاک کردم و دوباره نصبش کردم اما درست نشد

خواهشا کمک کنید

سلام دوستان . من تلگرام رو تو آیفون نصب کردم ولی با اینکه تمام گروهها و کانال ها رو رو حالت بی صدا گذاشتم و نوتیفیکیشن اون ها رو بستم ولی مرتب پیام میاد و تعداد پیام گروهها و کانالها هم به صورت رنگ آبی هست و اصلا نمیشه گروههای و کانالهای خاصی رو که صدا دار کردم و مطالبشونو دنبال میکنم رو از اون وسط پیدا کنم و همیشه 200 تا 300 پیام ناخوانده روی آیکون تلگرامم هست .
    سوال بعدی اینکه نرم افزارهایی که با گوشی دانلود کردم توی آیتونز نشون نمیده و هر چی سینگ میکنم منتقل نمیشه!! ورژن ios من 9.03 فکر کنم باشه!!
    ممنون میشم کمکم کنند. ممنون

نظر

صبر کنید ..
    X