اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید مک بوک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید مک بوک

سلام
    میدونم این سوال برای خیلیها تکراری شده اما ممنون میشم راهنماییم کنید
    من میخوام یه مکبوک بخرم خلاصه و ساده نیازهامو بگم:

برای بازی و استفاده شخصی

قیمت هم تا 5 تومن مشکلی ندارم

درود

دوست عزیز مکبوک برای گیم مناسب نیست، قدرت کارت های گرافیک مکبوک ها اونقدری بالا نیست که بتونید باهاشون گیم بازی کنید، پیشنهادم به شما سری گیم MSI هست یا سری گیم ایسوس یا Alienware

نظر

حرفه ايي نيستم تو بازي دوست دارم اپل باشه. ولي ميگم اينقدر هزينه ميكنم بتونم بازيهاي روز رو هم روش نصب كنم

نظر

درود

دوست گلم، شما در مورد دستگاهی که می خوای بخری تحقیق کن اول ، توی دیجی کالا برو قسمت مک بوک ها (لپ تاپ های اپل) مشخصات کارت گرافیک هارو ببین ، همه اینتل هستند !!! اینتل که بازی روز رو جواب نمیده ، ضمناٌ اکثر بازی ها هم نسخه مکینتاش ندارند ! لپ تاپ های اپل بیشتر تجملی هستند، البته کسانی هستند که باهاشون کار حرفه ای انجام میدن ، به نظر من مک بوک برای شما که کار خاصی نمیخوای بکنی با دستگاه مناسب نیست و هدر دادن پولتونه ، در خریدش تجدید نظر کنید

نظر

من چهار ساله كه مكبوك پرو دارم ، اين گفته كه اين لپ تاپ ها تجملي هستند كاملا غلط و اشتباه ، هنگامى كه با اين دستگاه ها و سيستم عامل مكينتاش كار كنيد متوجه انعطاف پذيري و تفاوت ان با ويندوز خواهيد شد ، شما پيجيدگى و خطاهاى رايج ويندوز را نداريد در مكينتاس همه چى در اوج سادگى اما با دقت بالا طراحي شده ، گرچه نسبت يه سالهاى قبل بازى هاي ساخته شده براي سيستم عامل مكينتاش افزايش داشته اما قابل مقايسه با ويندوز نيست ، شما با اين مقدار هزينه انتخاب بيشترى در سرى لپ تاپ هاى بازى داريد اگر چه به نظر من لپ تاپ ها هيچ وقت به خوبى كنسول هايي مثل اكس باكس يا پلى استيشن نيستند به نظر من بهتر شما مي توانيد با اين هزينه يك مك بوك پرو ١٣ اينچى و در كنار ان يك كنسول بازى بگيريد هم مى توانيد تجربه استفاده از مكينتاش را داشته باشيد و هم تا چند سال هم از لحاظ بازى مشكل نداريد

نظر

ممنون از راهنمایی دوستان بخاطر قوانین انجمن و عدم ارسال پست اسپم تاپیک رو اپ نکردم ممنون از دوستان فکر کنم باید تجدید نظر کنم در انتخابم

نظر

صبر کنید ..
            X