اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چند توصیه برای افرادی که از وایبر استفاده می کنند!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چند توصیه برای افرادی که از وایبر استفاده می کنند!

۹۵ درصد متن وایبر را سلام، سپاس، روز شما بخیر، کجایی؟ و من رفتم بخوابم تشکیل می*دهد!

وایبر پدیده نوظهوری است و مثل همه چیزهای نوظهور لازم است فرهنگ استفاده از آن را یاد بگیریم. و امر یادگیری چقدر سخت و طاقت فرساست.

چنانچه اهل وایبر بازی هستید یا اینکه تصمیم گرفته*اید وارد وایبر شوید، بهتر است توصیه*های زیر را در نظر بگیرید تا به قول قدیمی*ها نفتی نشوید:
    ۱- استفاده از وایبر مجانی است، اما خودتان را غرق نکنید. چون این روز*ها خرج ترک اعتیاد بالا رفته است!

۲- وایبر هنوز ***** نیست. بنابراین ***** کردن آن بستگی به خود استفاده کنندگان دارد.

۳- وایبر پدیده نوظهوری است و مثل همه چیزهای نوظهور لازم است فرهنگ استفاده از آن را یاد بگیریم. وای که چقدر سخت است امر یادگیری!

۴-در وایبر معیار ادب و بی*ادبی فقط و فقط پسند خود ماست. حالا آشنا هیچ، غریبه هم سرمان نمی*شود!

۵- یکسری آدم بی کار در وایبر جست و جو کرده*اند. نتیجه*اش این شده است: ۹۵ درصد متن وایبر را سلام، سپاس، روز شما بخیر، کجایی؟ و من رفتم بخوابم تشکیل می*دهد!

منبع : آنلاک آیفون

نوشته اصلی توسط misamisa نمایش پست ها
    ۹۵ درصد متن وایبر را سلام، سپاس، روز شما بخیر، کجایی؟ و من رفتم بخوابم تشکیل می*دهد!

وایبر پدیده نوظهوری است و مثل همه چیزهای نوظهور لازم است فرهنگ استفاده از آن را یاد بگیریم. و امر یادگیری چقدر سخت و طاقت فرساست.

چنانچه اهل وایبر بازی هستید یا اینکه تصمیم گرفته*اید وارد وایبر شوید، بهتر است توصیه*های زیر را در نظر بگیرید تا به قول قدیمی*ها نفتی نشوید:
    ۱- استفاده از وایبر مجانی است، اما خودتان را غرق نکنید. چون این روز*ها خرج ترک اعتیاد بالا رفته است!

۲- وایبر هنوز ***** نیست. بنابراین ***** کردن آن بستگی به خود استفاده کنندگان دارد.

۳- وایبر پدیده نوظهوری است و مثل همه چیزهای نوظهور لازم است فرهنگ استفاده از آن را یاد بگیریم. وای که چقدر سخت است امر یادگیری!

۴-در وایبر معیار ادب و بی*ادبی فقط و فقط پسند خود ماست. حالا آشنا هیچ، غریبه هم سرمان نمی*شود!

۵- یکسری آدم بی کار در وایبر جست و جو کرده*اند. نتیجه*اش این شده است: ۹۵ درصد متن وایبر را سلام، سپاس، روز شما بخیر، کجایی؟ و من رفتم بخوابم تشکیل می*دهد!

یعنی اشتباهه ازینا تشکیل بده ؟
    این پیام هایی که گفتید اگه با وایبر یا امثال فرساده نشه با اس ام اس فرساده میشه . منظرتون چیه ؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط misamisa نمایش پست ها

یعنی اشتباهه ازینا تشکیل بده ؟
    این پیام هایی که گفتید اگه با وایبر یا امثال فرساده نشه با اس ام اس فرساده میشه . منظرتون چیه ؟

نظر

وایبر و .... چیز شخصی هستش و هرکس هرچی دست داره مینیویسه حالا سلام باشه و جک و .... هر کی هم خوش نیود میتونه گروهو ترک کنه یا طرف رو بن کنه. دیگهلازم به تحقیق و تجسس نداره این

نظر

کی بوده انقدر تحقیق کرده؟!!

آموزش نی نوازی
        آموزش کلارینت
        آموزش تنبک
        آموزش کیبورد
        آموزش بربط
        آموزش سازدهنی
        ویرایش توسط pnumusic15 : https://i-phone.ir/forums/member/180140-pnumusic15 در ساعت 28-02-2015, 06:34 PM

نظر

كلاً خودتون مطلبي رو گذاشتيد يكبار ديگه بخونيد ، ببينيد چي گفتيد يا اصلاً چي ميخواستيد بگيد ؟
          .
          .
          اين قسمتش رو هم لطفاً معني كنيد
          "یکسری آدم بی کار در وایبر جست و جو کرده*اند. نتیجه*اش این شده است: ۹۵ درصد متن وایبر را سلام، سپاس، روز شما بخیر، کجایی؟ و من رفتم بخوابم تشکیل می*دهد! "

چجوري وايبر ملت رو چك كردن ؟
          جاسوسي كردن ؟
          يا اومدن يه جامعه آماري درست كردن و گوشي اونارو گرفتن و پيام هاشون رو تك تك چك كردن؟؟؟؟؟؟

نظر

بیشتر این تاپیک مثل اینکه ایجاد شده تبلیغ منبع خبر باشه تا محتوا...
            من که چیزی سر در نیاوردم و مقصد نویسنده را هم متوجه نشدم!

نظر

خيلى ببخشيد ولى اين مطلب مثل يه جك بسيار بى مزه بود نه توصيه ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان این تاپیک فقط جنبه تبلیغاتی داره... یه مطلب کاملا مضحک قرار گرفته و در آخر هم یک منبع الکی که اصلا ربطی به این موضوع نداره!

سایت آنلاک کردن اوپراتورها میاد در مورد وایبر هشدار بده؟

حداقل می خواید تبلیغ کنید، از یک متن مرتبط و مفید و قابل استفاده کمک بگیرید که هم به درد سایت خودتون بخوره، هم کاربر جذب بشه و بیاد تو سایت

نظر

صبر کنید ..
                X