اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ویرایش مشخصات فایل ها و موزیک ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ویرایش مشخصات فایل ها و موزیک ها

با سلام و خسته نباشید

من میخواستم ببینم تو محیط مک، چجوری میشه مشخصات فایل هارو ادیت کرد؟ تو ویندوز همونطور که تو عکس زیر می بینید :

میشه نام خواننده و ... رو ادیت کرد و موارد دلخواه رو قرار داد. حالا می خواستم ببینم چجوری میشه این موارد رو توی مک ادیت کرد؟

وارد Get Info که میشم، نام خواننده و ... رو فقط نشون میده، اما قابل ادیت نیست. جای خاصی باید برم؟ یا از نرم افزار خاصی باید استفاده کنم؟

برخی از ترک ها رو تو خود آیتونز هم که تغییر میدم، اعمال نمیشه. فکر می کنم حتما یه قسمتی مثل ویندوز باید وجود داشته باشه که بشه اینکارو انجام داد. ممنون میشم کاسسی که میدونن، راهنمایی کنن

از دوستان و متخصصان، کسی اطلاعاتی در این زمینه نداشت که بتونه راهنمایی کنه؟

من همچنان منتظر هستم.

نظر

بهترین برنامه برای ادیت تگ آهنگها توی مک، Metadatics ه. Album art رو هم میتونی باش عوض کنی یا خودش سرچ میکنه واست. در ضمن یک سری دستورات هم میشه بش بدی که مثلا title آهنگها رو با چند تگ پشت سر هم به صورت اتوماتیک تغییر بده، یا مثلا اول اسم آهنگ به ترتیب شماره بندازه.
      فقط یه ضعف داره که باش نمیشه file name آهنگها رو به صورت گروهی ادیت کرد که برای اینکار من از برنامه ی name mangler استفاده میکنم، بد نیست.

توی آیتونز که تغییر بدی، فقط داخل همون آیتونز تغییرش رو میبینی، ولی اگه آهنگ رو روی گوشی و ... بریزی، تغییری نکرده.
      ویرایش توسط Mephist0 : https://i-phone.ir/forums/member/153905-mephist0 در ساعت 20-02-2015, 02:32 AM

نظر

صبر کنید ..
      X