اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چند سوال در مورد اپل ( تازه وارد )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چند سوال در مورد اپل ( تازه وارد )

سلام و عرض ادب و احترام فراوان
    وقت بخیر

ممنون از انجمن خوبتون

چند تا سوال دارم :

۱. آیا برای نصب برنامه های که در وب سایت های مختلف موجود هست . حتما باید ایفون رو جیلبریک کنم ؟
    ۲. اگر آیفون رو جیلبریک کنم باز هم میتونم از appstote نرم افزار دانلود کنم ؟
    ۳. اگر جیلبریک کنم و فقط برنامه های تست شده و بدون نقص رو نصب کنم باز هم دستگاه دچار کندی سرعت و هنگی میشه ؟ ( در سطح وب نوشته هایی هست پیرامون اینکه جیلبریک باعث افت سرعت دستگاه میشه )
    ۴. این کیبور های فارسی که در appstore هست رو من دانلود کردم . حالا چطور میتونم کاری کنم که به جای کیبورد خود گوشی این کیبورد باز بشه هنگام نوشتن اس ام اس ؟
    ۵. اپل فایل منیجیر نداره که فایل های دوربین و داکیومن و . . . ؟ حتما باید جیلبریک بشه تا فایل ها رو نشون بده ؟

با تشکر فراوان
    ویرایش توسط alisc : https://i-phone.ir/forums/member/180678-alisc در ساعت 18-02-2015, 12:07 AM

سلام
    آره اکثر برنامه های توسایتا کرک شدست و باید جلبریک بشه
    آره مثل قبل میشه از آپ استور استفاده کرد
    هنگ کردن و کند شدن بخاطر توویک های ناسازگاره و ربطی به اپ ها نداره یکم افت سرعت داره اما زیاد محسوس نیست واسه جلبریک کردن هر کسی دلیل خو دشو داره و بعضی هم واسه جلبریک نکردن ..
    تا زمانی که گوشی جلبریک نشه فایل منیجر نداره و فقط با سیستم و نرم افزار هایی مث itools میشه ..
    وقتی جلبریک نصب کنی کیبورد کامل فارسی میشه روش های دیگه ای هم هست که نیاز به جیلبریک نداره..

نظر

صبر کنید ..
    X