اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل صداي ايپد اير

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل صداي ايپد اير

صداي آيپدم دائم قطع ميشه بعد از ري استارت وصل ميشه ولي دوباره بعد از يه مقدار كار كردن قطع ميشه نميدونم از چي ميتونه باشه، روز اول كه اين مشكل پيش اومد، صداش عوض شده بود تو برنامه هايي مثل وايبر موقع پيغام اومدن و صداي دكمه هاش خر خر داشت و كم و زياد مي شد، 😥😥 چيكارش كنم ؟؟؟؟؟

مایعات وارد اسپیکر شده؟
    ضربه خورده؟

نظر

Na, ab narikhte vali yebar az ro takht ba safash oftad roo farsh , ertefa ziad nabood,. Moshkel az speaker nist chon ba telefone viber sohbat mikonam , tu barname haye dige ham bazi vaghta sedash vasl mishe

نظر

نوشته اصلی توسط fery_po نمایش پست ها
        Na, ab narikhte vali yebar az ro takht ba safash oftad roo farsh , ertefa ziad nabood,. Moshkel az speaker nist chon ba telefone viber sohbat mikonam , tu barname haye dige ham bazi vaghta sedash vasl mishe

لطفا به قوانین احترام بگذارید و فارسی تایپ کنید.

پیشنهاد میکنم ریستور کنید.اگه درست نشد مطمئن باشید سخت افزاریه.

نظر

مشكل با Restrictions
          دوستان با عرض سلام خواهمندم اگر كسي اطلاعاتی در این زمینه داره ، بنده را راهنمایی کند .
          من قبل از آیپد ایر یک آیپد ۳ داشتم که موقع فروشش ازش بک آپ گرفتم و وقتی که آیپد ایر را خریدم ، همون بک آپ را ریستور کردم روش .
          ولی متاسفانه فونت فارسی قبلی با این فرق داره و به همین خاطر رمز Restrictions را قبول نميكنه تا بتونم خاموش كنم .!!!
          حالا با این توضیحات اگر كسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم
          با تشکر

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
          X