اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iTools 3.3.7.7 - نسخه جدید سازگار با ورژن 12.5.1 آیتونز

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بسیار عالی بود

نظر

سلام من نصب کردم اما قسمتی که باید مطابق با آیتونز دانلود شه ارور میده دانلود نمیشه، مشکل چیه؟

نظر

اگه دستگاه رو نمیشناسه بعد از نصب itools یه بار ایتونز رو repair کنید به احتمال زیاد درست میشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

یه جا توضیح دادن که ایتونز رو ریپیر کنید شاید درست بشه،واسه من هم مشکل داره قسمت دانلود و تطابق با ایتونز انجام نمیشه و نتونستم درستش کنم

نظر

نوشته اصلی توسط meli666 نمایش پست ها
            یه جا توضیح دادن که ایتونز رو ریپیر کنید شاید درست بشه،واسه من هم مشکل داره قسمت دانلود و تطابق با ایتونز انجام نمیشه و نتونستم درستش کنم
            ایتولز نیازی نیست چیزی دانلود کنه. من دانلود رو کنسل کردم چند بار کابلو جدا کردم و در نهایت ایتونز رو ریپیر کردم و کابلو وصل کردم بعد از یه مدت کوتاهی شناخت.

نظر

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
              ایتولز نیازی نیست چیزی دانلود کنه. من دانلود رو کنسل کردم چند بار کابلو جدا کردم و در نهایت ایتونز رو ریپیر کردم و کابلو وصل کردم بعد از یه مدت کوتاهی شناخت.
              iTools 3.1.8.7 -نسخه جدید سازگار با ورژن 12.1 ایتونز

سلام....دوستان عزیز همون طور که اطلاع دارید برای کار با دیوایسهای جدید اپل نظیر ایفون 6 , 6+ حتما نیازمنده نسخه 12 ایتونز هستید و این دیوایسها با نسخه های قبلی ایتونز یعنی نسخه 11 کار نمیکنند تا بتوانید مشکل سینک شدن ایتولز رو با ترفند نصب نسخه قدیمی ایتونز رفع کنید....!! سازنده چینی ابزار مدیریتی Itools نسخه جدید و هماهنگ با نسخه 12 ایتونز رو منتشر کرده منتها متاسفانه نسخه جدید فقط به زبان چینی هست و تا لحظه نگارش پست هنوز از نسخه رسمی انگلیسی اون خبری نیست تا بشه باهاش راحت کار کرد..! بنده در نت خیلی گشتم تا بالاخره تو یکی از فرومها دیدم یکی از کاربران زحمت کشیده و خودش دست به کار شده و زبان برنامه نسخه جدید itools یعنی نگارش سوم این برنامه رو انگلیسی کرده...!! این نسخه کار راه انداز رو برای کاربران دیوایسهای جدید اپل با سیستم عامل ios 8 قرار میدم ..! ..فقط هنگام کار با این برنامه ترجیحا به اینترنت وصل نباشید و برنامه رو به هیچ عنوان اپدیت نکنید چون ظاهرا بعد از اپدیت دوباره زبان این برنامه چینی میشه...! ضمنا دوستان عزیز توجه داشته باشند [[[[[[[[[این ورژن با نسخه 12.1 ایتونز هماهنگی داره و پس از اولین بار اجرا ممکنه اقدام به دانلود حجم کوچکی از اطلاعات ضروری برای شناسایی درایو از اینترنت بکنه]]]]]]] ...لطفا پنجره چینی ظاهر شده برای دانلود اطلاعات رو نبندید و تایید کنید و گرنه برنامه به درستی کار نمیکنه و گوشی رو نمیشناسه..!!(ترجیحا بعد از اپدیت یکبار کامپیوتر رو ریستارت کنید)

دقیقا قسمتی که توو کادر مشخص شده مشکل داره انجام نمیشه!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط meli666 نمایش پست ها
                iTools 3.1.8.7 -نسخه جدید سازگار با ورژن 12.1 ایتونز

سلام....دوستان عزیز همون طور که اطلاع دارید برای کار با دیوایسهای جدید اپل نظیر ایفون 6 , 6+ حتما نیازمنده نسخه 12 ایتونز هستید و این دیوایسها با نسخه های قبلی ایتونز یعنی نسخه 11 کار نمیکنند تا بتوانید مشکل سینک شدن ایتولز رو با ترفند نصب نسخه قدیمی ایتونز رفع کنید....!! سازنده چینی ابزار مدیریتی Itools نسخه جدید و هماهنگ با نسخه 12 ایتونز رو منتشر کرده منتها متاسفانه نسخه جدید فقط به زبان چینی هست و تا لحظه نگارش پست هنوز از نسخه رسمی انگلیسی اون خبری نیست تا بشه باهاش راحت کار کرد..! بنده در نت خیلی گشتم تا بالاخره تو یکی از فرومها دیدم یکی از کاربران زحمت کشیده و خودش دست به کار شده و زبان برنامه نسخه جدید itools یعنی نگارش سوم این برنامه رو انگلیسی کرده...!! این نسخه کار راه انداز رو برای کاربران دیوایسهای جدید اپل با سیستم عامل ios 8 قرار میدم ..! ..فقط هنگام کار با این برنامه ترجیحا به اینترنت وصل نباشید و برنامه رو به هیچ عنوان اپدیت نکنید چون ظاهرا بعد از اپدیت دوباره زبان این برنامه چینی میشه...! ضمنا دوستان عزیز توجه داشته باشند [[[[[[[[[این ورژن با نسخه 12.1 ایتونز هماهنگی داره و پس از اولین بار اجرا ممکنه اقدام به دانلود حجم کوچکی از اطلاعات ضروری برای شناسایی درایو از اینترنت بکنه]]]]]]] ...لطفا پنجره چینی ظاهر شده برای دانلود اطلاعات رو نبندید و تایید کنید و گرنه برنامه به درستی کار نمیکنه و گوشی رو نمیشناسه..!!(ترجیحا بعد از اپدیت یکبار کامپیوتر رو ریستارت کنید)

دقیقا قسمتی که توو کادر مشخص شده مشکل داره انجام نمیشه!!!!!!
                آخرین نسخه آیتولز 3.1.9.8 هست که به انگلیسی هم منتشر شده و کاملا با آخرین نسخه آیتونز 12.2.1.16 سازگار هست و بنده با همون روشی که گفتم دارم استفاده میکنم. آیفون 6 و iOS8.4
                سایت رسمی آیتولز
                نسخه رسمی EN

نظر

دوستان نسخه جدید در پست اول جایگزین شد....لطفا عزیزانی که به هر صورت تو اجرای برنامه مشکل دارند از اخرین نسخه موجود در پست اول استفاده کنند تا مشکلشون حل شه....!!

نظر

بلاخره من نفهمیدم واسه فریمور 8.4 از کدوم نسخه آیتونز و از کدوم نسخه آیتولز استفاده کنم که بشه هم سینک کرد و هم برنامه نصب کرد .؟؟دوستان اگه کسی تجربه بهتری داره لطفا کمک کنه ..ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط ALEN DELON نمایش پست ها
                      بلاخره من نفهمیدم واسه فریمور 8.4 از کدوم نسخه آیتونز و از کدوم نسخه آیتولز استفاده کنم که بشه هم سینک کرد و هم برنامه نصب کرد .؟؟دوستان اگه کسی تجربه بهتری داره لطفا کمک کنه ..ممنون
                      منم سوالم همینه چون برنامه نتونستم نصب کنم هر کی از دوستان میتونه راهنمایی کنه که چجوری با ۸.۴ جیل نشده میشه با itools برنامه نصب کرد با ما هم بگه خیلی ازش ممنون میشیم.ولی فکر کنم نشه

نظر

شما آخرین نسخه ایتونز را از سایت اپل دانلود کنید .

بعد اخرین ورژن ایتولز که 3.1.9.8 هست نصب کنید .

وقتی ایتولز را باز میکنید خودش یه فایل 100 مگابایتی دانلود میکنه اینستال میکنه بعد با خیال راحت استفاده کنید . بدون هیچ مشکلی .

فقط نکته قبله اینکارها برید کنترل پانل هرچی از اپل و دیواس های 32 64 بیتی نصب شده پاک کنید سیستم ریستارت کنید بعد اقدام به این کار کنید .

نوشته اصلی توسط ALEN DELON نمایش پست ها
                        نوشته اصلی توسط vsabouni نمایش پست ها
                        منم سوالم همینه چون برنامه نتونستم نصب کنم هر کی از دوستان میتونه راهنمایی کنه که چجوری با ۸.۴ جیل نشده میشه با itools برنامه نصب کرد با ما هم بگه خیلی ازش ممنون میشیم.ولی فکر کنم نشه
                        ویرایش توسط amin697 : https://i-phone.ir/forums/member/29120-amin697 در ساعت 06-08-2015, 02:27 PM

نظر

خدا خیرت بده کارم راه افتاد
                          دیگه داشتم کلافه میشدم

نظر

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                            شما آخرین نسخه ایتونز را از سایت تپل دانلود کنید .

بعد اخرین ورژن ایتولز که 3.1.9.8 هست نصب کنید .

وقتی ایتولز را باز میکنید خودش یه فایل 100 مگابایتی دانلود میکنه اینستال میکنه بعد با خال راحت استفاده کنید . بد.ن هیچ مشکلی .

فقط نگته برید کنترل پانل هرچی از اپل و دیواس های 32 64 بیتی نصب شده پاک کنید سیستم ریستارت کنید بعد اقدام به این کار کنید .
                            ممنون از پاسختون فقط من مک دارم.
                            واینکه یه سوال دیگه اکر بالاخره تونستم با itools نصب کنم ایا از این با سینک itunes به مشکل بر میخورم یا نه؟

نظر

نوشته اصلی توسط vsabouni نمایش پست ها
                              ممنون از پاسختون فقط من مک دارم.
                              واینکه یه سوال دیگه اکر بالاخره تونستم با itools نصب کنم ایا از این با سینک itunes به مشکل بر میخورم یا نه؟
                              خیر هیچ مشکلی با ایتونز ایجاد نمیشه .

نظر

دوستان چرا عکس را نمیتونم ریستور کنم با ایتولز ...میرم که ریستور کنم روی گوشیم یک چیزی میاد که لود میکنه و خیلی طول میکشه و بازم ریستور نمیشه و فقط تو قسمت عکسا اینجورین

نظر

صبر کنید ..
                                X